Witamy gości jest głównym kluczem do wskazania rangoli; rangoli daje pozytywny efekt na powitanie bogini Laxmi w naszym domu. W indyjskiej wiosce każdego ranka kobiety uwielbiają rysować rangoli przy bramie domu. W Indiach każdy stan ma swój wybór kulturowy, a użycie innego rodzaju materiału w rangoli może dobrze zaprezentować swoją kulturę. 14-punktowe wzory rangoli są korzystne dla dużej przestrzeni na każdą okazję lub festiwal. 14 kropek rangoli można wykorzystać zgodnie z naszym pięknym stworzeniem.

Najlepsze projekty 14 Dots Rangoli z obrazami:

Oto top 5 14 punktów rangoli, wypróbuj te projekty rangoli w swoich miejscach, otrzymasz najlepsze uznanie od innych.

1. 14 na 14 Rangoli:

14 na 14 Rangoli

Niewiele projektów wymaga prostej płaskiej przestrzeni lub kilka projektów jest bardzo atrakcyjnych również na małej przestrzeni, kiedy staramy się stworzyć lśniący, ale prosty projekt na nasze festiwale lub na każdą okazję, wtedy 14-punktowy wzór rangoli będzie dobrym pomysłem. Załóżmy, że masz małą przestrzeń i jeśli nie jesteś ekspertem w projektowaniu poziomów rangoli, użycie krzywych i równoległych linii może dać ci lśniące rangoli zgodnie z twoimi pomysłami. Wypróbuj ten projekt, używając białego ciemnego piasku i używając innego koloru, aby wypełnić puste przestrzenie. 14 na 14 punktów może dać pełny kwadrat, a od środka, jeśli zaczniesz tworzyć równoległe linie lub krzywe, możesz użyć swojej kreatywności, aby ukończyć ten projekt. Użyj innego koloru, aby wypełnić przestrzenie i uzyskać równowagę w projekcie.

2. Festiwal specjalny 14 Dots Kolam Rangoli:

Festiwal specjalny 14 Dots Kolam Rangoli

Przeważnie „kalash” i „diva” są najbardziej wymierną częścią festiwali, więc dlaczego nie możemy wykorzystać tego pomysłu w rangoli. Jeśli szukasz tradycyjnego wzoru rangoli, ten jeden projekt będzie dobrym pomysłem i tylko ty musisz odpowiednio użyć palców, aby wykonać krzywe i linie. Umieść 14 kropek i 14 linii, aby wypróbować ten projekt, zacznij od środka i zaprojektuj cztery divy z pięknymi krzywiznami. Kiedy skończysz ten projekt, możesz zrobić garnki Kalash na rogu rangoli. Użyj właściwych palców, aby wykonać odpowiednie linie. Ten projekt z pewnością przyciągnie uwagę widzów.

3. Kolorowy wzór Rangoli:

Kolorowy wzór Rangoli

Jest to rangoli od 14 do 14 kropek, który jest podstawowym projektem na poziomie początkującym, pomocnym w skróceniu czasu wykonania wzoru. To 14-kropkowe rangoli wykonane w kolorach niebieskim i aksamitnym. Możesz narysować ten wzór na płaskiej powierzchni przed wejściem do drzwi, a następnie uzyskać biały piasek, aby utworzyć na nim gruby wzór. Używając tylko równoległych linii, możesz wykonać ten projekt. Zrób kwadrat na środku, a następnie z każdej kropki możesz narysować tylko linie zgodnie z projektem. Zacznij od każdego rogu i środka gwiazdy, na której możesz narysować kwadraty, w zależności od dostępności kolorów możesz wypełnić pola. Niebieski i aksamit będą dobrym wyborem do tego projektu.

4. Prosty i łatwy kwiat 14 Dots Rangoli:

Prosty i łatwy kwiat 14 kropek Rangoli

Niewiele rangoli najlepiej nadaje się do codziennej rutyny w wejściu do drzwi; możesz wypróbować kilka prostych projektów za 14 kropek. Ten będzie dobrym wyborem dla twojej regularnej sztuki w rangoli. Jest to proste, ale dość łatwe do zaprojektowania wzoru rangoli, jeśli jesteś początkującym i gotowym do zrobienia rangoli w wolnym czasie, a następnie zdobądź projekty kwiatowe na początku. Nie potrzebujesz dodatkowych wysiłków, po prostu umieść 14 kropek prosto i zgodnie z wymaganiami możesz dodać lub mniej kropek. Wykonanie jedynego kwiatka i wypełnienie go różnymi kolorami może zapewnić najlepszy wygląd drzwi wejściowych. To również rodzaj rangoli chukki.

5. 14 Pulli kolam:

14 Pulli kolam

Niewiele projektów rangoli jest łatwych do wykonania, a kilka zajmuje więcej czasu, aby zaprojektować projekt zgodnie z naszymi pomysłami i kreatywnością, uzyskać ulubiony wzór i kolor, aby zrobić specjalne rangoli kolam na każdą okazję. Ten projekt można wykonać za pomocą kolorowej mąki, możesz użyć rysunku zgodnie z dostępnością materiału. Ten projekt definiuje tradycję Indii, a ten typ projektu jest również wykonywany głównie w Gujarat i Maharashtra. Fajnym pomysłem będzie wykonanie wzoru w kwiaty i liście. 14 kropek rangoli za pomocą ruchu kwadratowego z pewnością zapewni dobry wygląd wejścia do domu.

Jeśli chcesz zrobić duże rangoli we właściwy sposób, to 14 kropek będzie dobrym pomysłem z dużą uwagą przestrzenną. Użycie większej ilości materiałów, takich jak mąka, piasek i kolorowy ryż, może dać najlepszy efekt dla rangoli, 14 kropek będzie najlepszym pomysłem, aby zaimponować gościom lub krewnym.