Rangoli łączy kolory i światła na wspólnej platformie i ma inny wygląd, aby zaimponować różnym ludziom. To kolejny sposób na świętowanie festiwalu w Indiach. Jest powszechnie używany jako kryterium dekoracyjne lub możemy powiedzieć, że jest to najlepszy sposób na cieszenie się festiwalem poprzez projektowanie naszej kreatywności. Jednym z takich projektów jest 13 kropek rangoli, które są, jak sama nazwa wskazuje, rangoli wykonanym za pomocą 13 kropek. Daje to po prostu doskonały wygląd w przeglądzie rangoli.

Najlepsze wzory 13 Dots Rangoli ze zdjęciami:

Oto lista 5 najlepszych rangoli 13 kropek, aby wypróbować te projekty i otrzymać najlepsze uznanie dla swoich gości.

1. Piękne 13 kropek Rangoli:

Piękny 13 Dots Rangoli Design

Rangoli mają własne ciepło i kreatywność. Można być tak kreatywnym, jak tylko chce. Piękne 13-punktowe wzory kolam mogą być używane jako przedmiot do oglądania i punkt przyciągania ludzi. Te piękne wzory można przedstawiać poza domem lub świątynią w czasie świąt. Najlepsze w tym jest to, że razem z nim można używać wielu kolorów. Mieszanka światła z pewnością nadałaby niesamowity wygląd.

2. Łatwe 13 kropek Rangoli:

Łatwy 13 Dot Rangoli

Kolam z 13 kropkami może być najlepszym wyborem dla łatwych rangoli. To proste rangoli może być zaprojektowane przez zwykłych ludzi i nie ma potrzeby zatrudniania jakichkolwiek profesjonalistów. 13 pulli kolam można również wypróbować do łatwych projektów rangoli. Łatwe rangoli są specjalnie zaprojektowane na małe imprezy i można je zaprojektować poza świątynią lub domem. 13-punktowe rangoli może nadać widzom godny podziwu wygląd. Nawet tego typu projekt można wypróbować do celów konkursowych w rangoli.

3. Unikalne 13 kropek Rangoli:

Unikalne 13 Dot Rangoli

13 kropek ogólnie oznacza liczbę kropek użytych w projektach rangoli. Można również użyć kropki przeciwko kropkowanym chukka rangoli 13 do 7, gdzie 13 kropek może być użytych przeciwko 7 kropkom więcej. Są to dość wyjątkowe rodzaje projektów, które są na ogół stosowane przez mieszkańców Kalkuty. Projekty pulli kolam od 13 do 7 mogą być wypróbowane przez profesjonalistów na wielkie imprezy. Projekty pulli kolam to nieco zaawansowany poziom projektowania, który nadaje się tylko do wielkich celów.

4. Obramowanie 13 punktów Rangoli:

Granica 13 Dot Rangoli

Wzory obramowań w rangoli są dość powszechne, co zwykle widuje się wewnątrz świątyń. Muggulu z 13 kropkami można wypróbować wzdłuż ścian jako graniczne wzory rangoli. Te projekty zwiększają poziom pewności i tworzą wokół siebie środowisko. Co więcej, 13 wzorów chukkala muggulu można wypróbować w formacie rangoli z 13 kropkami. Ten projekt jest popularnym projektem w Indiach, który może zwiększyć szansę na atrakcyjność ludzi.

5. Umiarkowane 13 kropek Rangoli:

Umiarkowane 13 Dot Rangoli

Poziom umiarkowany leży pomiędzy poziomem początkującym a złożonym. Ten rodzaj poziomu nie jest tak trudny i może być łatwo wypróbowany przez zwykłą osobę. Rangoli z 13 do 7 kropkami mają wiele odmian, które można spotkać na średnim poziomie i mogą być zaprojektowane zarówno na małe, jak i wielkie festiwale. Projekt 13 pulli kolangal z Zachodniego Bengalu może być zaprojektowany jako średni poziom rangoli. Poza świątynią te rodzaje rangoli mogą nadać uroczemu wyglądowi.

Rangoli z 13 kropkami mają o wiele więcej takich wzorów, które są szczególnie obserwowane przez mieszkańców Kalkuty. 13 wzorów pulli kolam najlepiej nadaje się do wielkich celów. Umiarkowany poziom można wypróbować zarówno dla projektów rangoli 13 do 7, jak i 13 kropek.