20-punktowe wzory rangoli to bardzo szczególny rodzaj rangoli, który jest tworzony dla dużego obszaru. To rangoli daje możliwość tworzenia skomplikowanych projektów i motywów, które wyglądają spektakularnie. Kwadrat 20 punktów można łatwo powielić również w rogach.

Najlepsze wzory 20 Dots Rangoli z obrazami:

Znajdźmy 5 najlepszych 20-punktowych projektów rangolis z obrazami. Wypróbowanie tych projektów daje najlepsze uznanie od innych.

1. Geometryczne wzory z 20 kropkami:

Geometryczne wzory z 20 kropkami

20-punktowe rangoli to bardzo skomplikowana konstrukcja, która dobrze wygląda na dużą skalę. Możesz to zrobić na niektóre świąteczne okazje. Rangoli można również wykonać z geometrycznymi wzorami. Kwiatowy akcent można osiągnąć geometrycznym wzorem sikku. W ten sam sposób można również wykonać cztery boki. W tym konkretnym projekcie rangoli użyjesz wielu kolorów, na podstawie których możesz wybrać odpowiednie kolory, które sprawią, że rangoli będzie wyglądać jasno i pięknie.

2. Kolorowe Rangoli z 20 kropkami:

Kolorowe Rangoli z 20 kropkami

Jednym z najpopularniejszych rangoli z 20 na 20 kropkami jest wypełnienie rangoli kolorem. Kolorowe rangoli są najbardziej poszukiwane, szczególnie na festiwale, a nawet zawody w kolamach. Możesz zrobić to duże rangoli, replikując wzór na czterech rogach. Tutaj na rogach powielony jest wspaniały kwiat z innym kwiatem pośrodku. Kombinacja kolorystyczna opiera się na jednym motywie. Możesz więc łatwo to zrobić i zmienić schemat kolorów zgodnie z własnym wyborem. Spróbuj zrobić różne kwiaty i liście.

3. Czarno-białe Rangoli z 20 kropkami:

Czarno-białe Rangoli z 20 kropkami

Większość kobiet uwielbia codziennie przygotowywać proste rangoli. Nie obejmuje to żadnego koloru. Musisz użyć tylko białego koloru na podłodze na czarnym tle. Ten biały kolor jest bardzo efektowny i elegancko prezentuje się w kwiatowych wzorach. 20 chukkala muggulu i 20-punktowy kolam to wszystkie rodzaje tych prostych rangoli. Tutaj zobaczysz, że rangoli jest idealne z centralnym obrazem, a następnie kwiat róży jest wykonany ze wszystkich trzech stron. Koncha jest również wykonywana tutaj, ponieważ reprezentuje przedmioty religijne.

4. Divya Rangoli z 20 kropkami:

Divya Rangoli z 20 kropkami

Divya rangoli to tradycyjny rodzaj rangoli, który można zrobić za pomocą 20 kropek. Ten rodzaj rangoli ma główne obiekty wykonane przy użyciu kształtu rombu. Rangoli z 20 kropkami to łatwy sposób na uzyskanie dużego rangoli. W ten sposób możesz zrobić cztery Divyas z kwiatem w środku, a następnie użyć go również na wszystkich czterech rogach. Rangoli można wykonać za pomocą ciągłego strumienia białego proszku, aby uzyskać cały wzór lub wykonując Divya, kwiaty i niektóre geometryczne kształty. 20-punktowe wzory rangoli to świetny sposób na pokazanie swoich umiejętności artystycznych.

5. Kwiaty & Motyle Rangoli z 20 kropkami:

Kwiaty i Motyle Rangoli z 20 kropkami

Wypróbuj to wyjątkowe rangoli, które jest naprawdę niesamowitym projektem. Rangoli składa się z kwiatów i motyli. Wspaniały układ przedmiotów sprawia, że ​​rangoli naprawdę się wyróżnia. Możesz dodać jasne kolory do tego rangoli i zrobić to na specjalną okazję. Możesz zrobić ten 20-kropkowy kolangal na konkurs rangoli i na pewno wygrasz nagrodę. To rangoli jest bardzo wyjątkowe, jeśli porównać je z innymi rangoli. Sposób, w jaki grupa kwiatów i motyli są rozmieszczone na czterech bokach rangoli, jest bardzo szczególny.

Rangoli z użyciem 20 kropek jest piękny i łatwy. Motywy, które możesz wypróbować, to kwiatowe, geometryczne, zwierzęce itp. Możesz wykonać dowolny wzór, który można łatwo powielić.