Rangoli sprawia, że ​​dom wygląda pięknie, a także jest świetnym miejscem na przyjęcie bogów, a także przyjaciół i gości. Rangoli w różnych kolorach wygląda znakomicie i jasno. Większe rangoli są robione na świąteczne okazje, takie jak 12-punktowe projekty rangoli i zajmują trochę więcej czasu.

Najlepsze wzory 12 Dots Rangoli z obrazami:

Oto lista najpopularniejszych 12-punktowych wzorów rangoli z obrazami.

1. Proste 12-dot Rangoli:

Proste 12 Dot Rangoli

Spróbuj swoich sił w prostym 12-punktowym rangoli, które może być duże, ale proste w wykonaniu. Prosty projekt to w rzeczywistości połączenie różnych obiektów, które są ze sobą połączone, tworząc lustrzane odbicia w czterech rogach. Kwiaty i kształty serca, które znajdują się na rangoli, są wykonane z idealnie prostych linii. Każdy z segmentów jest pokolorowany innym kolorem, aby był jasny i atrakcyjny. Wypróbuj to urocze rangoli do swojego domu.

2. Kolorowe 12 Dot Rangoli:

Kolorowe 12 Dot Rangoli

Rangoli z kropkami 12 na 12 to dobry sposób na tworzenie nowych projektów. Wzory są proste do wykonania z ciągłymi liniami lub krzywymi. Ten rangoli może mieć różne obiekty segmentowe, takie jak kwiat, które są umieszczane w różnych rogach kwadratu. Rangoli jest najprostsze, ponieważ nie trzeba go ponownie kolorować. Granica jest idealna i wygląda wystarczająco świątecznie. Spróbuj swoich sił w tym projekcie, aby nadać swojemu domowi przyjazną atmosferę. Spraw, aby Twoje dzieci również spróbowały swoich sił w projektowaniu i pokochają to.

3. Doniczka 12 Dot Rangoli:

Doniczka 12 Dot Rangoli

Jeszcze jednym białym projektem rangoli jest projekt doniczki. Tutaj na środku każdego rogu narysowana jest doniczka z rośliną tulasi. Drugie końce rogów mają geometryczne wzory. Zrób to na festiwal lub inną okazję. 12-punktowy kolam to ciekawy sposób na interpretację wielu symboli religijnych, które mamy. Możesz to łatwo narysować, ponieważ liczby są tworzone, po prostu łącząc kropki. Ta sama figura jest następnie powielana w pozostałych trzech rogach.

4. Rangoli w kształcie muszli:

Rangoli w kształcie muszli

Jednym z uroczych projektów symbolizujących modlitwę jest koncha. To rangoli z konchą jest bardzo dobre. Jest kolorowy i jasny. Te 12 pulli kolamów uznasz za łatwe do wykonania ze względu na prostotę łączenia kropek. 12-punktowe wzory rangoli to mnóstwo, ale kiedy oznacza pokój i modlitwę, stanowi mocne oświadczenie. Możesz to zrobić na festiwal lub na specjalny dzień. Krzywizny muszli powinny być płynne i ładne, aby wyglądało realistycznie. Możesz dodać kolory, które będą jasne i mogą być różne dla każdego z sześciu muszli.

5. Geometryczne kwiatowe Rangoli:

Geometryczny kwiatowy Rangoli

Miło jest widzieć rangoli, gdy ma geometryczny wzór, który tworzy coś kwiatowego. Ten wzór z kwiatami i geometrycznymi przedmiotami tworzy kwiatowy wzór. Muggulu z 12 kropkami jest bardzo ładny, ponieważ ma do pięciu kolorów. Kwiaty i krzywe obiektów geometrycznych są pokolorowane na różne kolory. Możesz spróbować swoich sił w tym rangoli, aby uzyskać to, co najlepsze z obu typów projektów. Geometryczny jest łatwy do stworzenia, ponieważ po prostu łączy kropki z liniami krzywymi.

12 dot rangoli to ładny projekt rangoli, którego możesz użyć do tworzenia projektów na festiwale i specjalne dni. Duże rangoli jest wystarczająco duże, aby narysować wiele różnych obiektów we wzór. Do najczęstszych należą przedmioty przeznaczone do modlitwy.