Rangoli to cenny przedmiot, który zdobi większość gospodarstw domowych. Modlitwy rozpoczynają się dopiero po utworzeniu rangoli. Pomaga wskazać bogom drogę i sprawić, by poczuli się mile widziani. Wraz z bogami jest to również wspaniały widok dla wszystkich gości.

Najlepsze wzory Pillui Kolam / Rangoli z 6 kropkami:

Oto top 5 6 kropek rangoli,

1. Kolorowe 6 kropek Rangoli:

Kolorowe 6 kropek Rangoli

Powinieneś spróbować tego uroczego rangoli z kropkami 6 na 6 na każdą okazję. Rangoli składa się z kwadratu 6 * 6, który następnie łączy się, tworząc tak wiele wzorów. Możesz również dodać do tego kilka kolorów. Biała ramka nadaje projektowi miły akcent. To rangoli jest bardzo atrakcyjne. Możesz łatwo uzyskać projekt, w którym używasz rangoli z kropkami od 11 do 6 i może być geometryczny lub kwiatowy. Używaj kolorów, które się uzupełniają.

2. Proste 6-punktowe Rangoli:

Proste 6-punktowe Rangoli

Jednym z prostych projektów rangoli jest 6-punktowe rangoli. Ten projekt wykorzystuje tylko biały proszek do tworzenia prostych wzorów rangoli z 6 kropkami. Możesz tworzyć projekty, które są ze sobą połączone w sposób ciągły lub mogą być zestawami elementów, które tworzą cały obraz. Może być również używany jako 6 pullikolam do codziennego użytku poza domem. Utworzony projekt rangoli może mieć ten sam przedmiot lub może być mieszanką różnych przedmiotów. Wypróbuj wzory geometryczne lub kwiatowe.

3. Deepam 6 Dot Rangoli:

Deepam 6 Dot Rangoli

Projekt deepam w rangoli to również wspaniała koncepcja. Wykorzystuje wzory kolam z 6 kropkami, aby stworzyć kształt diya. Ten kolam z 6 kropkami wygląda bardzo prosto, ale elegancko. Możesz go użyć do dekoracji domu lub pokoju modlitwy. Projekt odwzorowuje diya ze wszystkich stron placu. Spróbuj zrobić te proste 6 pulli 6 varisai kolam i przećwicz je, aby tworzyć bardziej skomplikowane projekty. 6-punktowe rangoli to wszechstronne narzędzie do tworzenia wspaniałych dzieł. Więc zdobądź te projekty i stwórz coś pięknego.

4. Początkujący 6 Dot Kollam:

Początkujący 6 Dot Kollam

Jeśli jesteś początkujący, możesz nawet spróbować swoich sił w tym cudownym 6-punktowym muggulu. Wzór jest bardzo słodki i tworzy kwiaty na każdym rogu. Centralny plac jest ważnym elementem tego projektu. Możesz wykorzystać projekt i tworzyć również inne rodzaje kwiatów. Rangoli może być również wykonane z rangoli od 11 do 6 punktów. Użyj różnych kolorów dla każdej sekcji rangoli, aby stworzyć piękny obraz. Nawet doświadczony producent rangoli może wypróbować te proste projekty.

5. Festiwal Rangoli:

Festiwal Rangoli

Większość festiwali wymaga rangoli, które jest doskonałe i jasne. Te rangoli są wykonywane przez 6 chukkala muggululub kropkę rangoli 11 do 6 kwadratów. Rangoli jest zwykle skomplikowane lub jest kombinacją wielu 6 kwadratów razem. Tutaj znajdziesz jeden taki projekt. Wzory rangoli z kropkami od 11 do 6 to doskonały sposób na uzyskanie dużego wzoru. Użyj jasnych kolorów, aby uczynić rangoli świątecznym. Możesz spróbować tego na specjalną okazję, na której również jest dużo miejsca. Projekty wykorzystują co najmniej trzy różne kolory, aby osiągnąć jasność. Białe obramowanie jest zawsze preferowane, aby nadać rangoli miły akcent.

6 dot rangoli to piękny sposób na pokazanie swojej formy sztuki. Kolorowe rangoli lub proste białe rangoli to piękne wzory, które wyglądają jasno. Festiwal rangoli to również świetny wybór, a także wzory dla początkujących rangoli.