Rangoli to coś, co większość kobiet robi rano przy wejściu do domu. Do codziennego użytku tworzone rangoli jest proste. Tylko okazjonalnie tworzą misterne i piękne projekty, które zajmują dużo czasu. Rangoli zwykle wykonuje się zaczynając od kwadratu kropek. Może to być również kwadrat 3*3.

Najlepsze projekty 3 Dots Rangoli/Pulli Kolam:

Tutaj pokazujemy wszystkie rodzaje rangoli, które można stworzyć za pomocą kwadratu 3*3,

1. Łatwe 3-punktowe Rangoli:

Łatwe 3 kropki Rangoli

Oto wspaniałe rangoli z 3 kropkami, które możesz łatwo stworzyć bez żadnego wysiłku. To najprostszy z projektów, jaki można wykonać. Wzór 3*3 to zwykle wzór ciągły, który zaczyna się od jednej kropki i kończy w drugiej. Możesz również mieć 3 kropki rangoli, które łączą kilka kropek, tworząc dwie lub trzy części pełnego wzoru. Wypróbuj niektóre z tych wzorów, jeśli jesteś początkujący, a później będziesz w stanie stworzyć lepsze wzory.

2. Początkujący 3 Dot Rangoli:

Początkujący 3 Dot Rangoli

Jednym z łatwych projektów dla początkujących jest kollam z 3 kropkami. Ten projekt ma podstawowe wzory kwiatów i liści, wszystkie wykonane w matrycy 3*3. Tutaj możesz improwizować i tworzyć wiele skomplikowanych projektów. Rangoli dla początkujących jest używane przez wiele osób, aby ich wejścia wyglądały wspaniale. Używając krzywych i linii możesz stworzyć kilka wspaniałych kawałków. Ponieważ ten projekt jest przeznaczony dla początkujących, wzory są proste. Ale możesz dodać do projektu i stworzyć swój własny, niepowtarzalny wzór.

3. 3 kropki Kolangal:

3 kropki Kolangal

Oto 3 pulli kolangal, który wykorzystuje kwadrat 3*3 do tworzenia skomplikowanych projektów. Rangoli mogą używać linii lub krzywych do wykonania projektu. Kołgal powstaje przez to, że nie łączy się z kropkami, ale okrąża kropki. Więc tutaj kropki są również częścią projektu. Możesz użyć tego do dekoracji świątyni, a także wejścia do domu. Wypróbuj ten prosty projekt, a na pewno spodoba ci się tworzenie rangoli w kółko.

4. Prosty Kolam Rangoli:

Prosty Kolam Rangoli

Wypróbuj ten kolorowy sikku kolam w 3 kropki, który ma wspaniałe wzory. Możliwości jest wiele i możesz dodać więcej niż dwa kolory w tym rangoli. Nadaj mu żywy akcent, używając jasnych kolorów z białą obwódką. Kolam z trzema kropkami jest bardzo ważna dla dużych festiwali i wszystkie kobiety uwielbiają tworzyć te skomplikowane projekty. Do wyboru wzór kwiatowy lub wzory geometryczne. Wypełnij kolory, jak chcesz, a efekt końcowy będzie bardzo ładny. Wzory kolam może wykonać każdy.

5. Specjalne projekty Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli

Możesz spróbować swoich sił w tym wspaniałym specjalnym projekcie rangoli, który zawiera 3 kropki. Projekt jest ładną kwiecistą bazą, która wykorzystuje krzywe i kropki. Musisz zacząć od jednej kropki i kontynuować bez zatrzymywania się do ostatniej kropki. Tworzy to ciągły strumień i daje początek kwiatowemu obrazowi. Niektóre kropki w kwadracie są również zaakcentowane większą ilością pudru, aby wyglądały na większe. Istnieje tak wiele rodzajów projektów rangoli, które można łatwo wykonać, wykonując podane czynności.

Projekty Rangoli wykorzystujące kwadrat 3 * 3 są idealne zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Wzory mogą być wykonane tylko z białego proszku do codziennego użytku lub mogą być wykonane w kilku kolorach na świąteczne okazje. Wypróbuj wzory, używając wzoru 3 kropek, aby tworzyć wzory kwiatowe, a nawet geometryczne.