Door rangoli to tradycyjna próba, którą zwykle stosują mieszkańcy Indii. Używają do dekoracji swojego otoczenia, aby cieszyć się lub świętować jakieś wydarzenie lub funkcje. Rangoli można zobaczyć w muzeum, a także na ulicy iw domu. Najlepszym kolorem, który się wybiera, jest kolor mieszany, który obejmuje wszystkie odmiany. Rangoli przedstawia kulturę i tradycję wyznawaną przez mieszkańców danego kraju.

Najnowsze wzory drzwi Rangoli ze zdjęciami:

Oto lista 9 najlepszych wzorów rangoli drzwi. Mogą być ogromne, piękne lub całkiem proste, w zależności od funkcji i urody.

1. Border Beautiful Door Rangoli Design:

Border Beautiful Door Rangoli Design

Graniczne projekty rangoli do drzwi można zainicjować za pomocą wielu projektów. Dekoracja jest wykonana wzdłuż drzwi jako obramowanie, co naprawdę daje piękny wygląd, gdy ludzie przychodzą go zobaczyć. Można go wypróbować dla każdego rodzaju funkcji, a najlepszym wyborem będzie mix kolorów.

2. Piękny projekt drzwi Rangoli:

Piękny projekt drzwi Rangoli

Projekty drzwi rangoli mają wiele odmian, którymi można się dzielić. Można je pięknie postawić za drzwiami, aby powitać gości przybywających do domu. Najlepszym sposobem na ich radość jest dzielenie rangoli przy samym wejściu. Można go wybrać do mieszania kolorów jako najlepszego projektu.

3. Projekty drzwi Kolam:

Projekty drzwi Kolam

Pojedynczy projekt drzwi rangoli to kolejna odmiana przedstawiająca rangoli i zapewniająca najlepsze wejście dla gości. Proste rangoli jest modyfikowane jako projekt kolam, który jest dość ulepszony. Dostarczony obraz wyraźnie przedstawia jego wyjątkowość w swoim projekcie.

4. Prosty projekt drzwi Rangoli:

Prosty projekt drzwi Rangoli

Proste projekty rangoli drzwi ponownie mają wiele odmian, ale są one dość proste i ograniczają się do małych funkcji lub wydarzeń. Ich prostota polega na ich niewielkich rozmiarach, ale projekt może być wyjątkowy. Kolor mix można również wypróbować dla prostego rangoli.

5. Unikalny projekt drzwi Rangoli:

Unikalny projekt drzwi Rangoli

Obramowania rangoli do drzwi mogą być wyjątkowe dzięki ulepszeniu samego projektu. Nawet niewielki rodzaj świeczek lub oświetlenia można zachować wraz z projektem, który będzie świecił wyjątkowo i nadawał uroczy wygląd, który można podziwiać przez ludzi.

6. Projekt drzwi przednich Rangoli:

Projekt drzwi wejściowych Rangoli

Projekt rangoli przed drzwiami może być łatwo chwytliwy dla ludzi po przyjeździe. Delikatne wykończenie można nadać im dzięki prostym projektom. Mogą one być bardziej zdolne do projektowania i można odnieść się do obrazów drzwi rangoli w celu zauważenia dalszych informacji.

7. Projekt drzwi wejściowych Rangoli:

Drzwi wejściowe Rangoli Design

Projekty rangoli do drzwi wejściowych można opracować za pomocą prostych projektów rangoli, aby pozostać przyzwoitym i eleganckim. Zastosowanie wielu kolorów z pewnością zapewniłoby jedną wielką rzecz do zauważenia. Mogą być naturalnie dobre, odwołując się do nowych typów projektów.

8. Projektowalny projekt drzwi Rangoli:

Projektowalne drzwi Rangoli Design

Projekty rangoli na progu drzwi powinny być bardziej zdolne do projektowania, ponieważ osoba patrzyłaby na nie jako pierwsza. Tego rodzaju wspaniałe wrażenia naprawdę mogą pomóc Ci wygrać nagrody w konkursach rangoli. Najlepszym wyborem może być mieszanie kolorów dla tego rodzaju projektów za pomocą świateł.

9. Kreatywne projekty Kolam Rangoli:

Kreatywne projekty Kolam Rangoli

Rangoli na granicy drzwi może być bardziej kreatywna w porównaniu z innymi pod względem wzorów. Te wrażenia z pewnością pomogłyby w rozwinięciu tego tematu. Są nawet konkursy, w których można brać udział i tworzyć takie urocze projekty.

Rangoli mają takie wzory, które mogą naprawdę zaimponować ludziom. Organizowane są nawet konkursy organizowane przez ludzi dla wyrafinowanych dzieci w tej dziedzinie. Piękne i urocze projekty można tworzyć zgodnie z powyższymi obrazami. Powinno być kreatywne i wyjątkowe, aby pozostać w najlepszym wydaniu.