3D Rangolis stały się ostatnio bardzo popularne, az czasem pojawiła się również duża liczba projektów i wzorów. Sprawiają, że twoje Rangoli wygląda bardzo żywo i jasno. Aby uzyskać najlepsze projekty 3D Rangoli, musisz zapoznać się z poniższymi akapitami, które dają wgląd w najlepsze, jakie istnieją do tej pory. Wszystkie są bardzo atrakcyjne i zostały zaciągnięte tylko dla wygody i korzyści.

Piękne projekty 3D Rangoli ze zdjęciami:

Poniżej podaliśmy listę różnych projektów rangoli z efektami 3D ze zdjęciami dla wszystkich rodzajów festiwali, takich jak Diwali. Dasera i Sankranti.

1. Paw 3D Rangoli Projekt:

Projekty 3D Rangoli

Projekt 3D Rangoli Design wygląda cudownie i kolorowo. Obraz niebieskich pawi kształtujących serce wygląda bardzo ładnie i pięknie. Możesz także stworzyć różowe i zielone obramowania, aby wyglądały ekscytująco i pięknie.

2. Ganesh 3D Rangoli Projekt:

Ganesh 3D Rangoli Design

Projekt Rangoli zawsze ma być wyjątkowy i atrakcyjny. Zawsze możesz narysować obraz Pana Ganesha z rangoli, aby wyrazić swoją miłość i oddanie Bogu. Upewnij się, że używasz pięknych odcieni, ponieważ podkreśli to piękno tego projektu. To inny styl Ganapati rangoli o świetnym wyglądzie.

3. Diwali 3D Rangoli:

Diwali 3D Rangoli

W przypadku Diwali możesz użyć fantazyjnego projektu Rangoli 3D i ożywić swoje arcydzieło. Możesz napisać Happy Diwali w ten sposób i użyć nowoczesnego wzoru i projektu tak, jak ten używany. Kombinacja zastosowanych kolorów jest również dość atrakcyjna i przyjemna.

4. Kwiatowy projekt 3D Rangoli:

Kwiatowy projekt 3D Rangoli

Jednym z najprzyjemniejszych projektów, które można zobaczyć wśród 3D Rangolis, są wzory kwiatowe. Ten projekt rangoli jest bardzo prosty i piękny. Pokazuje wizerunek Lotosu w bardzo atrakcyjny sposób. Zielone liście otaczające kwiat dodają mu uroku i sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjny dla oka wzór.

5. 3D Madhubani Rangoli do konkursu:

3D Madhubani Rangoli dla konkurencji

3D Madhubani Rangoli jest tak piękne, aby na nie patrzeć. Styl jest indyjski i przedstawia proste życie indyjskiej kobiety, a zielone drzewo, pod którym siedzi, wygląda bardzo realistycznie, a dom w pobliżu jest również bardzo atrakcyjny i schludny. Czerwone słońce również wygląda bardzo żywo i realnie. Jest to jeden z najpopularniejszych trójwymiarowych projektów rangoli.

6. Kolorowy projekt 3D Rangoli:

Kolorowy projekt 3D Rangoli

Kolorowy trójwymiarowy Design wygląda bardzo kolorowo i ciekawie. Kombinacja użytych kolorów jest absolutnie genialna, a zastosowany wzór jest również niesamowity i atrakcyjny. Ten projekt rangoli nie wymaga zbyt wiele miejsca i został oceniony jako jeden z najprostszych, ale najlepszych projektów 3D do tej pory.

7. Najnowszy projekt 3D Rangoli z Diyas:

Najnowszy projekt 3D Rangoli z Diyas

Diyas 3D Rangoli wykorzystuje świetną kombinację kolorów i ma bardzo jasny wygląd. Jest prosty, schludny i niebanalny. Nie zajmując tak dużo czasu, ten projekt jest naprawdę cudowny. Możesz również użyć różnych kolorów, jeśli chcesz, ale powinieneś uważać na kształty i ilość. Jest to jeden z prostych i doskonałych projektów 3D rangoli na Diwali.

8. Fantazyjny projekt 3D Rangoli:

Fantazyjny projekt 3D Rangoli

Fantazyjny 3D Rangoli Design wykorzystuje szeroką gamę kolorów i używa różnych kolorów z daleka. Możesz użyć Diyas na górze, aby wyglądać ładniej i piękniej. Jeśli chcesz, możesz również narysować wizerunek dwóch tradycyjnych dziewczyn. Sprawi, że będzie pomyślny i znacznie bardziej atrakcyjny.

9. Hinduska Puja 3D Rangoli Art:

Hinduska Puja 3D Rangoli Art

Sztuka 3D jest nie tylko piękna, ale także bardzo stylowa. Ostatecznym projektem w tej kategorii jest Hindu Pooja 3D Rangoli Art. To naprawdę świetny projekt i spodobał się kilku osobom.

Niezależnie od tego, czy jest to słynny festiwal, czy wydarzenie, z pewnością możesz użyć tych konkretnych projektów, aby wydobyć świąteczny nastrój i stworzyć sprzyjające otoczenie.