Wypełnij swoją kreatywność kolorami i świętuj swoje wyjątkowe dni dzięki tym projektom Rangoli. Są proste, a jednocześnie tak innowacyjne, że sprawią, że Twój dzień będzie wyjątkowy pod każdym względem. Dzięki tym konceptualnym wzorcom wszystko wokół nas staje się jasne, żywe i piękne. W urodzinowych projektach rangoli, bez względu na to, ile odmian odcieni wybierzesz, wszystko zależy od unikalnego projektu, który wybierzesz. Przeglądaj, aby być etnicznym w tym sezonie, mając takie projekty Rangoli dla swoich bliskich.

Rangoli wzory na urodziny

Idealne urodziny Rangoli wzory ze zdjęciami:

Oto 9 najlepszych modeli rangolis z okazji urodzin. Aby wypróbować te projekty i zaskoczyć dzieci, a także zaimponować gościom.

1. Codzienne urodziny Rangoli:

Nieformalne urodziny Rangoli

Trzy cieniowane projekty rangoli w stylu odręcznym z okazji urodzin, które nie wykorzystują wielu komplikacji w projektach. To tak proste, że nawet małe dzieci w naszym domu mogą spróbować zrobić to powitanie na urodziny swoich rodziców. Wykorzystuje odcienie róży, zieleni i fioletu.

2. Proste urodziny Rangoli Kolam:

Proste urodziny Kolama Rangoli

Życzenie dzieciom urodzinowego tortu rangoli byłoby idealnym wyborem, aby były zadowolone. Oto najprostsze urodzinowe projekty rangoli, które są bardzo lubiane wśród dzieci na etapie malucha. Posiada balony, serduszka oraz tort ze świeczkami, które pomagają stworzyć imprezowy nastrój.

3. Tort urodzinowy Rangoli:

Tort Urodzinowy Rangoli

Zaskocz ukochanego, życząc mu urodzin w momencie wejścia do domu. Gdy spojrzą na to pięknie zaprojektowane rangoli, z wielopiętrowym ciastem, z pewnością będą na szczycie świata. Te urodzinowe projekty rangoli składają się z elegancko zaprojektowanego tła z kolorowym ciastem z prawdziwą ognistą świecą.

4. Babeczka Rangoli na urodziny:

Babeczka Rangoli na urodziny

Chcesz poczęstować kogoś babeczką w urodziny, a następnie wybierz ten specjalny projekt rangoli z okazji urodzin z babeczką w środku. Jest to rangoli w kształcie kwadratu z czterema głównymi odcieniami na każdym z rogów. A na środku poczęstunek z babeczki z kremem o smaku różowym i świeczką na wierzchu.

5. Piękny projekt urodzinowy dla dzieci Rangoli:

Piękne dzieci urodziny Rangoli Design

Najwyższej klasy projekty rangoli urodzinowe w stylu Freehand przeznaczone do powitania tego, który świętuje swoje urodziny. Jest to zwłaszcza koncepcja rangoli o tematyce ogrodowej, która zawiera kwiaty, rośliny, pszczoły, motyle, grzyby i oczywiście ciasto. Ten wzór rangoli jest wzorowany na wielu odcieniach kolorów, aby uwydatnić piękno.

6. Szkicowane projekty urodzinowe Rangoli:

Szkicowane projekty urodzinowe Rangoli

Ułatwia odtworzenie rangoli, gdy naszkicowałeś je na papierze przed położeniem podłogi. Ten urodzinowy wzór rangoli to wspaniale zaprojektowany tort urodzinowy rangoli, który ma dwie warstwy ciast z prostym wzorem. Możesz skorzystać z różnych odcieni, aby ulepszyć piękno projektu rangoli.

7. Urodziny w kolorze białym Rangoli:

Białe kolorowe urodziny Rangoli

Jeśli nie interesuje Cię używanie wielu odcieni, możesz wybrać jedno oryginalne kolorowe rangoli Kolam, jak pokazano na obrazku. Jest to wzór rangoli o równym kształcie na urodziny, który składa się z białego tortu urodzinowego z czterema świeczkami. Nie musisz się spieszyć ze zmianą kolorów, skoncentruj się tylko na projekcie, który się kształtuje.

8. Baby Girl Różowe kolorowe urodziny Rangoli:

Dziewczynka Różowe Kolorowe Urodziny Rangoli

Odkryj to wspaniałe rangoli na projekt przyjęcia urodzinowego, który został wyrzeźbiony z dwuwarstwowym ciastem. Wykorzystuje odcienie różu i zieleni z rozetami w obramowaniu. Na zewnętrznych krawędziach tortu zaprojektowano również pomarańczowe kwiaty.

9. Specjalne Rangoli dla dzieci na urodziny:

Specjalne Rangoli dla dzieci na urodziny

Oto wspaniała kolekcja wzorów rangoli, które są naprawdę przeznaczone dla małych dzieci. Ma olśniewający wzór zabawkowego pociągu, na którym znajdują się urocze króliczki i tort urodzinowy. Aby uzyskać dodatkowy szczegół, możesz narysować kilka balonów z innymi elementami uroczystości na tych szczęśliwych urodzinowych obrazach rangoli.

Dlatego właśnie zmierzałeś do najprostszych i oszałamiających projektów rangoli na specjalne wydarzenie, takie jak urodziny. Te wzory rangoli są dostępne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możesz nieco zmienić te wzory, dodając im więcej odcieni. Te projekty rangoli można wykonać w ciągu dwóch minut. W dzisiejszych czasach możemy znaleźć zakraplacz do projektów rangoli, który bardzo pomaga w łatwym tworzeniu rangoli. Możesz również spróbować użyć tych rzeczy.