Drewniane wzory rangoli mogą być bardzo przydatne dla osób, które nie mają dużo czasu i są zajęte pracą. Na rynku dostępne są szablony drewniane. Można je łatwo kupić i postawić na podłodze. Wygląda nie tylko inaczej, ale także bardzo tradycyjnie. Można też kupić same kawałki drewna i ozdobić je w domu farbami i kamieniami. Możesz zaaranżować i pokryć swoje domowe łaty tymi pięknymi drewnianymi wzorami rangoli.

Wspaniałe drewniane wzory Rangoli z obrazami:

Poniżej znajdują się najbardziej znane sztuczne drewniane wzory rangoli ze zdjęciami na domowe festiwale i funkcje.

1. Drewniane Rangoli symboli religijnych:

Drewniane Rangoli symboli religijnych

Rangoli są zwykle robione na święta, dlatego symbole religijne są odpowiednie na tę okazję. Można wybrać dowolny wzór i umieścić go według potrzeb. Poniższy rysunek przedstawia symbol Satya i ma małe kamienie umieszczone na granicy. Dzięki temu rangoli wygląda bardziej wyraziście i kolorowo.

2. Ciężkie prace z kamienia Kundan Drewniane Rangoli:

Ciężkie prace z kamienia Kundan Drewniane Rangoli

Podane poniżej rangoli ma wzór w kształcie kwiatu, a cała powierzchnia jest wypełniona różnymi kamieniami. To sprawia, że ​​rangoli wygląda jazzowo i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy go kupić i postawić na podłodze. Najlepiej prezentuje się na wejściu lub w pobliżu głównego miejsca funkcji.

3. Rangoli w kształcie kwadratu z Kundans:

Rangoli w kształcie kwadratu z kundans

Ten rodzaj rangoli ma kształt kwadratu. Tutaj dekoracja tego rangoli z kundanami jest bardzo piękna. Poniższy obrazek odzwierciedla ten wzór. Kwadratowy kształt znajduje się pośrodku rangoli i ma przyklejone do niego tradycyjne sznurowadła. Są też drewniane wzory wykonane poza placem. To nadaje mu ciężki wygląd. Umieszczane są również małe kamienie i sztuczne kwiaty.

4. Drewniane Rangoli z Diya dla Diwali:

Drewniane Rangoli z Diya na Diwali

Na rynku można znaleźć drewniane rangoli, na którym jest również miejsce do trzymania na nich diya. Diyas sprawiają, że rangoli wygląda jeszcze lepiej i dodaje mu tradycyjnego charakteru. Tego rodzaju nowe drewniane rangoli są wykonane w taki sposób, że kładzie duży nacisk na umieszczenie Diya. Odbywa się to głównie poprzez umieszczanie kamieni lub sztucznych kwiatów i brokatu wokół Diya.

5. Drewniane Rangoli w kształcie pawia:

Drewniane Rangoli z Diya na Diwali

Podany poniżej projekt jest prosty i wygląda bardzo elegancko. Można go umieścić po dwóch stronach drzwi lub na zewnątrz świątyni. Ponieważ jest przenośny i lekki, można go używać przy różnych okazjach, zgodnie z wymaganiami. Jasne kolory drewnianego pawia rangoli i przyklejone do niego ćwieki zdecydowanie odróżniają ten wzór od pozostałych.

6. Kundan Drewniane Rangoli w kształcie kwiatu z:

Kwiatowy Kundan Drewniany Rangoli Z

Ścinanie drewna może mieć kształt kwiatu. Aby wzór był bardziej widoczny, wzdłuż granicy można zastosować kamienie lub brokaty. Zastosowanie jasnych odcieni z odrobiną cieniowania sprawi, że będzie wyglądać wspaniale. Pośrodku można umieścić mały kwiatek nabijany kamieniami lub sztuczny. Można również umieścić sznurówki lub błyszczące wstążki.

7. Tradycyjne drewniane Rangoli:

Tradycyjne drewniane Rangoli

Poniższe zdjęcie jest doskonałym przykładem tradycyjnego drewnianego rangoli. Wzór jest w starym stylu, a kolory też nie są zbyt odważne. Wiele dużych kamieni również nie jest używanych. Te maleńkie są wybierane i układane w kolejności. Ten rodzaj rangoli można umieścić w domu na co dzień, ponieważ nie jest wypełniony dobrą pracą i wygląda dość trzeźwo.

8. Drewniane Rangoli z perłowym stojakiem Diya:

Drewniane Rangoli z perłowym stojakiem Diya

Ten najnowszy drewniany rangoli jest również wyposażony w małe stojaki Diya, do których przymocowane są perły na krawędziach. Kontrastowy kolor na podstawie będzie wyglądał idealnie. Ten rodzaj rangoli odzwierciedla elegancję. Koronkę sekwencyjną można również przykleić na lamówce. Jednocześnie na granicy można przykleić nawet perły. To jeden z idealnych drewnianych projektów rangoli na festiwal Diwali.

9. Nowa drewniana tablica Rangoli:

Nowa drewniana deska Rangoli

Długi kawałek drewna w kolorze bazowym można ozdobić i wykorzystać jako rangoli. Do wykonania wzoru można użyć farb. Nie potrzeba wiele kamieniarki. Pustą przestrzeń można wypełnić, wykonując na niej małe nadruki. Trzeba jednak uważać, aby nie zapełnić każdego kawałka drewnianego kawałka. Można użyć kilku błysków, aby projekt wyglądał nieco jazzowo. Diyas można umieścić na drewnianej desce. Najlepiej wygląda postawiony na ścieżce.