Każdy kocha Rangolis, ale robienie rangoli może być dość męczące, zwłaszcza jeśli brakuje ci umiejętności i doświadczenia, które się z tym wiążą. Jeśli nie lubisz skomplikowanych wzorów lub po prostu nie masz czasu na zawiłości, małe projekty rangoli są właśnie dla Ciebie. Nie wymaga wiele praktyki, wystarczy pewna ręka. Mając do wyboru tysiące małych takich wzorów, zawęziliśmy go do 9 najlepszych wzorów, do których można nawet dodać swój własny, niepowtarzalny akcent.

Małe projekty Rangoli dla domu 2020:

Znajdź tutaj 9 doskonałych małych wzorów rangoli do codziennego użytku w domu, używając kwiatów i kolorów.

1. Kwiatowe wzory Rangoli:

Kwiatowe wzory Rangoli

Kwiatowe wzory rangoli są zdecydowanie najprostsze do wykonania. Nie zajmują dużo czasu i wysiłku, ale efekt końcowy jest piękny jak ten kwiatowy wzór. Wykonany w całości z różnokolorowych płatków kwiatów, wyróżnia się prostym pięknem.

2. Projekty Diyas Rangoli dla początkujących:

Projekty Diyas Rangoli dla początkujących

To idealny projekt rangoli dla początkujących. Kontury kwiatu można łatwo wykonać białym proszkiem, a wypełnianie odcieni różnymi kolorami to bułka z masłem. Z podświetlonymi Diyas na końcach liści i wewnętrznym rdzeniem kwiatu do dekoracji, projekt nie może być prostszy.

[ Zobacz więcej: Najlepsze wzory telugu Rangoli]

3. Wzory Diwali Rangoli:

Diwali Rangoli wzory

Świąteczny sezon Diwali to czas, aby wydobyć z siebie pomysłowego Ciebie. Podczas gdy bardziej wykwalifikowani starają się zagłębić w zawiłe wzory tej kolorowej formy sztuki, oto jeden wzór dla wszystkich mniej wykwalifikowanych miłośników rangoli. Dzięki powtarzającemu się projektowi łatwiej jest pracować rękami, gdy przechodzisz od jednego identycznego kształtu do drugiego. Zanim skończysz z tym projektem, poczujesz się jak profesjonalista.

4. Prosty projekt Rangoli na festiwale:

Prosty projekt Rangoli na festiwale

Niewielki, ale gustowny wzór, który będzie dobrze wyglądał na każdą świąteczną okazję lub normalny dzień. Głębokie odcienie czerwieni i niebieskiego uzupełniają jaśniejsze odcienie żółtego i zielonego, podczas gdy dwa zewnętrzne liście są wykonane w fuzji wszystkich zmieszanych ze sobą kolorów, co jest samo w sobie przekonujące. Żółto-czerwone diya dodają ostatecznego akcentu i błyszczącego blasku temu, co można nazwać mistrzowskim uderzeniem dla początkujących.

5. Okrągłe wzory Rangoli:

Okrągłe wzory Rangoli

Oto rangoli, które nie zajmie dużo czasu. Jest to starannie zrobione z gwiazdą umieszczoną w środku koła. Ten projekt wykorzystuje płatki kwiatów, które są mniej brudne i łatwiejsze w obsłudze, jeśli się spieszysz. Dodaj trochę oświetlonych Diya dla efektu, a otrzymasz coś małego, ale atrakcyjnego.

[ Zobacz więcej: 15 punktów Rangoli wzory]

6. Kwiat i Diyas Rangoli na Diwali:

Kwiat i Diyas Rangoli na Diwali

Diwali to czas, w którym spotykają się rodziny, a nie ma większej radości niż wszyscy, którzy wyciągają pomocną dłoń, aby stworzyć budzące podziw rangoli. Wzór płatków kwiatów tego rangoli nie wymaga prawdziwych umiejętności artystycznych. Tak więc każdy domownik, w tym dzieci, może spróbować ukształtować ten wzór, który jest klasycznym wzorem rangoli.

7. Rangoli z kółkami, liśćmi i diyami:

Rangoli z kółkami, liśćmi i diyami

Żaden projekt rangoli, bez względu na to, jak złożony lub prosty, nie może być kompletny bez odrobiny kolorów. Ten wzór rangoli z kółkami, liśćmi i Diyas podkreślającymi jego motyw jest dokładnie tym, czym powinno być każde rangoli – jasnym i kolorowym. Mały i prosty w konstrukcji, ale przyciągający wzrok, z pewnością przyciągnie uwagę każdego, bez względu na to, gdzie zostanie umieszczony.

8. Paw Rangoli Projekt:

Paw Rangoli projekt

Mały rozmiar, ale czysty w artyzmie i pięknie. Taki efekt może mieć pawi rangoli. Ten jest szczególnie uderzający, pokazując jednego pawia z piórami rozłożonymi w ognistym pokazie arogancji, a drugiego stojącego potulnie w całej swojej elegancji. Oba atrybuty symboliczne dla tego ptaka są urzeczywistnione po mistrzowsku.

[ Zobacz także: Najlepsze obrazy Kundan Rangoli ]

9. Prosty & Mała Diya Rangoli:

Prosty projekt Diya Rangoli

Najmniejsze i najprostsze projekty rangoli można sprawić, aby wyglądały pięknie dzięki blaskowi oświetlonych Diyas. Tak jest w przypadku tego podstawowego projektu, który ma prosty wygląd, ale blask świetlików z jasno oświetlonymi Diyas.