Marathi hinduskie ludy witają nowy rok w dniu Gudi padwa, obchody tego dnia odbywają się w Maharashtra w miesiącu Chaitra zgodnie z kalendarzem hinduskim. W Karnatace lub Andhra Pradesh ludzie uwielbiają świętować ten dzień jako Ugadi. Gudi padwa w kulturze hinduskiej wskazuje na kult Pana Brahmy i ludzie ufają prawdzie, że Brahma jest stwórcą tego wszechświata. W kraju Indii obchody tego dnia pod różnymi nazwami iw różnych formach. Kobiety lubią dekorować swój dom za pomocą wzorów Gudi padwa rangoli.

Najpopularniejsze wzory Gudi Padwa Rangoli Kolam z obrazami:

Gudi Padwa, podążaj za wielowiekowym festiwalem tradycji, wybierz swoje ulubione kolory i wypróbuj 9 najlepszych tych prostych i łatwych wzorów Gudi Padwa rangoli.

1. Projekt Marathi Gudi Padwa Rangoli:

Marathi Gudi Padwa Rangoli wzory

Indyjska tradycja nigdy się nie wycofuje, gudi padwa to najlepszy sezon, który daje świeży dzień jako początek nowego roku Marathi. Wycena życzeń w Marathi z tego typu projektem daje emerytalny tradycyjny wygląd wejścia do domu. Wypróbuj ten projekt z pewnością dla nadchodzącej padwy Gudi.

2. Proste wzory Gudi Padwa Rangoli:

Proste wzory Gudi Padwa Rangoli

Prostota to najlepszy sposób na zbadanie swojego pomysłu, jeśli patrzysz na proste projekty rangoli dla gudi padwa, wypróbuj ten kwadratowy prosty gudi padva życzy rangoli dla małej przestrzeni przy wejściu. Umieszczony na środku symbol gudi padwy może przyciągnąć chwytliwy wygląd dla każdego.

3. Gudi Padwa Kolam Rangoli Wzory:

Gudi Padwa Kolam Rangoli wzory

Od czasu do czasu udekoruj swoje główne wejście wzorem prostego gudi padwa rangoli; ta padwa rangoli może dać ci najlepszy wygląd za twoje wysiłki. Cytat w Marathi na życzenie Gudi Padwa może być modnym stwierdzeniem. Zielony kolor zachowuje miękkość w dotyku dla tego projektu.

4. Gudi Padwa Kwiatowe Rangoli:

Gudi Padwa Kwiatowe Rangoli

Zaprojektuj białe kółko za pomocą pomarańczowego kółka i listków, aby lepiej kreatywne rangoli dla gudi padwa. Możesz wypróbować ten wzór, używając materiałów takich jak kolorowy ryż, płatki kwiatów lub piasek itp. Możesz również spróbować tego rangoli przy wejściu lub głównej bramie.

5. Gudi Padwa Specjalne Rangoli:

Gudi Padwa Specjalne Rangoli

Specjalne rangoli dla gudi padwa można wykonać zgodnie z potrzebami materiałowymi, można również mieszać kolory zgodnie ze swoim pomysłem. Okrągłe linie i wzór mogą dać chwytliwy wpływ na projekt. Wokół koła ułóż diwy, które skutecznie uchwycą pozytywny efekt naturalnego motywu. Kolor zielony i pomarańczowy będzie dobrym wyborem w kolorze dla Gudi padwa special.

6. Ładny projekt Gudi Padwa Rangoli:

Słodki projekt Gudi Padwa Rangoli

Wspominanie o tradycji z wykorzystaniem swojego pomysłu w rangoli może być skuteczne. Ten projekt jest bardzo prosty dla małej przestrzeni. Możesz łatwo wymienić tętniącego życiem Saree, Kalasha i Gudi. Spróbuj użyć większej ilości kolorów zgodnie z potrzebami. Postaw małą divę na długi dzień pierwszego dnia Marathi Nowego Roku.

7. Paw Rangoli Design na Gudi Padwie:

Paw Rangoli Design na Gudi Padwa

Paw jest głównym symbolem na każdą okazję, ten rodzaj pawich wzorów jest bardzo przydatny i atrakcyjny w przypadku okazjonalnego typu rangoli. Tego typu projekty najczęściej znajdziesz również w świątyniach. Różne odmiany i więcej kolorów mogą dać dobrą i piękną sztukę w sercu.

8. Twardy projekt Gudi Padwa Kolam:

Twardy projekt Gudi Padwa Kolam

Kobieca miłość do projektowania rangoli na każdą okazję i niewielu ekspertów lubi wkładać swój wysiłek w stworzenie klasycznego i bezkonkurencyjnego rangoli na Gudi Padwa. Jest to najlepszy i twardy projekt, który jest portretem kobiet noszących paithani saree w kulturze Marathi. Ten projekt zajmuje trochę więcej czasu, ale eksperci mogą nadać w ten sposób bardziej emocjonalny akcent w sezonie.

9. Mały i piękny Gudi Padwa Rangoli:

Mały i piękny Gudi Padwa Rangoli

Jeśli myślisz o małym rangoli na Gudi padva dla małej przestrzeni przy drzwiach, to rangoli gudi padwa w małej strukturze będzie tym. Możesz skupić się tylko na głównym projekcie gudi i zrobić mały cytat szczęśliwy Gudi padwa w Marathi. Mniejsza ilość koloru i materiału może być najlepszym wyborem zawsze w prosty sposób do ekspresji.

Wypróbuj ten inny rodzaj unikalnego pomysłu na uroczystość gudi padwa we wzorach rangoli. Rangoli daje w tym dniu szczególny akcent. Tradycja powitania nowego roku Marathi w formacie rangoli może być zawsze dobrym wyborem.