Dzień Republiki Rangoli

Rangoli to tradycyjny indyjski, kolorowy sposób wyrażania szczęścia i radości w cichy sposób. Ten tradycyjny kolorowy wzór narysowany na podłodze jest kreatywnym dziełem sztuki, które wiele pań doskonale ćwiczyło tę sztukę. Jedną z takich okazji do wyrażania radości jest dzień Republiki Indii, określający pokój i szczęście, który wszędzie przypada 26 stycznia. Aby poznać kilka interesujących projektów rangoli na dzień Republiki, ten artykuł byłby bardzo pomocny przy obrazach rangoli na dzień Republiki.

Najnowsze projekty Dzień Republiki Rangoli z obrazami:

Dzień Republiki

Oto lista 9 najlepszych rangoli na Dzień Republiki. aby wypróbować te projekty rangoli, zdobądź najlepsze uznanie w swoim domu i szkole.

1. Napisana flaga Szczęśliwego Dnia Republiki:

Flaga napisana z okazji Dnia Republiki

Indian jest reprezentowany przez ich trójkolorową flagę, która zdecydowanie zyskała ogromne znaczenie w społeczeństwie. Aby wnieść wartość flagi, projektanci mogą udekorować swój dom, prezentując swoje umiejętności kaligrafii za pomocą tego projektu rangoli na dzień republiki, który ma flagę jako główny motyw cytatów z okazji Dnia Republiki.

2. Pawi Projekt Republiki Rangoli:

Paw projekt Republiki Rangoli

Paw, który jest indyjskim ptakiem narodowym, symbolizuje pokój, radość, szczęście. Aby oznaczyć pokój, wprowadzając w życie Konstytucję Indii w Dzień Republiki, panie w domu mogą pomalować wejście do domu wzorem pawia rangoli.

3. Dove Image Republic Rangoli:

Gołąb obrazu Republika Rangoli

Gołąb symbolizuje Czystość, pokój i miłość. Dzień Republiki oznacza spokój i radość, można udekorować swój dom specjalnym rangoli z okazji Dnia Republiki z wizerunkiem latającego gołębia wraz z indyjską flagą i prostym wzorem linii.

4. Trójkolorowa Republika Rangoli:

Trójkolorowa Republika Rangoli

Prosty schemat liniowy może zdziałać cuda, jeśli chodzi o projekt Rangoli 26 stycznia. Projekt Kolam Dzień Republiki może być prosty i piękny, używając koloru flagi indyjskiej jako motywu. Flaga Indii ma trzy główne kolory: zielony, biały i pomarańczowy. Ten trójkolorowy jest używany do dekoracji Rangoli wraz z ciemnoniebieskim, który symbolizuje Czakra.

5. Połączone ręce Rangoli:

Połączone ręce Republika Rangoli

Oprócz dekorowania wzoru Republic Rangoli obrazami gołębi i pawi, można również użyć obrazu dłoni. Obraz dłoni powitalnej może być również symbolem przedstawiania wdzięczności i pokory. Ręce trzymające Indie mogą być trafne jest tematem zdjęć z konkursu rysunkowego w dniu Republiki.

6. Bojownicy o wolność Rangoli:

Bojownicy o wolność Republika Rangoli

Dzień Republiki obchodzony jest tylko z powodu indyjskich bojowników o wolność, którzy poświęcili całą swoją myśl i duszę w osiągnięciu wolności dla Indii. Aby oddać hołd wspaniałym ludziom, można udekorować swój dom, rysując obrazy bojowników o wolność jako wzór rangoli. Ten motyw jest również popularny w konkursie rangoli.

7. 26 stycznia Rangoli:

26 stycznia Rangoli

Jest to jedno święto narodowe w Indiach, aby nadać znaczenie dacie i miesiącowi, ludzie mogą zaprojektować wejście do domu, rysując rangoli i wspominając dzień i miesiąc w projekcie Rangoli.

8. Kontury mapy Indii Rangoli:

Kontury mapy Indii Republika Rangoli

Ludzie, którzy lubią rysować ogromne rangoli w dzień Republiki, ten wzór Rangoli może być idealnym wyborem. Ten wzór rangoli ma mapę Indii jako główny motyw, który jest barwiony za pomocą trójkolorowego proszku wraz z obrazem gołębia.

9. Zunifikowane indyjskie Rangoli:

Zjednoczona Republika Indii Rangoli

Jedność w różnorodności jest najważniejszym motywem projektowania projektów Rangoli na Dzień Republiki. Zjednoczenie ludzi, które jest wyrażone w prostym projekcie rangoli, z pewnością może być trafnym pomysłem na dekorację podczas Dnia Republiki.

Jak można powiedzieć, każdy dzień jest dniem spokojnym i radosnym. Aby jednak pamiętać, jak ważne jest osiągnięcie tego pokoju i radości, jako obywatel Indii, ludzie powinni brać pod uwagę ważne dni i okazywać szacunek bojownikom o wolność. Jeden taki dzień to zdecydowanie Dzień Republiki!