Rangoli jest podstawową formą sztuki, praktykowaną w Indiach od kilkudziesięciu lat. Są związane z religią hinduską i podczas świąt; znajdziesz je wykonane przy wejściu do domu lub miejscu imprezy. Odzwierciedlają one nie tylko artystyczne umiejętności kraju, ale także odzwierciedlają zwyczaje i tradycje. Rangoli jest przez większość czasu wykonywana ręcznie, a jeśli szukasz sugestii, wymieniliśmy dla Ciebie dziewięć najlepszych w poniższych akapitach.

Proste ręcznie robione wzory Rangoli:

Oto najpopularniejsze ręcznie robione projekty rangoli z obrazami.

1. Hipnotyzujący, ręcznie robiony projekt Rangoli:

Hipnotyzujący, ręcznie robiony projekt Rangoli

Aby stworzyć hipnotyzujący, ręcznie robiony projekt Rangoli, potrzebujesz tylko jasnych kolorów, róż i pomocy seniora. Twórz proste i tradycyjne wzory oraz wypełniaj projekty niepowtarzalnymi kolorami. Otocz go plastikowymi różami, ponieważ sprawi, że twoje proste rangoli będzie wyglądało bardziej żywo i zabawnie. Projekt jest idealny na każdą okazję

2. Nowoczesny, ręcznie robiony projekt Rangoli:

Nowoczesny, ręcznie robiony projekt Rangoli

Twój projekt Rangoli może być nowoczesny, jeśli użyjesz nowych wzorów i stylów i podkreślisz go doskonałym blaskiem. Użyj pięknych kolorów i upewnij się, że wykorzystasz wystarczająco dużo miejsca, aby stworzyć arcydzieło. Jeśli masz nadzieję stworzyć coś na zawody Rangoli, zdecydowanie jest to ten, którego powinieneś użyć.

3. Prosty, ręcznie robiony projekt Rangoli:

Prosty, ręcznie robiony projekt Rangoli

Nie zawsze musisz używać fantazyjnych i bogatych wzorów, aby Twoja Rangoli wyglądała wyjątkowo, możesz również użyć prostego wzoru w kwiaty i sprawić, by wyglądała równie cudownie jak reszta. Użyj jasnych kolorów, takich jak różowy i fioletowy, i dodaj wokół niego piękne zielone liście. Możesz także umieścić kilka Diyas, aby podkreślić jego piękno.

4. Proste Ganesha Handmade Rangoli:

Proste Ganesha Handmade Rangoli

Twój ręcznie robiony Rangolis może przybrać dowolny kształt lub wzór. Możesz nawet stworzyć wizerunek Lorda Ganesha, aby wyglądał pomyślnie. Zrób dobrze zdefiniowane koło i stwórz mały obraz Ganesha. Umieść znak Om na środku, aby podkreślić jego urok i piękno. Ten z pewnością przyniesie Ci komplementy.

5. Fioletowe ręcznie robione Rangoli:

Fioletowe ręcznie robione Rangoli

Możesz stworzyć atrakcyjny wzór Rangoli, używając fioletowego koloru. Zrób okrąg o jednolitym fioletowym kolorze i narysuj fantazyjne wzory. Biały to najlepszy kolor, jakiego możesz użyć do tego. W środku możesz zrobić więcej wzorów. To z pewnością sprawi, że Twój Rangoli będzie wyglądał znacząco i autentycznie.

6. Profesjonalnie wykonany, ręcznie robiony projekt Rangoli:

Profesjonalnie wykonany, ręcznie robiony projekt Rangoli

Ręcznie robione Rangoli, które zostało stworzone pod okiem eksperta, gwarantuje wyszukany i ekstrawagancki wygląd. Z pewnością ukradnie show i przyniesie ci wiele komplementów. Użyj dużej liczby wzorów i upewnij się, że używasz odpowiedniego rodzaju kolorów, ponieważ niewłaściwy rodzaj kolorów może zepsuć twoje Rangoli.

7. Bogini Lakshmi ręcznie robiony projekt Rangoli:

Bogini Lakshmi ręcznie robiony projekt Rangoli

Podczas kolejnej Lakshmi Puja możesz stworzyć piękny projekt Rangoli, wykorzystując wizerunek tej cennej Bogini, otaczając ją eleganckimi słoniami. Możesz również dodać Diyas po bokach, aby wyglądało jeszcze bardziej atrakcyjnie. Upewnij się, że Bogini usiądzie na lotosie, ponieważ zwiększy to piękno Rangoli.

8. Czerwono-białe ręcznie robione Rangoli:

Czerwone i białe ręcznie robione Rangoli

Czerwono-biały, ręcznie robiony wzór Rangoli nadaje się na każdą okazję i może być wykonany przy użyciu prostych wzorów, wzorów i kolorów. Nie zajmuje dużo miejsca i można go stworzyć bez większych trudności.

9. Diwali ręcznie robiony projekt Rangoli:

Diwali ręcznie robiony projekt Rangoli

Diwali Handmade Rangoli wykorzystuje różne kolory i jeden atrakcyjny wzór.