Jako Hindusi wszyscy lubimy kolory. Świetnym sposobem, w jaki okazujemy naszą wdzięczność, jest robienie Rangolis podczas świątecznych sezonów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat pojawiło się wiele nowych wzorów i wzorów, a wszystkie są niezwykle piękne. Jeśli szukasz niektórych popularnych i najlepszych projektów znalezionych w Maharasztrze, możesz zapoznać się z kilkoma następnymi akapitami.

Piękne wzory Marathi Rangoli z obrazami:

W tym artykule dowiesz się o różnych projektach Maharashtra rangoli ze zdjęciami na festiwale i uroczystości rodzinne.

1. Mały projekt Ganesh Marathi Rangoli:

Mały projekt Ganesh Marathi Rangoli

Doskonałym projektem dla Rangoli może być Ganesh Marathi Rangoli Design. Jak wszyscy wiemy, że Lord Ganesh jest jednym z najważniejszych bogów w kulturze Marathi, możesz użyć jego wizerunku i stworzyć coś tak pięknego i pomyślnego jak to. Możesz użyć prostych wzorów i wzorów, aby wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Możesz wykonać tego typu projekty Maharashtra rangoli z kropkami, aby było to łatwe i proste.

2. Wielokolorowy projekt Marathi Rangoli:

Wielokolorowy projekt Marathi Rangoli

Wielokolorowy Marathi Rangoli Design jest naprawdę bardzo piękny dla oka. Możesz używać jasnych kolorów, takich jak niebieski, pomarańczowy, żółty i zielony i tworzyć je w okrągłych kształtach. Możesz również użyć prostego wzoru, który będzie pełnił funkcję haftu. Otoczenie różanymi roślinami lub lampami podkreśli jego piękno.

3. Kwiatowy projekt Marathi Rangoli:

Kwiatowy projekt Marathi Rangoli

Jednym z najlepszych wzorów rangoli wśród Marathów są te malownicze i schludne kwiatowe. Możesz użyć czerwonych, żółtych, różowych i białych płatków dowolnego kwiatu, który ma dowolny z tych kolorów i stworzyć ładnie wyglądający kwiat Rangoli. Te typy są proste kwiatowe wzory Maharashtra są powszechne, ale bardzo popularne.

4. Liście bananowca Marathi Rangoli Projekt:

Liście bananowca Marathi Rangoli Design

Unikalny wzór wśród Rangolis to ten, który zawiera liście bananowca. Możesz narysować prosty obraz Lorda Ganesha i otoczyć go bogatymi zielonymi płatkami. Użyj pomarańczowych i żółtych kwiatów, aby podkreślić ich piękno. Ten jest niesamowity i na pewno przyniesie Ci wiele komplementów. Możesz narysować wzór barana na środku tego projektu Marathi rangoli, który również będzie wyglądał świetnie?.

5. Znaczący projekt Marathi Rangoli:

Znaczący projekt Marathi Rangoli

Projekt nabiera znaczenia tylko wtedy, gdy wydobywa prawdziwe kolory festiwalu. Możesz użyć tego pięknego wzoru, który będzie odzwierciedleniem kultury i tradycji hinduskiej. Upewnij się, że kolory, których używasz, są jasne, ponieważ matowe kolory nigdy nie wyglądają ładnie.

6. Fioletowy projekt Marathi Rangoli:

Fioletowy projekt Marathi Rangoli

Jeśli szukasz ładnego projektu Marathi Rangoli na zawody, możesz zdobyć ten. Wygląda pięknie i schludnie. Fioletowy kolor wygląda majestatycznie, a kwiaty w każdym zakątku sprawiają, że ten projekt jest absolutnym pięknem. Możesz także użyć swoich ulubionych kształtów i wzorów.

7. Pełny projekt Marathi Rangoli:

Pełny projekt Marathi Rangoli

Projekt Rangoli, który zajmie całą przestrzeń, będzie wyglądał niesamowicie. Wykorzystując duże luki, ten projekt z pewnością zabierze ciasto. Możesz użyć wzorów kwiatowych i sercowych. Jasne kolory są koniecznością. Do haftu należy również użyć kredy. Podkreśli piękno twojego Rangoli. Jest to jeden z najlepszych tradycyjnych projektów marathi rangoli z kropkami.

8. Autentyczny projekt Marathi Rangoli:

Autentyczny projekt Marathi Rangoli

Autentyczny projekt Marathi Rangoli to wszystko, czego potrzebujesz, aby każda świąteczna okazja była pomyślna i idealna. Połączenie czerwieni i zieleni prezentuje się znakomicie, a biały kolor użyty do wzorów wygląda fantazyjnie i pięknie. Jeśli organizujesz duże wydarzenie, zdecydowanie powinieneś skorzystać z tego wzoru.

9. Projekt Blue Peacock Marathi Rangoli:

Paw Marathi Rangoli Design

Niebieski paw wzór Marathi rangoli jest jednym z najlepszych do tej pory widzianych w całej Maharasztrze. Możesz użyć typowych indyjskich wzorów i wzorów, aby podkreślić jego piękno i użyć jasnych kolorów, aby wyglądać schludnie i dobrze ukształtować. Upewnij się, że korzystasz z pomocy eksperta, głównie dlatego, że takie projekty nie są łatwe do wykonania.