Kwiaty to standardowe wzory dla wszystkich rodzajów rangoli. Można je sumować w dowolnej formie i same tworzą kształt wzoru na rangoli. Róża jest jednym z ulubionych kwiatów ludzi, a rangolis róży stał się obecnie dość powszechny. Dziś mówimy o projektach rangoli z kwiatami róży.

Piękne wzory Rose Rangoli z obrazami:

Poniżej znajdują się najpopularniejsze projekty rangoli z kwiatami róży ze zdjęciami dla Ciebie.

1. Big Rose Rangoli Design z liśćmi:

Duża Róża Projekt Rangoli Z Liśćmi

Widzimy wielką różę narysowaną na chodniku ulicy. Granica liści została najpierw narysowana białym rangoli, a następnie ciemny odcień zieleni dla zewnętrznej granicy liści. Wewnątrz liście pomalowano jaśniejszą zielenią, a następnie pośrodku narysowano różę. Kontur był pomalowany na ciemnoczerwony, a wnętrze miało mieszankę czerwieni i żółci.

2. Bukiet róż Rangoli Projekt:

Bukiet róż Rangoli Design

Zdjęcie przedstawia narysowany bukiet róż, który zawiera żółte i czerwone róże wraz z zielonymi liśćmi róży. Bukiet zawiera również małe kwiaty w kolorze niebieskim i różowym, co dodaje urodzie sztuce. Róże zostały obramowane obramowaniem, jak białe dla czerwonych i pomarańczowych dla żółtych róż, a następnie zostały pokolorowane od wewnątrz. Kosz został pokolorowany na brązowo, a na nim napisane są Happy Valentine’s Day. To różane rangoli przydatne do udziału w zawodach.

3. Projekt Rose Rangoli z „Diyas” dla Diwali:

Rose Rangoli Design z „Diyas” na Diwali

Mamy bardzo proste różane rangoli narysowane na powyższym obrazku. Zawiera otwarte płatki róż otoczone zielonymi liśćmi, co czyni go bardziej widocznym. Nad liśćmi znajdują się „Diyas”, które są różowe. Są podobne kształty w kolorze brązowym i pomarańczowym, które sąsiadują z różowymi. Możesz wykonać tego typu wzory rangoli z kwiatów róży z kropkami.

4. Inny projekt Rose Rangoli dla konkurencji:

Rose Rangoli Projekt dla konkurencji

Duża róża została narysowana na środku i otoczona jest zielonymi liśćmi na zewnątrz. Wokół dużej róży znajduje się mniejsza róża z odpowiednimi łodygami i liśćmi, które są zabarwione na fioletowo, żółto i różowo. Łodyga i liście są oczywiście wszystkie zielone, a granica biała, co można rozpoznać. Cała sztuka powstała na jej granicy. Jest to jeden z najpopularniejszych wzorów rangoli z kwiatami róży z liśćmi na konkursy.

5. Unikalny projekt róży z 3 kolorami:

Unikalny projekt róży z 3 kolorami

To bardzo wyjątkowa róża narysowana za pomocą kolorów rangoli. Użyte są tylko trzy kolory i są to czerwony, żółty i czarny. Wszystkie są bardziej błyszczące niż zwykle, a czarna podstawa sprawia, że ​​portret wygląda ładniej. Baza została nierównomiernie rozprowadzona kolorami czerwono-żółtymi, a następnie zabrano pędzelek, aby wykonać kształt róży na czerwonej stronie oraz łodygi i liści na żółtym kolorze.

6. Różowa róża Rangoli Design Kolam:

Różowa Róża Rangoli Projekt Kolam

Widzimy różowe i dwie czerwone róże wykonane na powyższym obrazku. Nie wygląda to zbyt schludnie ani profesjonalnie, a kontur jest nieco szerszy niż powinien. Różowa róża została pokolorowana dwoma odcieniami, a czerwone róże są mniejsze. Tutaj na tym zdjęciu róże również pięknie zawierają liście. Jest to kolorowy kwiat róży rangoli kolam z liśćmi.

7. Różany projekt Rangoli:

Rose Tree Rangoli Design

Powyższy obrazek przedstawia zgrabny rysunek rangoli. Kolorystyka kwiatów i liści jest bardzo ładnie cieniowana i wygląda niezwykle kolorowo. Jest niebieska i fioletowa róża wraz z dużą czerwoną różą i są wykonane za pomocą białego konturu.

8. Okrągły wzór róży Rangoli:

Okrągły wzór różany Rangoli

Okrągły wzór został narysowany kolorem żółtym jako podstawą, a półkola wewnątrz w kolorze różowym i zielonym. Jest duża róża, która została narysowana białym konturem, a poniżej ma łodygę i dwa liście.

9. Zwykły Rangoli za pomocą róż i Diyas:

Zwykły Rangoli za pomocą róż i Diyas

Jest to zwykłe rangoli wykonane w jasnych kolorach fioletu, pomarańczy, żółci i zieleni. Naturalne kwiaty róży zostały umieszczone w środku, aby dodać urody. To kolejny prosty projekt różanego rangoli z Diyas na festiwal Diwali.