Rangolis stają się naprawdę trudne dla osób nieprofesjonalnych. Często czują, że sprawią, że całe rangoli będzie wyglądało na dość pomieszane i nieporządne, a z drugiej strony nie chcą nawet kupować gotowych rangoli naklejanych, ponieważ wydają się zbyt sztuczne. Cóż, używanie szablonów do rangolis jest najlepszą opcją w tej sytuacji. Wzory szablonów rangoli zyskują popularność w dzisiejszych czasach ze względu na napięty harmonogram wszystkich. Szablony Rangoli są bardzo piękne i przyciągają wzrok.

Wspaniałe wzory szablonów Rangoli ze zdjęciami:

Poniżej znajdują się najbardziej pożądane wzory szablonów rangoli ze zdjęciami do domu i biura.

1. Podstawowy szablon dla Rangoli:

Wzornik Rangoli Wzory

Na powyższym obrazku widzimy mężczyznę sprzedającego szablony do rangoli. Te szablony są wzorami lub projektami rangoli ukształtowanymi w taki sposób, że wszystko, co musisz zrobić, to położyć szablon na ziemi, gdzie chcesz, aby twoje rangoli zostało wykonane, i po prostu nałożyć kolor na szablon. Na szablonie znajdują się puste w środku kropki, które opadają i przybierają kształt wzoru, a reszta koloru gromadzi się na szablonie. Na zdjęciu widzimy niebieskie tabliczki szablonów i wzory, które są z nich wykonane.

2. Wzory szablonów Kolam Rangoli:

Kolam wzornik Rangoli wzory

To rangoli pochodzi od Laxmi Puja, ponieważ ma wytłoczone stopy bogini, w samym środku. Kolor bordowy jest otoczony na zewnątrz gwiazdą w kształcie gwiazdy, a następnie krzywe gwiazd pokazują wzorowane rangoli w wazonie i wzory tego na wierzchu.

3. Kolorowe wzory szablonów Rangoli dla Diwali:

Wzornik Rangoli wzory na Diwali

Powyżej mamy bardzo piękny projekt. Na początku okrąg został wykonany w kolorze czerwonym i otoczony niebieskim. Do wykonania wzoru z białym rangoli wykorzystano szablon. Projekt jest dość ładny i ma również „Diya” lub „Pradeep” pośrodku. Na zewnętrznej stronie zastosowano inny kształt szablonu, który został kontrastowo umieszczony z żółtymi i zielonymi jeden za drugim i uformowany w okrąg, który otacza wewnętrzny szablon rangoli.

4. Szablon w kształcie kwiatu Rangoli Design:

Szablon w kształcie kwiatu Rangoli Design

Widzimy jasnoniebieski kolor użyty do wykonania tego projektu. Zakupiony szablon o tym kształcie został postawiony na podłodze, a kolor został rozprowadzony na szablonie, dzięki czemu wzór przybrał kształt ze względu na kropkowany obszar na szablonie. Jest to dość prosta metoda, dzięki której Twoje rangoli wygląda zarówno realistycznie, jak i schludnie.

5. Projekt szablonu Swastyk Rangoli:

Projekt szablonu Swastyk Rangoli

Na szczycie czerwonego rangoli wykonano wzór za pomocą szablonu, a użytym kolorem był biały. Główną atrakcją jest projekt w centrum, ponieważ zawiera on obraz Lorda Ganesha. Na fioletowym kolorze jeden konkretny szablon został wykonany 7 razy, aby ukończyć całą rundę.

6. Szablon projektu Rangoli dla Dasera:

Wzornik Rangoli Design dla Dasera

Jeden duży szablon został użyty do wykonania zewnętrznego okręgu i wzorów na nim. Zostały dodane w różnych kolorach, a środek został ręcznie narysowany białym kolorem. Rangoli wydaje się mieć szczególne logo, które znajduje się pośrodku i ma napis Happy Dasera na zewnątrz.

7. Tradycyjne wzory szablonów Rangoli:

Tradycyjne wzory szablonów Rangoli

Ten obraz wydaje się dawać inny rodzaj szablonu rangoli. Zostało to wykonane z płynnych kolorów rangoli, a nie z proszków. Granica została najpierw narysowana białym, a następnie czerwonym, odpowiednio dodano zieleń.

8. Okrągły szablon Rangoli:

Okrągły szablon Rangoli

Na powyższym obrazku widzimy damę używającą szablonów do tworzenia wzorów na desce. Miesza i dopasowuje różne kolory na różnych wzorach w jednym konkretnym kształcie szablonu. To sprawia, że ​​rangoli jest jednocześnie ładne i schludne.

9. Projekt szablonu Lord Ganesha Rangoli:

Lord Ganesha wzornik Rangoli Design

Szablon ma pośrodku narysowany Lord Ganesha i jest pokryty jako okrąg z innym kształtem szablonu. Kolory pomarańczy i zieleni są na nich rozpryskowe, a środek jest czerwony z obramowaniem w kolorze fioletowym.