Postacie z kreskówek są zawsze ulubionym wyborem dzieci. Teraz wzrosła nowa tradycja robienia Rangoli przy każdej okazji. Najpopularniejsze projekty to postacie z kreskówek, takie jak promień Chotta, Myszka Miki, Tom i Jerry i wiele innych postaci z kreskówek. Projekty Myszki Miki Rangoli są jednymi z najpopularniejszych wśród nich.

Najpopularniejsze wzory Myszki Miki Rangoli ze zdjęciami:

Możesz znaleźć kilka popularnych wzorów Rangoli tutaj. Te projekty są łatwe i dzieci to pokochają.

1. Myszka Miki Rangoli Wykonana z Kryształowego Proszku:

Myszka Miki Rangoli z kryształowego proszku

Przywitanie gościa Myszka Miki Rangoli to najlepszy pomysł. Wykonany jest z prostej kryształowej soli i kolorowych proszków. Możesz najpierw narysować kontur i wypełnić odpowiednimi kolorami. Projekt jest łatwy i dzieci go pokochają. Napisz wiadomość powitalną nad nią.

2. Unikalny projekt Rangoli:

Unikalny projekt Rangoli

Kreskówka Myszka Miki Rangoli to jeden z dobrych wyborów, aby uszczęśliwić dzieci. Możesz tego spróbować na dowolnych festiwalach i okazjach. Ten Rangoli jest wykonany z kolorowych proszków i jest również bardzo kolorowy. Możesz go łatwo narysować bez talentów artystycznych.

3. Myszka Miki Rangoli z kropkami:

Myszka Miki Rangoli z kropkami

Możesz łatwo tworzyć obrazy Myszki Miki dla Rangoli za pomocą kropek. Jest to prosty projekt i nie musisz tutaj używać wielu kolorów. Jedyny kolor, którego musisz użyć to biały i możesz na nim napisać życzenia festiwalowe. Nie trzeba mieć talentu artystycznego. Możesz go po prostu narysować za pomocą białego proszku.

4. Prosta Myszka Miki Rangoli:

Prosta Myszka Miki Rangoli

Możesz łatwo narysować ten epicki obraz Myszki Miki Rangoli. Sprawdź online samouczek wideo i użyj prostych kolorów, aby go wypełnić. Wiadomość powitalna będzie bardziej atrakcyjna. Jest to najpopularniejszy projekt spośród wszystkich innych postaci z kreskówek. Te miłe projekty rangoli z myszką miki są bardzo proste.

5. Kolorowy projekt Rangoli:

Kolorowy projekt Rangoli

Jeśli szukasz odmiany Rangoli of Mickey mouse, to dobry wybór. Możesz je łatwo narysować, używając minimalnych kolorów. Udekoruj swój dom na dowolnym festiwalu, umieszczając nad nim wiadomość powitalną lub życzenia festiwalowe. Użyj dwóch lub trzech kolorów, aby ukończyć projekt. Projekt przyciągnie Twoje dzieci i bardzo je pokochają.

6. Urodzinowy projekt Rangoli:

Urodziny Rangoli Projekt

Jeśli chodzi o projekty Rangoli Myszki Miki, możesz wybrać ten prosty projekt. Z tej okazji możesz uszczęśliwić swoje dzieci, używając tego prostego wzoru Rangoli. Nie musisz używać wielu kolorów, aby ukończyć ten projekt. Po prostu narysuj tę szczęśliwą twarz Myszki Miki, aby powitać swojego gościa.

7. Projekt Myszki Miki Rangoli dla Diwali:

Mickey Mouse Rangoli Design na Diwali

Rangoli z Myszki Miki to trend na każdym festiwalu. Jeśli masz dzieci, które kochają postacie z kreskówek, jest to dobry wybór dla Ciebie. Projekt jest bardzo kolorowy z jasnymi kolorami i zapisuje na nim wiadomości powitalne. Możesz trzymać Diyas z 4 stron, aby poprawić jego wygląd. Projekt jest bardzo prosty i możesz go stworzyć, po prostu rysując kontur

8. Projekt Myszki Miki Rangoli:

Projekt Myszki Miki Rangoli

Kiedy szukasz myszki Rangoli Mickey, wypróbuj ten projekt. Łatwo jest narysować i możesz to zrobić w ciągu godziny. Balony i czapki są dodatkowym dodatkiem i możesz je łatwo narysować za pomocą wiadomości powitalnej. Wypróbuj ten wzór odmiany w tym sezonie.

9. Świąteczny projekt Rangoli:

Świąteczny projekt Rangoli

Możesz użyć tych wzorów rangoli na okazje świąteczne i noworoczne. Projekt jest bardzo prosty do narysowania i możesz uszczęśliwić swoje dzieci, rysując ten sam projekt. W ten sposób Myszka Miki świętuje Boże Narodzenie. Napisz na nim wiadomość, aby powitać gościa.

Wszystkie projekty są jednymi z łatwych, które można łatwo narysować. Nie martw się, jeśli nie wiesz, jak rysować, dostaniesz łatwy krok online, jak zrobić te Rangolis. Wypróbuj je w tym sezonie i spraw, aby Twoje dzieci były radosne.