Boże Narodzenie to okazja, którą obchodzi cały świat. Nikt nie myśli o tym, do jakiej religii należą, po prostu lubią się angażować w świąteczne przygotowania, dekoracje, ciasta, różane ciasteczka itp. Indie jako kraj kosmopolityczny nie omieszkają nawet wprowadzić na ten temat sztuki ludowej rangoli pomyślna okazja.

DIY świąteczne wzory Rangoli z obrazami:

Poniżej znajdują się najpopularniejsze świąteczne projekty rangoli ze zdjęciami dla Ciebie.

 1. Świąteczny projekt Santa Rangoli:

Boże Narodzenie Santa Rangoli Design

Na powyższym obrazku widzimy, że cała sala szkolna została zajęta przez rangoli choinki. Drzewo zostało starannie ułożone z równymi podziałami liści, wraz z odrobiną śniegu po bokach, aby wyglądało bardziej realistycznie. Na drzewie narysowany jest ogromny portret Świętego Mikołaja, a pod koniec napisy na drzewie Merry X-Mas.

2. Choinka Rangoli:

Choinka Rangoli

To rangoli obejmuje całkiem spory obszar i wydaje się, że zostało wykonane z dużym wysiłkiem. Są cztery choinki narysowane w czterech kierunkach, które zostały dodane patyczkami w kolorze białym i brązowym. Te patyki prowadzą następnie do dzwonków, które zostały pokolorowane na dwa odcienie żółtego i znajdują się pomiędzy ostrokrzewami, które znajdują się w okresie Bożego Narodzenia. Drzewa ozdobiono zawieszonymi gwiazdami i dzwoneczkami. Rangoli zawiera drobiazgi związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wiszące skarpetki, dzwoneczki, świeczki, ciastka i co najważniejsze krzyż pośrodku sprawiają, że wzór rangoli jest tak piękny.

3. Prosty świąteczny projekt Rangoli:

Prosty świąteczny projekt Rangoli

To prosty projekt choinek wykonanych na chodniku w kolorach rangoli. Oto cztery choinki pomalowane w czterech kierunkach i są to najbardziej wyróżniające się wzory. Kolory użyte w tym rangoli to żółty i zielony z kombinacją czerwieni. Ten świąteczny projekt rangoli ma zielone drzewa i żółte dzwonki.

4. Święty Mikołaj i choinka:

Święty Mikołaj i choinka

Widzimy wesołego Mikołaja narysowanego wraz z gwiazdą, ciastem, prezentem i choinką. Malarze mieli idealną koncepcję Bożego Narodzenia i wiedzieli, że wszystko, co jest związane z Bożym Narodzeniem, należy do niego dodać. Kontur został wykonany za pomocą białego rangoli lub kredy, a kolory zostały odpowiednio ułożone od wewnątrz.

5. Duży projekt Santa Rangoli:

Duży projekt Santa Rangoli

To zdjęcie zostało kliknięte na osobie, która kontynuowała swoją sztukę robienia rangoli Świętego Mikołaja. Gdy Mikołaj się ubiera, możemy zauważyć, że rangoli zajmuje dość duży obszar i wymaga wiele wysiłku. Mikołaj ma kciuki do góry, prawdopodobnie niedługo na jego plecach otrzyma worek pełen prezentów.

6. Portret Świętego Mikołaja Kolama Rangoli:

Portret Świętego Mikołaja Kolama Rangoli

To kolejny portret Świętego Mikołaja wykonany na chodniku w kolorach rangoli. Kontur został wykonany w kolorze białym, a następnie ponownie wypełniony kolorami czerwieni i bieli. Święty Mikołaj podnosi rękę, co wydaje się, jakby witał gdzieś ludzi lub prawdopodobnie wskazywał na prezenty, które ma dla wszystkich. To jeden z najlepszych świątecznych projektów rangoli ze Świętym Mikołajem.

7. Dzwonek kościelny Rangoli na Boże Narodzenie:

Dzwonek kościelny Rangoli na Boże Narodzenie

Cztery urocze dzwoneczki zostały narysowane w czterech kierunkach, z dodanymi obok siebie świecami. W środku znajdują się cztery Diya ‘Pradeep’ wykonane, jak zwykle, mają rangoli. Jest to małe świąteczne rangoli, ale zostało wykonane całkiem porządnie i wygląda radośnie atrakcyjnie.

8. Twarz Świętego Mikołaja wygląda na świąteczny wzór Rangoli:

Twarz Świętego Mikołaja wygląda na świąteczny wzór Rangoli

Kobieta koloryzująca twarz Świętego Mikołaja, która wygląda, jakby była bardzo podekscytowana i życzy dobrych świąt. Projekty nie zostały wykonane profesjonalnie, ale emocje z nimi związane są cenniejsze. Tutaj na tym zdjęciu Mikołaj w kolorze czerwonym i choinka w kolorze granatowym.

9. Świąteczne życzenia Rangoli Kolam:

Życzenia Świąteczne Rangoli Kolam

Widzimy, że rangolis powstał na drodze. Ma Świętego Mikołaja jako centrum atrakcji i jest ozdobiony różnymi wzorami i kolorami w stylu kolam rangoli. Czerwień i zieleń oraz najważniejsze kolory Bożego Narodzenia, które są tu obecne, a do tego dodawane są także niebieski i żółty. Projekty są wykonane w kolorze białym, a dokładnie tam, gdzie kończy się rangoli, napisano „Wish You Happy Christmas”.