9 specjalnych projektów Raksha Bandhan Rangoli na rok 2021!

Raksha Bandhan to słynna coroczna uroczystość i festiwal. Kobieta lub dziewczyna daje specjalną bawełnianą bransoletkę bratu, który traktuje ją, wspiera lub prowadzi jak brata. Rakhi jest rodzajem węzła ochronnego i jest to jak obietnica brata, który wspiera życie jej siostry. Raksha Bandhan to emocjonalna więź między rodzeństwem. Ten dzień obchodów jest wyjątkowym dniem dla wszystkich braci i sióstr, projekty rangoli dla Rakhi są częścią tego dnia, który mała dziewczynka dla kobiet ekspertów lubi zrobić w tym dniu. W tym artykule zebrano i zaprezentowano najlepsze projekty rangoli Raksha Bandhan, aby Twój dom był piękniejszy w dzień rakhi.

Najlepsze projekty Rangoli dla Rakhi z obrazem:

Zdobądź swój ulubiony materiał do zaprojektowania rangoli dla Rakhi i wypróbuj te 9 najlepszych projektów rangoli dla Raksha Bandhan, z radością zaproś swojego brata.

1. Prosty projekt Raksha Bandhan:

Prosty projekt Raksha Bandhan

Raksha Bandhan to uroczystość, która tworzy emocjonalną więź między siostrą a bratem. Rangoli będzie doskonałym wyborem, aby zrobić wyjątkowy dzień na festiwalu. Na płaskiej powierzchni pojedynczy łatwy projekt Raksha Bandhan rangoli z cytatem życzeń w marathi może pomóc ci przedstawić twoje życzenie słowami.

2. Niesamowity piękny projekt Rangoli:

Niesamowity piękny projekt Rangoli

Jest to wzór rangoli, który jest pomocny dla kreatywnych projektantów, a także specjalnego projektu rangoli Raksha Bandhan. W dzień Rakhi możesz wykonać ten rodzaj projektu, używając palców w ruchu po łuku. Środek ma wzór w kształcie kwiatu lotosu z okrągłymi farbami w kolorze błota. Jest to szczególnie dobre rangoli dla Rakshabandhan. Mieszane kolory mogą dać klasyczny dodatek w dzień Rakhi.

3. Kolorowe Raksha Bandhan Rangoli:

Kolorowy bandhan Raksha Rangoli

Jeśli masz małą przestrzeń przed wejściem do drzwi, możesz spróbować ciemnoniebieskiego kwadratowego rangoli w stylu rakhi, używając mieszanych ciemnych kolorów, aby przyciągnąć uwagę krewnych lub gości. Różne odcienie z symbolem Rakhi i cytatem Raksha Bandhan mogą zyskać uznanie twojego brata.

4. Symbol Rangoli w Dzień Rakhi:

Symbol Rangoli w Dzień Rakhi

Rakhi jest głównym świętem w kulturze hinduskiej i określa emocjonalne przywiązanie między bratem a siostrą. Możesz użyć symbolu rakhi w rangoli, co jest najlepszą opcją, jeśli jesteś początkującym w projektowaniu rangoli. Wypróbuj ten prosty i łatwy projekt z różnymi kolorami i wzorami.

5. Ganesha Rangoli na Raksha Bandhan:

Ganesha Rangoli na bandhanie Raksha

Te dziewczyny, które nie mają żadnego brata, a chcą świętować Raksha Bandhan; wtedy Lord Ganesha jest najlepszym wyborem, aby uczynić go twoim bratem. Ganesha rangoli pozytywnie wpływa na myślenie. Używanie zielonego koloru na rangoli może sprawić, że Twój dzień Raksha Bandhan z pewnością będzie wyjątkowy.

6. Projekt kwiatu nagietka na Raksha Bandhan:

Kwiat nagietka na bandhanie Raksha

Jeśli nie masz w domu żadnych przedmiotów do rangoli, nie musisz się martwić, możesz spróbować zrobić rangoli z dostępnego materiału. Zdobądź kwiaty, aby stworzyć specjalny projekt rangoli na Raksha Bandhan. Ten wzór nadaje świeży wygląd Twoim drzwiom, żółte i czerwone kwiaty będą przydatne do tego rangoli. Spróbuj na pewno.

7. Specjalne Rangoli, aby spotkać się na Raksha Bandhan:

Specjalne Rangoli, aby spotkać się na Raksha Bandhan

Wiele narodów lubi obchodzić swoje święta z rodziną i planują zgodnie z tym spotkaniem. Jeśli robisz specjalny dzień na Raksha Bandhan, zrób specjalne rangoli Raksha Bandhan, używając tego wzoru. Osoby, które uwielbiają dołączyć do tej funkcji w holu lub bankiecie, to przy wejściu do sali można umieścić ten wzór w ulubionych kolorach. Może wydawać się to trudne do zaprojektowania, ale możesz skorzystać z pomocy innych ekspertów projektantów rangoli.

8. Kreatywny Raksha Bandhan Rangoli:

Twórczy Raksha Bandhan Rangoli

Uzyskaj kreatywne myślenie w projektowaniu rangoli; ten będzie dobrym wyborem dla twoich kreatywnych palców. Za pomocą palców możesz użyć prostego okrągłego i owalnego kształtu wzoru. Zdobądź ten projekt z życzącym cytatem. Spraw, aby lśnił innymi kolorami; nie zapomnij narysować ciemnej ramki do projektowania.

9. Kwiatowe kropki Proste Rangoli:

Kwiatowe Kropki Proste Rangoli

Małe dziewczynki, które są bardzo podekscytowane dniem Raksha Bandhan i chcą wypróbować projekt rangoli w dniu Raksha Bandhan, mogą wypróbować ten kwiatowy wzór na poziomie początkującym. Z pewnością spodoba im się ten prosty rodzaj rangoli. Te projekty rangoli dla Rakhi będą dobrym pomysłem, aby uszczęśliwić rodziców i brata.

Streszczenie:

Relacja między bratem a siostrą zaniemówiła; nie możesz o nich wspomnieć jednym słowem. Ktoś jest ze mną to obietnica brata dla jego siostry. Projekty Rangoli dla Rakhi są głównym rodzajem kreatywnego pomysłu, który wyraża życzenia zamiast słów.