Holi to święto kolorów, radości, zabawy, igraszki i fiesty. Jest to najbardziej celebrowana pora roku i jest obchodzona przez każdą społeczność w kraju. Jednak zabawa kolorami nie jest jedyną rzeczą, którą ludzie robią, spędzają również czas z rodziną i przyjaciółmi, chodzą na imprezy i tworzą projekty Holi rangoli. Jeśli szukasz fajnych projektów na tegoroczne Holi, w poniższych akapitach zamieściliśmy dla Ciebie kilka dobrych sugestii.

9 pięknych wzorów Rangoli na Holi z obrazami:

Oto 9 najlepszych kolorowych wzorów i wzorów Holi rangoli z obrazami.

1. Holi Party Rangoli Projekt:

projekty holi rangoli

Jeśli organizujesz przyjęcie Holi z rodziną i przyjaciółmi, jest to projekt, którego powinieneś użyć, aby uwydatnić to święto. Z pewnością będzie to życie imprezy, a goście na pewno nie przestaną Cię chwalić. Kolorowe płatki tutaj mają cudowny wygląd, a użyte wzory są wyjątkowe.

2. Projekt rodziny Holi Rangoli:

Projekt rodziny Holi Rangoli

Jeśli mieszkasz we wspólnej rodzinie, zdecydowanie powinieneś spróbować stworzyć Rangoli ze wszystkimi członkami rodziny. To zbliży was do siebie, a także będziecie się dobrze bawić podczas tworzenia tego. Kolory tutaj są super jasne, a wzory są autentyczne i bardzo indyjskie?.

3. Paw Holi Rangoli Projekt:

Paw Holi Rangoli Projekt

Aby Twój projekt Rangoli był wyjątkowy w tym Holi, użyj projektu Peacock. Naprawdę przypomina królewskie dzieło sztuki i wygląda bardzo bogato i ekstrawagancko. Jest ekstrawagancki z wyglądu i bardzo piękny. Zastosowane odcienie są żywe, a najlepsze w tym projekcie jest to, że wygląda wspaniale, gdy wszystkie kolory łączą się z innymi.

4. Gigantyczny projekt Holi Rangoli:

Olbrzymi projekt Holi Rangoli

Holi to jedno z tych radosnych świąt, których nie można celebrować w pojedynkę. Na pewno będziesz potrzebować swojej rodziny i przyjaciół. Dlatego organizując taką okazję, na pewno przyda się projekt, który będzie duży i świetnie nada się na tę okazję. Do tego możesz użyć tego gigantycznego projektu Holi Rangoli. Z pewnością w przyjemny sposób zaskoczy widzów.

5. Hinduski projekt Holi Rangoli:

Hinduskie Holi Rangoli Design

Projekt Holi Rangoli, który odzwierciedla bogatą kulturę hinduizmu, jest z pewnością tym, czego potrzebujesz, aby ten festiwal był pomyślny. Możesz użyć wizerunku Lorda Ganesha w centrum i otoczyć go wspaniałymi i atrakcyjnymi wzorami. Możesz również użyć symbolu Om w rogach, aby podkreślić jego piękno.

6. Projekt hindi Holi Rangoli:

Projekt hindi Holi Rangoli

Zawsze możesz użyć Rangoli Design for Holi, wpisując nazwę festiwalu w języku hindi. Będzie naprawdę pięknie wyglądać i przyciągać wzrok. Do stworzenia tego wzoru możesz użyć płatków róż i liści. Użyj geometrycznych kształtów i wzorów, ponieważ wyglądają najlepiej.

7. Modny projekt Holi Rangoli:

Modny projekt Holi Rangoli

Twój projekt Rangoli na Holi zawsze nie musi być stary. Możesz nadać jej nowoczesny i modny wygląd, stosując nowe wzory i nowoczesne odcienie. Bardzo pięknie prezentuje się również styl, w jakim został zbudowany. Otocz go lampami i użyj białej kredy, aby stworzyć bardziej autentyczne wzory.

8. Projekt Sun Holi Rangoli:

Projekt Sun Holi Rangoli

Możesz użyć słońca, aby stworzyć fajny i niesamowity projekt rangoli na tym Holi. Użyj pomarańczowego i żółtego jako granicy i stwórz długie i poskręcane linie, które będą działać jak światło emanujące ze słońca. Narysuj również ładnie wyglądający kwiatek pośrodku, aby podkreślić jego urok.

9. Wzory dywanów Holi Rangoli:

Dywan Holi Rangoli Wzory

Jeśli stworzysz ładny wzór Holi Rangoli na dywanie, z pewnością ukradniesz show. Twórz niepowtarzalne kształty i wzory oraz umieść płatki kwiatów w stylowy i atrakcyjny sposób na środku.