Mieszkańcy Andhra Pradesh, Telangana, Karnataka i Maharashtra obchodzą Nowy Rok co roku w marcu lub kwietniu, który przypada na pierwszy dzień hinduskiego miesiąca kalendarzowego Chaitra. Ten tradycyjny dzień obchodów Nowego Roku nazywany jest Ugadi przez ludzi w Andhra i Telangana, Karnataka i Maharashtra zwany Gudi Padwa. W tym dniu ludzie ozdabiają wejście do domu niesamowitym kolorowym kolamem lub nazywanym Rangoli z Ugadi rangoli z kropkami lub specjalnym festiwalem Ugadi rangoli bez kropek. Aby dowiedzieć się więcej o projektach Ugadi rangoli, ten artykuł byłby pomocny.

9 tradycyjnych wzorów Rangoli dla Ugadi ze zdjęciami:

Tutaj przedstawiamy najpopularniejsze projekty rangoli dla Ugadi. Aby wypróbować te projekty w swoim domu, świątyniach i ulicach, cokolwiek ten artykuł byłby pomocny.

1. Zaprojektowany projekt garnka na błoto Ugadi Rangoli:

Zaprojektowany projekt garnka z błotem Ugadi Rangoli

Tradycyjnym sposobem na udekorowanie domu w Nowy Rok z pewnością może być przyciągający wzrok design rangoli. Te tradycyjne projekty obejmują projekt rangoli z błotem z kolorową dekoracją.

 2. Prosty kwiat biały proszek Rangoli Design:

Prosty kwiat biały proszek Rangoli Design

Prosta biała specjalna konstrukcja Ugadi rangoli może wprowadzić wiele zmian podczas każdej specjalnej okazji. Jedną z takich okazji jest Ugadi. Biały proszek, który ma lśniący wygląd, który jest zaprojektowany w kwiatowy rangoli, to niesamowity projekt.

3. Odręczny projekt Rangoli dla Yugadi:

Odręczny projekt Rangoli dla Yugadi

Odręczne projektowanie rangoli to najprostszy sposób szkicowania projektu rangoli na podłodze. Aby uniknąć przerywanego projektu rangoli podczas ich rysowania, ten odręczny projekt rangoli, w którym są liczne wzory, jednym trafnym projektem może być wiszący liść.

4. Odręczny projekt pawia Rangoli:

Odręczny Paw Rangoli Design

Paw jest najbardziej atrakcyjnym i kolorowym ptakiem, którego Indianin nazywa Ptakiem Narodowym. Aby wnieść szczęście i radość do swojego domu, dobrym pomysłem może być zaprojektowanie wejścia do domu za pomocą odręcznego projektu jako rangoli na festiwal Ugadi.

5. Ganesha Rangoli Projekt:

Ganesha Rangoli projekt

Lord Ganesha, który jest jednym z głównych Boga wśród Hindusów, dla ludzi, którzy są wielkimi fanami Lorda Ganesha i uwielbiają tworzyć projekty rangoli, niż brać tradycyjną funkcję, taką jak Ugadi, jako jeden z właściwych czasów jako jeden ze specjalnych projektów rangoli Ugadi.

6. Odręczny projekt Ganesha Rangoli:

Przerywany projekt Rangoli dla Ugadi

Projekty Rangoli na festiwal Ugadi mogą mieć ekstremalny poziom wytrzymałości w ich rysowaniu; może to być tak proste, jak narysowanie wiszącego wzoru liścia. Jest to jeden ze specjalnych odręcznych projektów Ganesha rangoli na festiwal Ugadi.

7. Projekt gwiazdy Rangoli:

Gwiazda Rangoli projekt

Ugadi to festiwal kulturalny, który wymagał od pań wielu przygotowań w domu, takich jak sprzątanie i dekorowanie domu, robienie słodyczy, zapraszanie krewnych i przyjaciół. Aby było to proste i ładne, jednym ze sposobów dekoracji domu jest kształtowany projekt rangoli.

8. Prosty projekt granicy Rangoli dla Ugadi:

Prosty projekt granicy Rangoli dla Ugadi

Aby było to proste i przyjemne, panie mogą ozdobić wejście do swojego domu podczas świątecznego dnia, leżąc Ugadi za pomocą tego prostego wzoru rangoli z obramowaniem, który jest zwykle kwiatowym wzorem z wolnej ręki lub wiszącym liściem zwanym „Thornalu”.

9. Projekt Deepa Ugadi Rangoli:

Deepa Ugadi Rangoli Design

Ugadi jest zdecydowanie najbardziej znanym festiwalem w Indiach; dla pań, które lubią używać Diya jako głównego motywu do rysowania projektu rangoli dla nich Deepam rangoli design może być najlepszym typem projektu. Możesz być atrakcją kolorowym proszkiem rangoli.

Końcowe przemyślenia:

Obchodzenie tradycyjnego święta to jeden ze sposobów na zapamiętanie swojej tradycyjnej wartości i kultury. Najlepszym sposobem na zachowanie tradycyjnej wartości może być podążanie za tradycyjnym sposobem projektowania własnego domu, co można zrobić, szkicując projekty rangoli dla Ugadi w tym roku 2020.