Jeśli chodzi o kulturę indyjską, projekty Rangoli mają swoje miejsce. Żadne tradycyjne indyjskie święta nie będą kompletne bez wzorów Kalash Rangoli i pudży Kalash. Jeśli lubisz tworzyć projekty Rangoli, możesz je łatwo wykonać, wykonując poniższe proste metody. Istnieją również projekty, które są proste w wykonaniu i złożone. Wybierz ukochaną osobę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Najlepsze projekty oddania Kalash Rangoli ze zdjęciami:

Sprawdź niektóre 9 najlepszych projektów Kalash rangoli, które możesz wypróbować, w tych projektach, aby uzyskać najlepszy wzór rangoli, aby ulepszyć swój własny pomysł na rangoli.

1. Specjalny projekt Diwali Kalash Rangoli:

Diwali Specjalny projekt Kalash Rangoli

Projekty Kalash Rangoli są znanym typem i są łatwe do stworzenia. Ten projekt jest dla tych, którzy uwielbiają tworzyć proste. Nie potrzebujesz talentu artystycznego, aby narysować ten, kolory są również proste i ograniczone. To symbol dobrobytu i możesz powitać swojego gościa, robiąc to Rangoli przed swoim domem.

2. Hipnotyzujący projekt Kalash Kolam na Diwali:

Hipnotyzujący projekt Rangoli na Diwali

Jeśli chcesz zrobić fantazyjny projekt Kalash Rangoli na Diwali, jest to trafny wybór. Musisz poświęcić trochę czasu, aby to zrobić. Możesz to zrobić lub przygotować gotowy i udekorować swój dom. Ten wzór Kalash został ozdobiony perłami i kamieniami.

3. Unikalny projekt Kalash Rangoli:

Unikalne wzory Rangoli

To jest obraz Kalash Rangoli, którego możesz użyć na wszystkich pomyślnych festiwalach. Jest to ładny i prosty projekt z wzorem Kalash i lotosu pod nim. Kalash ma projekt z płynącymi pieniędzmi, który pokazuje bogactwo. Jeśli lubisz rysować, jest to łatwe. Brak konieczności stosowania skomplikowanych projektów.

4. Kalash Kolam z Kundan Work:

Kalash Kolam z Kundan Work

Teraz Kalash Rangoli z pracą Kundan zyskuje na popularności. Możesz kupić gotowy, aby udekorować swój dom. Projekt jest pięknie ozdobiony perłami i kamieniami. Dostępnych jest również wiele innych typów tego samego projektu z różnymi koncepcjami. Możesz go używać na wszystkich festiwalach.

5. Specjalny projekt Diwali Kalash Rangoli:

Diwali specjalny projekt Rangoli

Ten projekt jest prostym typem projektu Kalash Rangoli. Możesz to łatwo wykonać, rysując kontur i wypełniając na nim odpowiednimi kolorami. W międzyczasie możesz ozdobić kolorową Diya, aby poprawić jej wygląd. Jeśli chodzi o Diwali, jest to prosty i najłatwiejszy projekt Rangoli, który możesz wybrać.

6. Projekt Kalash Rangoli z Diyą:

Projekt Kalash Rangoli z Diya

Poza wzorem Kalash Rangoli z kokosem możesz spróbować z Diya na nim. Reprezentuje dobrobyt, a Diwali to święto światła. Projekt jest prosty i otoczony kwiatowym wzorem. Powitaj swoich gości tym pięknym wzorem przed Twoimi drzwiami i zdobądź bogactwo.

7. Kolorowe wzory Diwali Kalash Kolam:

Kolorowe wzory Diwali Rangoli

jeśli jesteś gotowy poświęcić trochę czasu na zaprojektowanie pięknego projektu Kalash Rangoli, ten projekt może być dla Ciebie odpowiedni. Ma cztery kałasze z Diyami. Oprócz Kalashas ma drzewa, kwiaty i wiele innych symbolicznych przedstawień związanych z festiwalem. Możesz wypróbować te kolorowe wzory na tym Diwali.

8. Akrylowy projekt Kalash Rangoli:

Akrylowy projekt Kalash Rangoli

Jeśli chcesz poznać inne wzory Kalash Rangoli, typ akrylowy jest dobry. Ma kałasz z dwoma symbolami swastyki. Ten ozdobiony jest kolorowymi kamieniami i lustrami. Reprezentują dobrobyt i bogactwo. Rangoli to tradycyjna dekoracja na powitanie bogini Laxmi w Twoim domu. Zrób to tak pięknie, jak to możliwe.

9. Prosty Kalash Rangoli z kropkami:

Prosty Kalash Rangoli z kropkami

Możesz łatwo zrobić Kalash Rangoli z kropkami na każdą okazję. Ten projekt jest prosty i łatwy do wykonania i sprawi, że Twoje Rangoli będzie kolorowe. Diwali reprezentuje kolorowy festiwal z Rangolis, słodyczami i krakersami. Możesz go ozdobić, po prostu odpowiednio łącząc kropki. Wypróbuj tym razem i udekoruj swój dom.

Aby udekorować swój dom Rangolis, otrzymasz tutaj kilka popularnych wzorów. Wszystkie są łatwe do wykonania, a jeśli chcesz, możesz sprawdzić ich samouczki wideo, aby ułatwić sobie pracę. Użyj kolorowych Rangolis i powitaj boginię Laxmi w swoim domu.