1. Kundan Rangoli:

Kundan Rangoli

Wykonane z najlepszych kolorowych koralików, to Kundan rangoli jest bardzo łatwe do wykonania. Wszystko, czego potrzebujesz, to gotowe koraliki i klej do klejenia, aby ożywić Twoje ręcznie robione kreacje. Zacznij od umieszczenia centralnego stojaka Diya, a następnie przykryj go fałszywymi perłami i kolorowymi koralikami.

2. Rangoli z liści mango:

Specjalne wzory Rangoli Liść mango Rangoli

Biorąc pod uwagę, że liście mango są zawsze uważane za święte, ten projekt rangoli zapewnia, że ​​​​jest używany w bardzo szczególny sposób w projekcie rangoli. Ten projekt można zrealizować, wykorzystując jaskrawe kolorowe ubrania (które można zastąpić kwiatami) i otaczając je liśćmi mango wokół.

3. Pawie pióro Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli Pawie pióro Rangoli

Mów o artystycznych specjalnych projektach rangoli, a ten wygrywa tytuł. Nie ma nic lepszego niż pawie pióro pośrednio przynoszące piękno i wspaniałość narodowego ptaka Indii. Jest tak wiele sposobów na zaprojektowanie tego rangoli. Od kolorów po używanie prawdziwego pawia, im więcej masz czasu, tym bardziej innowacyjny możesz uzyskać dzięki temu.

4. Rangoli z kwiatem i wodą:

Specjalne wzory Rangoli Rangoli z kwiatem i wodą

Jeśli tak naprawdę nie chcesz bałaganu w swoim wnętrzu i podłodze za pomocą kolorów, które pozostawiają plamę, to jest to Twoja droga, aby nadal przygotować swój dom na święta. Użyj swojej dużej fontanny kwiatowej na dzień i wlej do niej wszystkie najwspanialsze jasne kwiaty i użyj wody, aby zachować ich świeżość, a twój dom pachnie rajem na Ziemi.

5. Narożny Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli Corner Rangoli

W większości pozostawione same sobie narożniki są najbardziej zaniedbanymi obszarami każdego domu. Ale zamiast tego rangoli zawsze dobrze komponuje się z dużymi Diyas lub antycznymi eksponatami. Połóż je z boku i zakryj obszar wokół pięknym, jasnym, przyciągającym wzrok wzorem. Jest tak wiele sposobów na poznanie w ten sposób każdego zakamarka domu.

6. Rangoli warzywne:

Specjalne wzory Rangoli Warzyw Rangoli

Więc kiedy myślałeś, że kończą ci się pomysły na innowacyjną grafikę na tym festiwalu, jest to arcydzieło, które uchroni cię przed dylematem. Po prostu wyjmij wszystkie warzywa, które możesz z lodówki i wyłóż na podłogę w zdumiewający wzór i zobacz, jak twoje nowe „bardzo niepodobne do zwykłego” rangoli jest tutaj.

7. Bransoletka Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli Bransoletka Rangoli

Jeśli twoje stare bransoletki już na ciebie nie pasują, zastanów się, zanim je wyrzucisz. Zawsze można było zrobić z tego coś produktywnego – jak zrobienie rangoli! Kto by o tym pomyślał, prawda? Właśnie dlatego to specjalne rangoli trafia na tę listę.

8. Krajobraz Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli Krajobraz Rangoli

Rangoli to świetny sposób na pokazanie, jak pomysłowy możesz się stać. Wyjdź więc ze swojego notatnika do rysowania, zmieniając podłogę jako płótno do nowego krajobrazu. Kolory należy dobrać mądrze, aby kontrastowały z Twoimi wnętrzami i tym samym wyglądały zdumiewająco efektownie.

9. Witamy Rangoli:

Specjalne wzory Rangoli Witamy Rangoli

Ściśle przeznaczone do wejścia do twojego domu, to rangoli jest naprawdę wyjątkowe, ponieważ będzie to pierwsze wrażenie, jakie wywrą na tobie goście. Pomyśl o czymś miłym, ale przykuwającym uwagę i możesz iść. Korzystaj z jasnych, trwałych kolorów i używaj kleju, aby utrzymać go na podłodze przez dłuższy czas.

W dzisiejszych czasach nie ma ucieczki przed rangoli na festiwalach. Więc zrób sobie przerwę od prostych i spróbuj czegoś innego. Uznanie, które otrzymasz za to samo, będzie całkowicie warte twojego czasu.