Robienie Rangoli jest popularną formą sztuki w Indiach. Piękne wzory powstają na podłodze w salonach lub na dziedzińcach przy użyciu materiałów takich jak kolorowy ryż, sucha mąka, kolorowy piasek lub płatki kwiatów, zwłaszcza podczas świąt takich jak Holi, Diwali i innych indyjskich festiwali. Mają być świętymi miejscami powitalnymi dla bóstw hinduistycznych. Projekty są zwykle przekazywane z pokolenia na pokolenie, utrzymując przy życiu formę sztuki i tradycję.

Oto niektóre wzory podłóg rangoli. Rangoli nadaje temu miejscu artystyczny charakter i sprawia, że ​​wygląda oszałamiająco. To jeden z najlepszych pomysłów na udekorowanie domu przy minimalnych nakładach. Rangoli to z pewnością tradycja w wielu domach, gdzie rysuje się ją na co dzień. Reszta może być tylko świątecznym wydarzeniem, które towarzyszy Diwali i niektórym innym festiwalom. Rangoli to powitanie dobrobytu i spokoju w domu.

Proste i łatwe indyjskie wzory podłóg Rangoli:

Wzory podłogowe Rangoli

1. Ten projekt podłogi Ganesha rangoli jest najlepszy na indyjskie festiwale, takie jak Diwali, kiedy Ganesha jest czczony z pełnym oddaniem. Jest to tradycyjne trzymanie się sentymentów religijnych większości naszych świąt. Jasne kolory ożywiają energię, jaką przynosi festiwal. Co lepszego, że pan przy twoim wejściu. Ale uważaj, żeby było zrobione w bezpiecznym miejscu.

Wzory podłogowe Rangoli 2

2. Ten jest wzorem artystycznym opartym bardziej na stronie kwiatowej. Jest pięknie zaprojektowany z jasnymi odcieniami, które ożywiają go. Ten wzór nadaje się również do funkcji rodzinnych, takich jak rodzinna puja. Kwiaty napędzają życie w estetycznym dotyku wzorów rangoli podłogowych.

Wzory podłogowe Rangoli 3

3. Ten piękny podłogowy wzór rangoli przedstawia pawia. Diya na górze oznacza znaczenie Diwali, święta świateł. Jest kolorowa i jasna. Zarówno pawie, jak i kwiaty mają radosny wygląd i wyglądają naprawdę orzeźwiająco i zachęcająco. Diya jest wskaźnikiem światła odpędzającego ciemność i wszelkie zło.

Wzory podłogowe Rangoli 4

4. Ten kwiatowy rangoli Diwali ma kolor żółty jako podstawę i światła jako motyw przewodni. Jest prosty, ale elegancki. Żółty jest kolorem dobrobytu i został elegancko użyty w tym projekcie rangoli na podłogę. Wygląda ciepło i przytulnie.

Wzory podłogowe Rangoli 5

5. To rangoli uwiecznia zawsze tak pięknego pawia Rangoli z artystycznym akcentem. Ma żywą kolorystykę. Ten projekt podłogowy rangoli najlepiej wygrywa konkursy i uznanie.

Wzory podłogowe Rangoli 6

6. To jest geometrycznie kwiatowy rangoli na podłodze. Elegancki wzór i żywe kolory to wizualna gratka. Ten nowoczesny projekt rangoli wskazuje na modernizację przenikającą do indyjskiej tradycji, ponieważ nawet podstawowe korzenie kulturowe (takie jak tworzenie rangoli) zostały zabarwione w jego żywych odcieniach.

Wzory podłogowe Rangoli 7

7. Ta oszałamiająca reprezentacja pawia jest pewnym zwycięzcą wszystkich zawodów na rangoli. Może rozjaśnić festiwal i nadać uroku Twojemu domowi.

Wzory podłogowe Rangoli 8

8. Ten jest dla miłośnika symetrii. Ten geometryczny wzór nada każdej podłodze ładny i elegancki wygląd. Symetria zapewnia równowagę, która wskazuje również na zachowanie równowagi w prawdziwym życiu.

Wzory podłogowe Rangoli 9

9. Ta dekoracja podłogowa rangoli oparta na czerwieni i żółci to absolutne piękno. To prostota niesie spokój. Diyas ożywiają piękny wzór.

To były niektóre z popularnych wzorów rangoli podłogowych na diwali. Rangoli są integralną częścią świąt w indyjskich domach. Kolory i światła oznaczają, do czego służą festiwale. Tradycyjna forma sztuki jest unikalna dla naszej kultury. Te piękne wzory mogą jedynie szerzyć szczęście i przynosić pomyślność w świątecznym nastroju. Dodatkowo mogą być wybierane również na inne specjalne okazje.