Ręczniki plażowe to miękkie, puszyste ręczniki, które są nieco grubsze niż nasze zwykłe ręczniki. Mają dużą zdolność nasiąkania, ponieważ ich głównym celem jest wysuszenie się po kąpieli w morzu. Co ważniejsze, są to produkty wielofunkcyjne, które równie dobrze sprawdzają się podczas leżenia na plaży, jak i do osuszania się po kąpieli. Do owinięcia się na plaży można użyć lżejszych i bardziej miękkich ręczników plażowych.

Uroczy & Fajne ręczniki plażowe w najnowszych stylach:

1. Okrągły ręcznik plażowy:

Okrągłe ręczniki plażowe

Ręczniki okrągłe zyskały popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Mają nie tylko okrągły kształt, ale są bardzo przydatne dla kobiet. Decydując się na ręcznik plażowy, pierwszą rzeczą, której potrzebujemy, jest zasięg. Okrągły lub okrągły ręcznik plażowy zapewnia najlepsze krycie.

2. Męskie ręczniki plażowe:

Męskie ręczniki plażowe

Jak wszystko inne, nawet ręczniki zostały przez nas posegregowane ze względu na płeć. Widać to wszędzie. Tutaj też jest to oczywiste. Ręczniki męskie są nie tylko duże, ale generalnie trzeźwe i w jednolitych kolorach.

3. Ponadgabarytowy ręcznik plażowy:

Duże ręczniki plażowe

Ręcznik plażowy oversize jest idealny dla osób, które są bardziej pulchne. Zapewniają doskonałe pokrycie i są ogólnie dostępne w wybranych sklepach, dzięki czemu są wyjątkowe i różnią się od zwykłych partii. Ze względu na swój rozmiar mają również możliwość noszenia w różnych stylach.

4. Spersonalizowany ręcznik plażowy:

Spersonalizowane ręczniki plażowe

Spersonalizowane ręczniki plażowe są bardzo modne. Dawno minęły czasy, kiedy ręczniki plażowe były monogramami tylko dla hoteli. Personalizacja jest tak modna, że ​​nic nie pozostało nietknięte.

5. Śliczne ręczniki plażowe:

Śliczne ręczniki plażowe

Bystrość nigdy nie jest przesadzona. Niezwykle popularne wśród dziewcząt, te urocze ręczniki plażowe są nie tylko wyjątkowe, ale i niezwykłe. Wszędzie mają ładne obrazki lub bajki. Nastolatki w prawie wszystkich grupach wiekowych uważają je za naprawdę atrakcyjne.

6. Ręczniki plażowe dla dzieci:

Ręczniki plażowe dla dzieci

Dzieci są zawsze bardzo podekscytowane plażą. Ich podekscytowanie jest zaraźliwe. Podobnie jak ich entuzjazm do wszystkiego, co nowe, przeznaczone dla nich ręczniki plażowe również są dziecinne. Mają postacie z kreskówek, takie jak Ella i Anna z Krainy Lodu, kwadratowe spodnie Sponge Bob lub cokolwiek, co pasuje do rachunku. Te przemawiają do dzieci jak nic innego.

7. Duże ręczniki plażowe:

Duże ręczniki plażowe

Duży ręcznik plażowy jest wygodny dla każdego, kto z niego korzysta. Prawdziwie mniejsze wersje są łatwiejsze do noszenia, ale duży ręcznik plażowy ma swoje zalety. Bardzo dobrze się rozkładają i ułatwiają leżenie podczas kąpieli słonecznych.

8. Ręcznik plażowy z nadrukiem:

Drukowane ręczniki plażowe

Drukowane ręczniki plażowe to bezpieczny zakład dla wszystkich, jeśli kupujesz je w prezencie, nie musisz zastanawiać się, komu podarować. Pasują do każdego. To samo dotyczy sytuacji, gdy masz je w domu jako części zapasowe dla gości. W przypadku innych rodzajów ręczników plażowych może być konieczne zastanowienie się, który z nich komu dać. Na przykład, jeśli koleżanka twojej nastoletniej córki zostaje u nas i potrzebuje ręcznika plażowego, na pewno nie możesz dać jej ręcznika plażowego dla dzieci. Podobnie, jeśli znajomi Twojego malucha się skończą, nie oddasz im zbyt dużego ręcznika plażowego. Ale dzięki drukowanym odmianom zawsze możesz mieć pewność, że będą pasować do każdej grupy wiekowej.

9. Ręcznik plażowy w paski:

Ręczniki plażowe w paski

Być może najbardziej klasycznym rodzajem ręczników plażowych są te w paski. Przekazywane od niepamiętnych czasów ręczniki w paski są równie popularne wśród obu płci. Są one zazwyczaj w neutralnych kolorach, takich jak jasnoniebieski, żółty, czerwony, szary i biały i mogą być używane przez wszystkich.

Ręczniki plażowe mają wiele zastosowań i występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Możesz również kupować je hurtowo po cenach hurtowych, jeśli mieszkasz nad morzem lub często podróżujesz do miejsca nad morzem.