Ręczniki bawełniane są najczęściej używanym rodzajem ręczników na całym świecie. Czy to w USA, czy w Indiach, wszyscy używają bawełnianych ręczników. Kształt, rozmiar lub kolory różnią się w zależności od kraju, w zależności od tego, co ludzie preferują. Dobrej jakości ręcznik jest znany ze swojej miękkości, zdolności wchłaniania i komfortu kąpieli.

Najnowszy & Luksusowe ręczniki bawełniane w Indiach:

Szukasz najlepszych ręczników bawełnianych, to twoje poszukiwania kończą się tutaj. W tym artykule znajdziesz 9 najlepszych bawełnianych ręczników kąpielowych z obrazami.

1. Bawełniane ręczniki kąpielowe:

Bawełniane ręczniki kąpielowe

Ręczniki kąpielowe mają zazwyczaj kształt prostokątny. Są bardzo chłonne i służą do osuszania się po kąpieli lub prysznicu. Są tkane i grube, co zwiększa ich chłonność. Są z różnych tkanin, ale najbardziej popularne są bawełniane.

2. Ręczniki bawełniane w jednolitym kolorze:

Ręczniki bawełniane w jednolitym kolorze

Ręczniki bawełniane w jednolitym kolorze występują w jednym kolorze. Są na ogół jasne, ale w neutralnym kolorze, bez domieszki jakiegokolwiek innego koloru. Ich białe odpowiedniki znajdują zastosowanie w hotelach. Chociaż całkiem dobrze pochłaniają wilgoć, ich kolory sprawiają, że wyróżniają się w tłumie.

3. Drukowane ręczniki bawełniane:

Ręczniki bawełniane z nadrukiem

To indyjska wersja grubych, ciężkich ręczników. Nie są grube. Wykonane z bardzo chłonnej bawełny, ręczniki są nieco grubsze niż zwykłe bawełniane ściereczki. Są drukowane i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Łatwe do prania i równie łatwe do czyszczenia, bardzo szybko wysychają. Biorąc pod uwagę pogodę panującą w Indiach, ważne jest, aby ręczniki szybko wysychały, ponieważ jeden prysznic dziennie to po prostu za mało, szczególnie latem.

4. Małe bawełniane ręczniki kąpielowe:

Małe ręczniki bawełniane

Małe ręczniki lub ręczniki do rąk są zazwyczaj mniejsze niż ręczniki kąpielowe. Są to grube, tkane kawałki, zwykle używane do wycierania rąk po ich umyciu, powiedzmy po posiłku lub po przyjściu z zewnątrz. Są to małe prostokątne kawałki, zwane również serwetkami.

5. Bawełniane ręczniki kuchenne:

Bawełniane ręczniki kuchenne

Ręczniki kuchenne jak sama nazwa wskazuje są używane w kuchni. Są one zazwyczaj dostępne w ciemnych kolorach, ponieważ jasne kolory pod koniec dnia będą wyglądać jak album z wycinkami pełen kolorów. Są również w rozmiarze serwetki lub podobne, ale cieńsze niż drukowane.

6. Ponadgabarytowe bawełniane ręczniki kąpielowe:

Duże bawełniane ręczniki kąpielowe

Zwykły ręcznik kąpielowy ma określony rozmiar. Osobom, które są cięższe, zwłaszcza mężczyznom, niezwykle trudno jest owinąć wokół talii bawełniany ręcznik kąpielowy o normalnym rozmiarze. Przyjdą te za duże. Są większe niż zwykłe ręczniki kąpielowe i łatwiej je owinąć w pasie. Poza ich rozmiarem nie ma żadnej różnicy między zwykłym bawełnianym ręcznikiem kąpielowym a bawełnianym ręcznikiem oversize.

7. Ręczniki kąpielowe dla dzieci:

Ręczniki kąpielowe dla dzieci

Wszystko jest niekompletne bez wydania „dla dzieci”. Podobnie jest z ręcznikami. Czy to ręczniki bawełniane, czy plażowe, ręczniki dla dzieci są zawsze zabawne i pełne kolorów. Mogą mieć nadruki lub być po prostu zbyt kolorowe, ręcznik dziecięcy wygląda super fajnie. Są grube jak ręczniki kąpielowe, tylko trochę mniejsze, aby idealnie owinąć ich małe ciała.

8. Ręczniki z egipskiej bawełny:

Ręczniki z egipskiej bawełny

Bawełna egipska to bawełna niezwykle wysokiej jakości. Ręczniki wykonane z bawełny egipskiej mają grubość co najmniej 800 nitek. Są wyjątkowo miękkie i bardzo chłonne. Znane są również jako ręczniki luksusowe ze względu na wyższy przedział cenowy i jakość.

9. Tureckie ręczniki bawełniane:

Tureckie ręczniki bawełniane

Ręczniki z tureckiej bawełny, podobnie jak ich egipskie zapięcia, to luksusowe ręczniki wykonane w 100% z tureckiej bawełny. Są puszyste i dostępne w stonowanych odcieniach. Ręczniki te są naturalnie chłonne, dzięki czemu w łazienkach poczujesz się jak w spa.

Niezależnie od tego, czy są to ręczniki kąpielowe, czy kuchenne, nie ma nic tak miękkiego i wygodnego jak dobry ręcznik bawełniany. Daje poczucie bycia w domu. Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych obecnie opcji, łatwo jest przekształcić łazienkę w spa.