Ciekawa jest średnia długość włosów i wiele kobiet woli, aby nie były długie ani krótkie. Preferują średnie warkocze, które dotykają ramion. Wszystkie rodzaje długości włosów wymagają innego rodzaju stylizacji, aby pasowały do ​​twoich włosów i rysów. Wypróbuj dowolny z poniższych stylów i poczuj się pewnie jak wyglądasz.

Jak stylizować włosy średniej długości

1. Warstwowe i teksturowane:

Jak uczesać średnie włosy1

Warstwowanie włosów dodaje im dodatkowej objętości i dobrze wygląda na każdej długości włosów, ale szczególnie uwydatnia warkocze o średniej długości. Teksturowanie włosów można wykonać różnymi metodami, najlepiej podkreślając je odpowiednim kolorem. Ponadto możesz zdecydować się na użycie brzytwy na końcach.

2. Elegancki styl:

Jak stylizować średnie włosy2

Proste włosy są zawsze modne, niezależnie od okazji i pory roku w świecie mody. Jeśli więc lubisz włosy średniej długości i masz dobre, gęste włosy, możesz zdecydować się na zachowanie eleganckiego stylu. Dla małej odmiany możesz mieć pod kątem frędzle, a resztę włosów wiązać w kucyk.

3. Loki w stylu pleców:

Jak stylizować średnie włosy3

Włosy średniej długości dobrze wyglądają, jeśli mają loki i są zaczesane do tyłu. Włosy w koronie można przypiąć spinkami do włosów lub inteligentnym akcesorium. W razie potrzeby Twoje włosy mogą być również sztucznie skręcone. Trzeba by jednak wtedy pomyśleć o użyciu jakiegoś sprzętu, żeby regularnie dbać o wygląd.

4. Bob rozchylony z boku:

Jak stylizować średnie włosy4

Dobrym wyborem do stylizacji włosów średniej długości jest ich całkowite rozchylenie z boku. Dzięki temu możesz wyglądać młodziej, a także wyglądać mądrzej. Cięższa strona wygląda inaczej niż ta, która ma mniej włosów. Ten rodzaj fryzury jest bardziej odpowiedni dla młodszej kobiety i kobiety, która zawsze radzi sobie z otwartymi włosami.

5. Ciężkie uderzenia i falisty styl:

Jak stylizować średnie włosy5

Ciężkie grzywki na czole wyglądają elegancko i mogą nadać włosom gęstszy wygląd. To dobry wybór dla kobiet, które lubią włosy średniej długości i mają długie czoło. Krawędzie grzywki można stępić lub nadać kształt. Reszta włosów będzie miała lekkie fale, które wykonuje się za pomocą żelazka lub lokówki.

6. Ombre podświetlone końce:

Jak stylizować średnie włosy6

Połączenie czerni i ombre wygląda ładnie i można je nosić we włosach średniej długości. Pasemka ombre można stylizować na końcach, nadając warkoczom podwójny efekt. Można go również podkreślić na całej powierzchni cienkimi smugami koloru na prostych lub falowanych włosach.

7. Środkowe rozchylone włosy średnie:

Jak stylizować średnie włosy7

Średniej długości warkocze dobrze wyglądają, gdy są rozchylone. Dodaje włosom wymiaru, który pozwala czuć się pewnie. Włosy mogą być naturalnie proste lub pofalowane, a nawet kręcone i wszystkie z przedziałkiem centralnym. Ten rodzaj fryzury jest łatwy do zrobienia w domu i wszędzie wygląda ładnie.

8. Styl makaronowy:

Jak stylizować średnie włosy8

Nie każdy może nosić bardzo kręcone włosy, ale ci, którzy potrafią wyglądać elegancko, zwłaszcza w sprężystych włosach średniej długości. Możesz wybrać tę opcję, jeśli lubisz kręcone włosy lub masz naturalnie takie warkocze. Włosy średniej długości można łatwo rozpiąć i nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

9. Kucyk:

Jak stylizować średnie włosy9

Jeśli masz za duży biust i nie chcesz dzisiaj iść sama do salonu, możesz po prostu zawiązać wysoki kucyk. Dzięki temu możesz być wolna od właściwej pielęgnacji włosów bez żadnego dodatkowego wysiłku, a na pewno będziesz wyglądać ładnie w spiętych włosach i niektórych otwartych grzywkach. Jeśli chcesz skrócić swoje długie warkocze na średnią długość, możesz je łatwo ułożyć w jedną z wyżej wymienionych fryzur. Są proste i zawsze dobrze wyglądają.