Ciąża to jeden z najbardziej niesamowitych etapów w życiu kobiety, który przynosi niezmierzone szczęście. To owoc miłości i pięknego związku. A kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś w ciąży, z wielką radością zaskakujesz męża wiadomością o maluszku! Ale czy szukasz pomysłów na zaskoczenie męża ciążą?

Chociaż internet jest zalewany różnymi sposobami zaskakiwania mężów ciążą, to zestawiamy najpopularniejsze i prawdziwe zapadki do szczęki. Wybierz swój ulubiony z tych pomysłów, aby zaskoczyć męża ciążą i dobrze się bawić!

Daj test ciążowy jako prezent:

Jeśli jesteś dobry w słowach, to nie ma nic takiego. Zawsze możesz mieć wiersz lub tekst, który jest ciekawy, romantyczny, a jednocześnie informuje go o Twojej ciąży. Zapisywanie tego zawsze było jednym z klasycznych sposobów powiedzenia mężowi, że jesteś w ciąży. To, jak będziesz bawić się słowami, będzie zależeć od Twojej kreatywności i pomysłów.

Możesz po prostu wyrazić to prostymi słowami, takimi jak: „Więc jesteś gotowy na małą niespodziankę, która nadejdzie na twojej drodze?” lub może być „Czy jesteś gotowy na niesamowity trójkąt?” albo wskaż palcem jego nieco przerośnięty brzuszek i powiedz: „Czy ty też masz tam dziecko?”

Zapisz to:

Jeśli jesteś dobry w słowach, to nic takiego nie ma. Zawsze możesz mieć wiersz lub tekst, który jest ciekawy, romantyczny, a jednocześnie informuje go o Twojej ciąży. Zapisywanie tego zawsze było jednym z klasycznych sposobów powiedzenia mężowi, że jesteś w ciąży. To, jak będziesz bawić się słowami, będzie zależeć od Twojej kreatywności i pomysłów.

Wybierz niezapomniane miejsce:

To będzie się różnić w zależności od osoby, które miejsce będzie dla nich niezapomniane. Są tacy, którzy chcieliby pójść do swojej ulubionej restauracji i podzielić się wiadomościami podczas romantycznej kolacji, a inni chcieliby udać się do swojego religijnego miejsca, aby podzielić się wiadomościami. Istnieje niezliczona ilość miejsc, które można wybrać, aby zachować dobrą pamięć, gdy chodzi o poinformowanie męża, że ​​jesteś w ciąży.

Daj mu tatusia-dziecko rzeczy:

Dając swojemu mężowi sprzęt dla tatusia dla dziecka, na pewno zrozumie, co chcesz powiedzieć bez użycia słów. Ma to być dość ciekawy, romantyczny i prosty sposób na przekazanie dobrej wiadomości współmałżonkowi. Zaplanuj i kup sprzęt tatusia, który myślisz, że pokocha. Są kubki tatusia, fartuchy, koszulki i wiele więcej za twoją pomoc. Można mu również przynieść i podarować mu buty i koszulki dziecięce. To skuteczny sposób na osiągnięcie celu.

Zaplanuj niespodzianki:

Istnieje ponad tysiąc i jedna niespodzianek, o których można pomyśleć, aby ogłosić ciążę. Na przykład, jedząc obiad przy stole, zawsze możesz postawić trzeci mały talerz na jednym siedzeniu i pozwolić mu zgadnąć. Istnieje wiele innych niespodzianek, które można zaplanować w zależności od tego, jak myślisz. To dobry sposób na przekazanie wiadomości współmałżonkowi.

Daj mu raporty:

Dla tych, którzy nie są pewni reakcji męża, najlepiej nie planować niczego i mówić otwarcie. Przekaż mu raporty, które mówią, że jesteś w ciąży i poczekaj, aż zareaguje. Zaleca się jednak, abyś był dobrym słuchaczem i zobaczył, co ma do powiedzenia. Nie reaguj zanim to zrobi. Jest to jeden z praktycznych sposobów przekazywania wiadomości.

Kiedy to jest najlepsze, co przytrafia się wam dwóm, może zagracie jeszcze trochę i sprawicie, że będzie to najbardziej pamiętna zapowiedź? Z listy sposobów powiedzenia mężowi, że jesteś w ciąży, wybierz najlepszy, który Cię zainspiruje i zagraj! Szczęśliwa ciąża!