Motyle w brzuchu, to uczucie, przez które większość z nas przeszła w przeszłości i czy nie uwielbiamy po prostu, gdy przychodzi od niego słowo, gest lub notatka mówiąca „Miłego dnia” czy coś takiego? Anioły śpiewają w chórach, serce bije szybciej, masz ochotę na tutu, a cały świat wydaje się przytulny i różowy. Jednak nadal nie rozumie, o co chodzi, o to, że masz do niego uczucia. Cóż, jeśli chcesz spróbować, musisz spróbować sprytnie, a nie mocno. Oto kilka wskazówek, jak okazywać miłość swojemu chłopakowi ? Jak okazywać miłość swojemu chłopakowi

1. Języki miłości:

Każdy jest jednostką, co sprawia, że ​​czujesz się ckliwie, może, ale nie musi, być tym, jak on się czuje i myśli. Możesz kochać bukiet kwiatów, on może nie, i pamiętaj, mężczyźni nie są podobni, bez względu na to, jak bardzo my, kobiety, generalizujemy i kategoryzujemy ich zachowanie.

2. Wybór właściwych słów podczas rozmowy:

Afirmacja lub fraza afirmująca miłość jest tym, czego powinieneś używać, gdy wysyłasz mu komplement, na przykład w wierszu, frazie lub liście. Możesz nawet później wyszeptać mu coś słodkiego do uszu. Jednak zachowaj język prosty i subtelny, nie przesadzaj z doborem słów, chce, aby prawdziwa dziewczyna kochała, a nie profesora z Oxfordu.

3. Wybierz właściwe i bardzo proste sposoby zapisywania słów:

Pisząc do niego słowa powinny być znajome, a zdania zgodne z wzorcem K.I.S.S. Nazwa zwierzaka do użycia byłaby dobra, ale po raz kolejny nie przesadzaj z „miodem” i „dziecko”, większość mężczyzn po pewnym momencie chce je zdjąć z ramion. Co najważniejsze, można to zinterpretować jako zbyt szybkie zbliżanie się do mężczyzny, może wtedy chcieć uciec.

4. Wyrażaj miłość poprzez pomocną dłoń:

Gotuj jego ulubiony posiłek, czytaj mu książkę w nocy, rozpieszczaj go napojem, który lubi, pomagaj mu w praniu, załatwiaj mu pilne sprawy, wyprowadzaj zwierzaki, opiekuj się nim, gdy jest zły lub po prostu daj mu masaż głowy, jeśli to możliwe. Pomóż, ale nie przesadzaj ani nie bądź jego wycieraczką, bo inaczej wziąłby cię tylko jako przyjaciela, a to oznaczałoby czasami branie cię za pewnik, co by cię zraniło. Tylko czas pokaże, jak i kiedy urozmaicić.

5. Okaż mu token CIEBIE:

„TY” oznacza MIŁOŚĆ, siebie i swoje wcielenie. Można też pomyśleć o podarowaniu mu SWOJEGO czasu jako szczególnego prezentu, zwłaszcza gdy ma egzamin lub rozmowę kwalifikacyjną. To pokazałoby mu, że naprawdę troszczysz się o niego bezwarunkowo, ponieważ poświęciłeś swoje chwile, aby być z nim w tym wielkim, ważnym dniu.

6. Fizyczna miłość i czas:

Nie prosimy cię, abyś wskoczyła z nim do łóżka, aby pokazać mu, jak bardzo go kochasz, NIE! Twój chłopak powinien uwielbiać spędzać czas z tobą jako osobą, a nie z tobą przez cały czas między prześcieradłami. Zmysłowe zabawy i pociąg fizyczny byłyby tam, ale wiedziałbyś, gdzie narysować granicę.

Jeśli mężczyzna mówi, że może cię kochać tylko po sprawdzeniu zmysłowej zgodności, bez względu na to, kim jest i jakie są jego obietnice, szanse na procent w procentach, że cię zostawił i zbluźniłby twoje imię w kręgach swoich przyjaciół, więc tak nie jest okazujesz mu swoją miłość