Czy to pogarda czy apatia? Dlaczego tak bardzo jej nienawidzisz? Czy to z powodu uroczej rodziny, z którą mieszka w porównaniu z twoją? Czy to z powodu męskiego fana, który ją śledzi, a żaden mężczyzna na ciebie nie patrzy? Czy to dlatego, że jest supermamą i czy to wszystko bez potrzeby pomocy? To wszystko sprawia, że ​​unikasz kontaktów towarzyskich z kolegami, prawda? I wolałbyś mieć grupę męskich przyjaciół, brudzących twój dom i pijących piwo przez cały dzień oglądając sport, a nie grupę przyjaciółek, twojej własnej płci, która faktycznie sprawiłaby, że czułbyś się dobrze. Teraz musisz zająć stanowisko dla siebie, bo w końcu tylko kobieta rozumie drugiego, bez wysiłku. Oto kilka wskazówek, jak przestać nienawidzić innych kobiet?

Co sprawia, że ​​jej nienawidzisz??

1. Czy dorastałeś w domu, w którym kobiety były nadmiernie dominujące, co może być powodem, dla którego tak zniechęcasz się do koleżanek? A może będąc w szkole koleżanka nagle zerwała twoje zaufanie i zaczęła opowiadać o tobie historie? Te doświadczenia mogą być zagnieżdżone w twoich podświadomych umysłach i nadszedł czas, abyś całkowicie je uwolnił. Pozwól odejść dniom, a te wspomnienia, które cię prześladują, te dziewczyny, które cię prześladowały, dokuczały, pociągały cię w dół, posunęły się w życiu o wiele mil do przodu. Jesteś teraz silną, niezależną kobietą i musisz zacząć wysyłać ten sygnał, nie nienawidząc kobiet, ale pomagając tym, którzy muszą uczyć się na doświadczeniach, przez które przeszłaś.

2. Musisz przestać patrzeć na kobiety szefów i współpracowników jako niemożliwe do współpracy. Nie wszystkie kobiety czekają, by cię skrzywdzić, umniejszyć lub zdradzić. W dzisiejszych czasach kobiety traktują kobiety bardziej surowymi tonami niż to, co robią mężczyźni. Nie używaj zasady „bycia pod moim kciukiem” dla wszystkich kobiet i przestań tkwić w dawno minionym wzorcu. Na początek nie jesteś złym człowiekiem, więc po co robić taki wizerunek, który ogólnie niszczy twoją reputację. A jeśli myślałeś, że nienawidzenie innych kobiet jest fajne; newsflash: TO NIE JEST FAJNE.

3. Czy miałeś problematyczne dzieciństwo, kiedy twoje rodzeństwo było siostrą, która zawsze była do ciebie porównywana? To może być również powód, dla którego tak bardzo nienawidzisz kobiet. Może chłopcy zwracali większą uwagę na twoją siostrę, może mężczyźni w domu chwalili twoją siostrę bardziej niż ciebie. To naturalne, że żywiłeś z tego powodu złe uczucia do własnej siostry, ale to było w przeszłości. Czy próbowałeś zacząć kochać siebie dla siebie? Jeśli tak, to zaprzeczasz prawdzie, a jeśli nie, lepiej zacznij już teraz, zanim stracisz na naprawdę dobrym kobiecym towarzystwie.

4. Czy potajemnie zazdrościsz dziewczynom w pobliżu z powodu ich wyglądu i bajecznych ciał, którymi się obnoszą? Nie bądź, bo wygląd i ciała z czasem blakną, pozostaje serce i dusza, które tkają dobre wspomnienia.

Niepewność:

Nie bądź niepewną kobietą, twój partner nigdy nie wpadnie w ramiona innej kobiety. Pamiętaj, że to, co wysyłasz nieświadomie, spełnia się (prawo przyciągania). Dlatego, jeśli chcesz, aby kobiety w pobliżu gardziły twoim istnieniem, stanie się to samo. Przestań nienawidzić inne kobiety za to, co mają i czego ci brakuje. Zacznij chwalić i kochać siebie za to, co masz i pomagaj innym osiągnąć to samo, za brak braku tego. W ten sposób kochasz tych, którym pomagasz, a których nienawidzisz, by odeszli.