Czy migasz się lub zapominasz swojego imienia podczas rozmowy z dziewczyną? Jeśli tak, to nadszedł czas, abyś doskonalił swoje umiejętności i szybko zwrócił na siebie uwagę dziewczyn. Znaczna część ludzi boi się dowiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną, w większości dlatego, że są niezdecydowani lub bojaźliwi. Jak dotąd rozmowa z młodymi damami jest praktyką społeczną, której każda osoba musi się nauczyć. Wymyślanie, jak rozmawiać z dziewczyną, jest czymś, nad czym znaczna część ludzi się stresuje. Biorąc wszystko pod uwagę, każda osoba musi prędzej czy później zdobyć swoją fantazję młodą damę. Głównym problemem związanym z tym pragnieniem jest to, że nie jest to łatwe do zrobienia, a większość z nich to przypadek, że nie masz pojęcia, jak rozmawiać z dziewczynami i kontynuować intrygujące dyskusje w każdym razie.

Istnieje niezliczona ilość sposobów na zademonstrowanie, jak rozmawiać z dziewczynami i co z nimi rozmawiać. W tym artykule przedstawiliśmy kilka najbardziej pomocnych wskazówek, które pomogą Ci w rozmowie z dziewczyną. Teraz jestem pewien, że myślisz, że to trudniejsze niż się wydaje, ale nie martw się, to takie proste jak 1,2,3,4.

Jak rozmawiać z dziewczynami

Jak rozmawiać z dziewczynami?

Ten artykuł nauczy Cię jak rozmawiać z dziewczyną Po prostu postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby rozpocząć rozmowę i porozmawiać z dziewczyną swoich marzeń.

1. Złap jej uwagi:

Nie musisz robić niczego skomplikowanego lub ekstrawaganckiego, żeby to zrobić, w rzeczywistości prawdopodobnie nie powinieneś.

Po prostu uśmiechnij się do niej z drugiego końca pokoju lub omiń ją i spójrz na nią, aby pokazać swoją ciekawość. Nie graj zbyt mocno, aby dostać i po prostu idź i przywitaj się, bądź pewny siebie i nie zjadaj swoich zdań.

Przedstaw się mówiąc „Cześć, mam na imię”, a kiedy odpowie, podając swoje imię, wyciągnij lekko jej ręce. Teraz, gdy poznasz jej imię, powtórz je kilka razy, aby pokazać, że jesteś zainteresowany.

2. Bądź sobą:

To najważniejszy krok ze wszystkich, czyli bycie sobą w rozmowie z nią. Dziewczyny kochają, uczciwość i dlatego bycie fałszywym po prostu ją zniechęci. Nie próbuj pokazywać, że jesteś kimś, kim nie jesteś. Rozluźnij się, bądź głupkowaty, zabawny i co najważniejsze bądź sobą.

3. Rozśmiesz ją:

Wszystkie dziewczyny kochają humorystycznych mężczyzn, więc opowiedz kilka dowcipów i rozśmieszaj ją. To sprawiłoby, że poczułaby się przy tobie bardziej komfortowo. To kolejna niesamowita technika, jak rozmawiać z dziewczyną i robić na niej wrażenie.

4. Zachowaj jej uwagę:

Nie próbuj zbyt mocno i bądź naturalny, utrzymuj pewność siebie i lekko ją komplementuj, na przykład powiedz jej, jak piękne są jej oczy lub włosy. Bądź zrelaksowany, wypytaj ją o jej myśli, jej opinie, jej życie. Nie rób rozmowy o sobie i nie pozwól jej poczuć, że Ci zależy.

5. Zrób wspólny grunt:

To jeden z najważniejszych kroków, znajdź wspólny temat, który oboje lubisz i przedłuż go. Wyraź swoją opinię i zaakceptuj jej. To przyciągnie jej zainteresowanie, ponieważ będzie mogła swobodnie z tobą rozmawiać, jeśli odkryje, że macie coś wspólnego.

6. Weź jej dane kontaktowe:

To jedna z najważniejszych rzeczy, nie zapomnij zabrać jej danych kontaktowych w celu dalszego kontaktu z nią. Jeśli czujesz się nieśmiały, możesz poprosić ją o e-mail lub dodać ją jako znajomą na Facebooku. Zapytaj ją o jej dane kontaktowe, dokładnie w momencie, gdy rozmowa między wami idzie świetnie. To nie da jej dużo czasu na zastanowienie się i będzie w świetnym nastroju, aby przekazać ci swoje informacje.

7. Przygotuj się na odrzucenie:

Podejdź do młodej damy wyposażonej bez obawy o zwolnienie. Jeśli nie zostaniesz odrzucony, w zależności od Twojego gustu, są jeszcze inne potencjalne daty. Zwolnienie nie oznacza końca twojego życia randkowego, ale raczej koncentracja na lęku przed zwolnieniem może ograniczyć twoją pewność Nie bój się zwolnienia uchwyć prawdopodobieństwo uznania.

8. Bądź pewny siebie:

Naucz się zwiększać poziom pewności siebie. Pewność siebie to główna mantra, jeśli wciąż zastanawiasz się, jak rozmawiać z dziewczyną, którą lubisz. Podejdź do rozmowy z dziewczyną z pełnym zaufaniem. Nie pozwól dziewczynie wiedzieć, jak bardzo jesteś zdenerwowany, unikając przypadków mamrotania w jej obecności. Pewność siebie świadczy o tym, że masz pewność w sobie, dodatkowo wysyła wiadomość, że jesteś pewien, że lubisz młodą damę, którą jesteś” ponownie się zbliżam.

9. Pokaż swoje poczucie humoru:  

Jest to jeden z najważniejszych kroków, jak rozmawiać z dziewczyną, którą lubisz i sprawić, by rozmawiała z tobą przez długie godziny bez nudy. Postaraj się rozśmieszyć dziewczynę swoim komicznym wyczuciem czasu i poczuciem humoru. jeśli nie zrobisz tego, możesz zainspirować ją do rozmowy z wami całą noc. Wiele kobiet szanuje mężczyznę, który potrafi wywołać u niej chichot. Sprawienie, by młoda dama chichotała, to bardziej napawanie dyskusji dowcipnymi spostrzeżeniami niż opowiadanie dowcipów. Powinieneś dowiedzieć się, jak skoordynować swoją niesamowitość z dyskusją, dodając sprytne komentarze na temat tego, co mówi i zabawne uwagi dotyczące twojego otoczenia.

10. Tematy konwersacji:

Spróbuj powstrzymać się od wypowiedzenia się na temat klimatu. Jest to prawdopodobnie najbardziej wykorzystana linia odbioru, jaką słyszał ktokolwiek. Zamiast tego spróbuj stworzyć własną linię podpisu. Linie odbioru raz na jakiś czas działają, jednak uważaj na to, z których korzystasz. Niewłaściwa linia może cię odrzucić i może odepchnąć młodą damę. Ponadto tematy do powiedzenia dziewczynie zależą od tego, gdzie jesteś (na wybrzeżu, w klubie tanecznym, w centrum ćwiczeń itd.). Bądź prawdziwy ze swoją linią otwierającą.

11. Zachowuj się naturalnie:

Nie zastanawiaj się nad okolicznościami. Nie musisz układać każdego słowa, zanim je wypowiesz. Po prostu ustaw się na linii otwierającej i pozwól, aby dyskusja płynęła z tego punktu. Czy zdawałeś sobie sprawę, że twój sposób mówienia może podwoić twoje wewnętrzne obawy? Spróbuj dowiedzieć się, jak rozmawiasz z dziewczyną w najbardziej naturalny sposób. Kiedy zbliżasz się do ładnej młodej damy, po prostu wyobraź sobie, że rozmawiasz ze swoim najbliższym towarzyszem. Dzięki temu twój sposób mówienia będzie niezachwiany i bezstronny.

12. Poproś o jej opinię:

Każdy ma inny punkt widzenia na różne sprawy życia codziennego. To jest rzecz, która sprawia, że ​​oceny są tak niewiarygodnie przyjacielskie, jak w każdym przypadku. Jeśli nie masz pojęcia, o co zapytać, spróbuj zorganizować swoje zapytanie z tym, gdzie jesteś. Jeśli na przykład jesteś w sklepie spożywczym, zdobądź informacje o jej rozważaniach na temat niektórych artykułów spożywczych. Nie tylko wypełni się to jako niesamowity lodołamacz, ale jeśli będzie dbała o zdrowie, zrobi na niej dobre wrażenie.

13. Wykonaj badania nad fizjologią dziewcząt przed ręką:

Pamiętaj, że nie masz wielu okazji do zadziwienia młodych kobiet, więc musisz jak najlepiej wykorzystać każdą sekundę. Oznacza to na przykład przeprowadzenie z dużym wyprzedzeniem wielu badań na temat tego, jak rozmawiać z dziewczynami i co młode kobiety lubią w swoich wahaniach nastrojów itp., abyś mógł wymyślić najlepsze tematy do omówienia z nimi. Znaczna część ludzi ma tendencję do zadawania nieistotnych, formalnych lub wyczerpujących zapytań, jednak młode panie nie są tym zajęte. Jeśli musisz złapać młodą damę w sidła, musisz odkryć, co ją naprawdę intryguje i sprawić, by była najciekawszą osobą w oczach dziewczyny

14. Wyraź swoje poglądy na temat relacji:

Prośba o poradę w związku jest również jednym z modnych tematów do rozmów z dziewczynami teraz od kilku dni. dźgać w zbliżaniu się do niej po nawoływanie do związku. Właściwie nie powinieneś sprawiać wrażenia, że ​​jesteś osobą, która ma niedogodności w związku. Poradź jej, że prosisz o towarzysza. Gdy zmotywujesz ją do rozmowy z tobą, możesz dowiedzieć się więcej o jej emocjach w kontaktach, nie będąc wyniszczającym lub nadmiernie indywidualnym. Po raz kolejny każdy ma jakąś ocenę wszystkiego w życiu. Tak czy inaczej, kiedy zwracasz się do młodej damy o wskazówki, ona również w międzyczasie poczuje się ważna i przychylna.

15. Bądź kreatywny:

Daj wyjątkowy komplement, aby zacząć się interesować. Bądź innowacyjny. Zbliżanie się po tym, jak usłyszysz jej chichot, daje ci idealną okazję, aby doradzić jej, jak niesamowitego ma chichotu, jednak upewnij się, że masz coś sprytnego, aby to załatwić, aby zmotywować ją do ponownego chichotu. Kontrastowanie młodej damy z niezwykłym cudem może być niepewne, więc wolałbyś nie mówić młodej damie, że przypomina konkretną supergwiazdę w przypadku, gdy czuje, że VIP nie należy do jej dobrych książek.

Pod koniec dnia ważne jest, aby mieć rozsądne cele. Możesz być niezgrabny na początku, jakkolwiek to rozumiesz. Młode panie też są nieśmiałe. Zwolnienie się wydarzy, nie licz na pierwszą, drugą, a nawet trzecią młodą damę, do której się zbliżysz. Kontynuuj próby i korzystając z powyższych wskazówek, jak rozmawiać z dziewczynami, a na pewno dostaniesz numer telefonu, randkę, a nawet słodką propozycję.

Źródło obrazu: Shutterstock