Dziewczyny!! Dziewczyny!! Dziewczyny!! Nie trzeba być geniuszem, aby zrozumieć, kiedy mówimy, aby być oryginalnym, gdy zabiegamy o swojego mężczyznę. Wraz z nadejściem wiosny i miłością rozkwitającą ze wszystkich stron, ty też w głębi duszy pragniesz mieć mężczyznę do towarzystwa. Trudno jest dokładnie powiedzieć, co może uwieść mężczyznę; jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zabiegając o Pana Właściwego.

Jak sprawić, by każdy chłopak się w tobie zakochał?

Są to wskazówki, które pomogą Ci znaleźć kogoś miłego, w kim można się zakochać. Proszę jednak, bądźcie wierni sobie, nie udawajcie emocji i nie oczekujcie, że w pierwszej chwili lub w ciągu kilku dni upadnie dla was. Kwestią sporną jest to, aby mężczyzna zakochał się w osobie, którą jesteś, a nie w kimś, z kim chciałby się przyjaźnić. Oto kilka najlepszych wskazówek, jak sprawić, by każdy chłopiec się w tobie zakochał.

Nie próbuj zbyt mocno:

Przyciąganie kogoś to sztuka, która wymaga optymalizacji. Nie trzeba być szczupłym ani nosić blingów, żeby przyciągnąć mężczyznę. Bądź sobą, jak ktoś oryginalny, nawet jeśli jest zły dzień, z którym musisz sobie poradzić. Po prostu wyglądaj jak najlepiej na co dzień, uczesz swoje warkocze, odrobina błyszczyka i odrobina aromatycznych perfum, to wszystko. Dużo pewności siebie to to, czego mężczyźni szukają w kobiecie. Więc proszę bardzo, bądź pewny siebie

Porady:

1. Słuchaj go, kiedy mówi, a czasami może gadać. Kiedy mężczyźni widzą kobietę słuchającą ich z cierpliwością i ciekawością, budzi to w nich potrzebę dowiedzenia się czegoś więcej o kobiecie. Utrzymuj tematy interesujące i konwencjonalne, codzienne wydarzenia, beztroskie i konwersacyjne. W pewnym momencie zatrzymywał się i zadawał ci pytania, i wtedy pokazało mu, że szanujesz go na tyle, by go wysłuchać. Utrzymuj kontakt wzrokowy podczas słuchania go, to okazuje szacunek

2. Dowcipne i pełne humoru rozmowy są zawsze mile widziane, a mężczyźni uwielbiają się na nie wdrapywać. Jego dowcipy mogą być chybione i czasem nudne, więc nie udawaj, że się śmiejesz, tylko drażniący uśmieszek. Śmiej się trochę od czasu do czasu; obserwuj jego odpowiedź na śmiech, który dajesz. pl uwielbiam przebywać z kobietami, które mają słoneczne usposobienie w deszczowy dzień. Można go powstrzymać, gdy żarty są rasistowskie lub poniżające, ale nie bądź zbyt pesymistyczny ani negatywny, bo odejdzie.

3. Catty to nazwa gry, która go uwodzi, a czasami jest to konieczne, aby go przyciągnąć. Może to być gadanie lub plotkowanie na bardzo minimalnym poziomie, śmiało rób to bez zbytniego przytłaczania intencją. Bądź koci tak bardzo, jak myślisz, że jest to potrzebne w tej chwili, ponieważ mężczyźni nie znoszą plotek i gadania o śmieciach

4. Flirtuj, jeśli musisz, ponieważ działa z mężczyznami, którzy szukają wyzwań podczas zalotów. Podczas flirtu upewnij się, że poświęcasz mu uwagę, której chce, a którą by pokochał. Pobaw się trochę włosami, cofnij głowę, gdy się śmiejesz, nieśmiało patrz na niego kątem oka podczas wspólnego oglądania filmu. Tak, te stare sztuczki wciąż działają na człowieka czarem.

5. Bądź pewny siebie i utrzymuj kontakt wzrokowy, ponieważ nic bardziej nie kręci mężczyzny, gdy ma silną i potężną kobietę, która ma do niej mnóstwo zaufania, gdy mówi

6. Upewnij się, że dobrze pachniesz, bo nigdy nie wiesz, kiedy zapach twojej wody kolońskiej doprowadzi go do szaleństwa.

7. Zaproponuj pójście na randkę z Holendrem, nawet jeśli jest całkowicie męski, płaci rachunek. To pokazuje, że naprawdę poważnie chcesz być jego życiową partnerką, a nie tylko dziewczyną na wieczór.