Przed ślubem przychodzi miłość, która jest mantrą „długo i szczęśliwie”. Tak myślisz, prawda? Au contraire, niektóre małżeństwa czy związki są tak platoniczne, gdzie miłość jest daleko idącym marzeniem za uśmiechami tak zwanych szczęśliwych par. Wszyscy szukamy perfekcji u naszych małżonków, kochanków czy współmałżonków, ale zapominamy, że doskonałość to mit. Aby związek działał, należy włożyć ciągły wysiłek i ciężką pracę, aby nastąpił postęp. „TAK” nie jest już sporną mantrą, by związać dwie dusze w świętym małżeństwie; dlatego oto kilka wskazówek, jak zakochać się, co jeszcze bardziej poprawiłoby status quo każdego związku lub małżeństwa. Oto kilka wskazówek, jak wnieść miłość do związku?

Jak wprowadzić miłość do związku:

Bądź dla siebie dobry:

W związku musisz zaakceptować, że dawanie sprawia, że ​​wszystko jest lepsze, a do tego musisz najpierw kochać i być dla siebie miłym. Ustal swoje priorytety i poznaj swoje ograniczenia, odpocznij i zrelaksuj się czasami, zaplanuj trochę miejsca dla siebie bez egoizmu swoich potrzeb. To wydobyłoby rozsądną wersję siebie, która następnie określiłaby twoje potrzeby posiadania nas w związku.

Zaakceptuj wzloty i upadki:

Nie chodzi o bieganie wokół drzew, które przynoszą miłość, ale o sadzenie tych drzew, które pielęgnują miłość. Oznacza to, że musisz dowiedzieć się, jak chcesz, aby związek wyglądał, jak chcesz, aby partner komunikował się z tobą, a gdy masz odpowiedzi na te pytania, możesz z obecnego stanu rzeczy decydować, w jaki sposób chcesz, aby miłość płynęła związek. Każda para ma wzloty i upadki, więc usiądź i znajdź ze sobą rozwiązania.

Zaplanuj swoje finanse razem:

Pieniądze mogą zepsuć związek; wnosić kłótnie, a także problemy z ego. Nie pozwól sobie lub swojemu partnerowi być biernym decydentem, nie wtedy, gdy związek jest przeznaczony dla dwojga do pracy i podejmowania decyzji. Usiądź i zanotuj priorytety finansowe w swoim życiu. Posiadaj wspólne konto na dom i inne zobowiązania, których nie należy mieszać z własnymi kontami indywidualnymi. Podejmuj decyzje, które pozwalają zarówno być częścią tego, jak i decydować, jak wykorzystać swoje fundusze.

To nie jest gra do wygrania:

Niech ego i gniew nie przychodzą dla zabawy, nie rzucaj się w oczy, odetchnij, jeśli zajdzie taka potrzeba. Być może doszło do walki, ale to nie znaczy, że to koniec, jest to okazja do nauki dla was dwojga. Żadnego rzucania się na siebie nawzajem, co wymagałoby eskalacji. Wracaj do tematu, gdy temperament jest niski i rozmawiaj o nim jako dorośli w spokojny i opanowany sposób

Nie rozpamiętuj przeszłości:

Scenariusz gry w obwinianie jest najgorszy ze wszystkich wrogów, nie pozwalaj sobie na umniejszanie współmałżonka z powodu błędów, które popełnił. Miłość nie widzi błędów, które popełniłeś; widzi, jak pracujesz nad rzeczami, które mogłyby uczynić życie lepszym z dwójką z was w pobliżu.

Spal most urazy, naucz się akceptować wzajemne wady i obawy, tylko wtedy będziesz wiedział, że twoja bratnia dusza również ma swoje własne ograniczenia, z którymi musi sobie poradzić. Zrób sobie wakacje i wyrwij się ze zgiełku życia, może to też pozwoliłoby wam się zrozumieć.

Nigdy nie angażuj osób trzecich, znachorów i tak zwanych doradców, aby rozmawiali z twoim współmałżonkiem w twoim imieniu, wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Nie ma sensu pozwalać światu ingerować w twoje osobiste sprawy, dlatego wypracuj rzeczy i sprowadź miłość, która puka dziś do twojego pięknego domu.