Wybierając bratnią duszę, należy wziąć pod uwagę pewne względy. To właśnie te rozważania określiłyby, czy jest on dla ciebie MĘŻCZYZNA, czy nie. to dlatego, że „kocham cię” i „kochasz mnie” nie jest końcem szczęśliwego małżeństwa, aby odnieść sukces, nie stawia jedzenia na stole, a to tylko emocja, która prowadzi do magicznego przyciągania. Jeśli naprawdę poważnie myślisz o ustatkowaniu się w życiu z mężczyzną swoich marzeń, czas zacząć szukać cech u mężczyzny, które sprawią, że będziesz szczęśliwy. Cechy w nim powinny przerosnąć Twoje oczekiwania, a oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedniego mężczyznę, którego z dumą nazwałabyś bratnią duszą lub mężem i obnosiła się z nim przed rodziną i przyjaciółmi.

jak wybrać męża

Ważna rada:

1. Czy jesteś gotowy na małżeństwo? Nie wywieraj presji na małżeństwo? Czy poznałaś mężczyznę, którego byś poślubiła? Czy wasza dwójka spotykała się lub zabiegała przed zaręczynami, czy nie? czy wiesz dobrze o jego pochodzeniu, statusie finansowym, jacy są jego przyjaciele, jaka jest jego rodzina, a zwłaszcza matka, czy nie? To jest ważne, aby odpowiedzieć, ponieważ musisz wiedzieć coś o mężczyźnie, który włożyłby ci pierścionek na palec i powiedział TAK, gdy zostaniesz o to poproszony.

2. Musi być dowcipny i inteligentny, ale nie ktoś, kto przesadza. Istnieje różnica między ilorazem emocjonalnym a ilorazem inteligentnym. Musisz teraz ocenić, co jest dla Ciebie ważniejsze, EQ czy IQ u mężczyzny.

3. Jak ambitny jest ten mężczyzna, którego planujesz poślubić? A może buduje tylko zamki w powietrzu? Czy jest zadowolony ze swojej obecnej pracy i statusu w społeczeństwie? A może marzy o tym, żeby to było duże? Jakie są jego aspiracje??

4. A co z jego religijnymi lub duchowymi sposobami życia? Czy oboje jesteście z tego samego pochodzenia religijnego lub duchowego? Jeśli nie, czy pozwoli ci ćwiczyć, jak ci się podoba, kiedy już się z nim poślubisz i na odwrót??

5. Człowiek, który umie tańczyć, byłby dobry gdzie indziej, zrozum. Czy dobrze tańczy i czy to dla ciebie bardzo ważne??

6. Czy poznałeś jego przyjaciół? Członkowie jego rodziny, rodzeństwo i kuzyni? Jeśli nie, nalegaj, abyś to zrobił. Istnieje wiele wątpliwości, które mogą wyjaśnić, gdy rozmawiają z tobą o jego przeszłości.

7. Czy ufasz mu całym sercem ze względu na człowieka, którym jest? Pamiętaj, że musisz to wszystko wyczyścić, zanim wejdziesz dalej w ten związek, w przeciwnym razie może to stanowić zagrożenie.

8. Czy podoba Ci się sposób, w jaki chodzi, rozmawia, ubiera się i zachowuje w miejscach publicznych, z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi?

9. Czy lubisz sposób, w jaki pachnie?

10. Czy jest przyjazny dla dzieci i zwierząt??

Ostatnie słowa:

Mężczyzna musi być delikatny na więcej niż jeden sposób. Musi mieć też poczucie humoru, ale upewnij się, że nie mówi do ciebie, ale do ciebie, kiedy jest dowcipny. Musi być kimś, kto w razie potrzeby będzie twoim ojcem, przyjacielem przez cały czas i synem, którego możesz rozpieszczać i troszczyć się. Dlatego nie spiesz się, aby znaleźć kogoś godnego zaufania, niezawodnego i opiekuńczego, ale także kogoś, kto wie, jak zmiażdżyć Cię z mnóstwem miłości i romansu.

Nie musi być mężczyzną z wypukłymi bicepsami i sześciopakiem abs. Nawet normalny facet z brzuchem, który wie, jak cię uszczęśliwić, zrobiłby to.