Najłatwiej zadowolić kogokolwiek, być szczerym. Bycie szczerym ma swoje zalety. To nie tylko dobry początek, ale także najlepszy sposób na zdobycie zaufania. Ale szczerze mówiąc, ile razy udało ci się zadowolić żonę? Prawda jest taka, że ​​to naprawdę łatwe zadanie. Musisz tylko wiedzieć, jak i kiedy robić. Dla innych rzeczy pójdą dalej.

Więc jeśli zastanawiasz się „jak zadowolić mojego partnera?”, oto odpowiedź.

Najlepszy sposób na zadowolenie żony

Zwróć uwagę:

Zrozum jedną podstawową rzecz, którą ona cię kocha i w zamian za to będzie kochana. Od prac domowych, zarządzania dziećmi, gotowania, sprzątania, utrzymywania porządku w pokoju, ubierania się lub uszczęśliwiania rodziców; wszystko, co robi, to zrobić dla niej miejsce w twoim życiu. Staraj się więc nie ignorować niewielkich wysiłków, jakie wkłada, mówiąc, że przez cały dzień nic nie robi w domu. Pamiętaj, że nie ma magicznej potrzeby, która umieści Twoje rzeczy na miejscu podczas Twojej nieobecności.

Słuchać:

Słuchanie jest ważne w każdym związku. Słuchanie upewni się, że faktycznie zwracasz na nią uwagę i cenisz to, co mówi. Kiedy słuchasz, tak naprawdę starasz się jej wysłuchać i rozwiązać jej zmartwienia. Pozwolić jej mówić, sprawi, że będzie chciała wyrazić to, co ją martwi. Słuchanie zawsze sprawia, że ​​druga osoba się otwiera. To idealny sposób, aby się do tego zabrać.

Dać czas:

Żaden związek na tym świecie nie może przetrwać bez poświęcenia mu trochę czasu. Jedyna różnica w stosunku do żony polega na tym, że być może potrzebuje trochę więcej twojego czasu. Na pewno nie oznacza to, że musisz do niej dzwonić o każdej porze dnia, ale gdy jesteś w domu, możesz poświęcić tylko pół godziny przy herbacie, kawie lub deserze, aby porozmawiać o sobie. Opowiedz jej o swoim dniu w pracy i zapytaj, jak minął jej. To wystarczy, by wiedziała, że ​​Ty też interesujesz się jej życiem.

Zaskocz ją:

Tak, podstawowe podobieństwo między mężczyznami i kobietami, że lubią też, gdy mąż planuje niespodziankę. Daj jej znać poprzez swoje działania, że ​​wiesz, że lubi i nie lubi, i że zaplanowałeś niespodziankę, mając ją na uwadze. Bycie przemyślanym to największy dar, jaki może otrzymać. Może to być weekend, kolacja, domowy posiłek lub spa i masaż tylko dla was dwojga. To nieszkodliwa umowa, by dać jej też wolny weekend z przyjaciółmi. I wreszcie, seks-niespodzianka o każdej porze i być może unikniesz stresującego dnia.

Małe rzeczy sprawiają, że jest szczęśliwa:

Uzupełnienie jej nowego stroju, fryzury i posiłku, który przyrządziła z całą miłością, nowe danie, które próbuje, sposób, w jaki twój pokój wyglądał inaczej lub inaczej pachnie, być może wszystko, co możesz pochwalić. Na pewno to pokocha. A najlepsze jest to, że zapamięta to do końca życia i będzie zachęcana, by za każdym razem cię zaskakiwać. To nie musi być za każdym razem drogie, ale w związku liczy się nawet drobiazg.

Nie ignoruj ​​jej łez:

Żony nigdy nie dzielą się swoimi łzami z innymi, a jeśli robią to z tobą, nie ignoruj ​​jej. Nie oznacza to, że musisz coś z tym zrobić. Po prostu usiądź i posłuchaj jej cierpliwie. Nigdy nie oczekuje rozwiązania, ważny jest dla niej tylko towarzysz do rozmowy. I najważniejsze, nigdy nie próbuj udowadniać, że w takiej sytuacji nie ma racji na twarzy. Nie potrzebuje doradcy, dla odmiany potrzebuje przyjaciela. Więc spróbuj się nim stać. Nikt nie lubi ignorować góry.

Kobiety są proste i łatwe w obsłudze tylko wtedy, gdy poświęcisz trochę uwagi. Nie ma jednej formuły, która dotyczy wszystkich żon. Musisz tylko wiedzieć, jakie rzeczy niematerialne sprawiają, że jest szczęśliwa, a życie staje się łatwe.

Źródło obrazu: czas migawki