Czy wiesz, że można odgadnąć tom na temat Twojej osobowości, patrząc tylko na swój nos? Tak, dobrze słyszałeś! Dla każdej osoby istnieją różne rodzaje kształtów nosa i już wiemy, że nie każda osoba ma podobną budowę. Nie jeden, dwa czy trzy, ale kilka różnych typów i kształtów. Co ciekawe, można odgadnąć i zrozumieć rodzaj osobowości i cechy jednostki – wystarczy spojrzeć na kształt nosa!

Choć może to zabrzmieć imponująco, daj nam znać wszystko o rodzajach kształtów nosa i o tym, jak opisanie kształtu nosa może również ocenić indywidualność lub osobowość i inne cechy danej osoby.

14 doskonałych i najlepszych kształtów nosa gwiazd ze zdjęciami:

W zależności od różnych typów i kształtów nosa można przewidzieć osobowość i cechy danej osoby. Oto najróżniejsze rodzaje kształtów nosa dla kobiet, kobiet i mężczyzn.

1. Nos nubijski:

Jeśli dolny koniec nosa jest skierowany w dół i jest skierowany prawie w pobliżu warg, nazywa się nos nubijski. Tutaj grzbiet nosa pozornie jest bardzo prosty, ale cała uwaga skierowana jest w stronę krawędzi. Mówi się, że osoby z nosem nubijskim są dociekliwe i ciekawskie z natury. Są też wyraziste, zawsze znane z tego, że próbują nowych rzeczy i poznają nowe perspektywy. Są przyziemni i znani ze swojej pokory.

Znane gwiazdy, które mają nos nubijski to:

Beyonce:

kształty nosa

Barack Obama:

idealny kształt nosa

2. Nos grecki:

Termin i nazwa greckiego nosa są inspirowane sztuką i rzeźbami starożytnej Grecji. Tutaj nos jest prosty i spiczasty, o wąskiej długości. Jeśli ktoś ma grecki nos, oznacza to, że jest bezpośredni, praktyczny i realistyczny. Są również tajemniczymi ludźmi i nie puszczają czegoś publicznie i nigdy nie wylewają ust. Możesz im zaufać tajemnicami i naturą, a także bardzo godnym zaufania. Wielu uważa to nawet za idealny i najlepszy kształt nosa. Co myślisz?

Jennifer Aniston:

najlepszy kształt nosa

Kapitan Arsenalu Cesc Fabregas;

najlepszy kształt nosa dla mężczyzn

3. Haczyk na nos:

Tym razem nos nazywany jest również dziobem ptaka. Tutaj podstawa nosa do czubka jest całkowicie zgięta w dół. Mówi się, że ci, którzy mają haczykowate nosy, są ludźmi o silnych poglądach, pogrążonych w swoich myślach i percepcjach. Są także ryzykantami i zawsze wierzą i bronią swoich opinii. Co więcej, te osoby są również kreatywne, dyplomatyczne i wyjątkowe.

Książę Filip, książę Edynburga:

piękny kształt nosa

Barbra Streisand, aktorka:

idealna kobieta w kształcie nosa

4. Łukowaty nos:

Łukowaty nos przypomina haczykowaty nos, spiczasty i zakrzywiony od kości nosowej. Jest jednak bardziej spiczasty na czubku nosa. Ci, którzy mają łukowaty nos, są niezwykle dobrzy w zarządzaniu i organizowaniu rzeczy. Są wydajni, praktyczni, pełni pasji, kierują się swoimi motywami i są znani jako liderzy. Są mocno przywiązani do zawodów w swoim życiu.

Meryl Streep, aktorka:

najpiękniejszy kształt nosa

Julia Louis Dreyfus, aktorka:

idealny kształt nosa

5. Przycisk nos:

Nazywany jest również nosem niebieskim. Ten rodzaj nosa jest zwięzły, krótki i delikatny i należy do najczęstszych. Wiadomo, że ci, którzy mają nosy niebieskie lub guzikowe, są zdeterminowani. To silni, uparci ludzie. Są wszechstronni, spontaniczni i zawsze trzymają się skutecznych planów i działań. Są również zawsze zdeterminowani, aby zawsze uzyskać to, czego chcą.

Wayne Rooney, piłkarz:

rzadkie kształty nosa

Carey Mulligan, aktorka:

najbardziej atrakcyjny typ nosa

6. Prosty nos:

Prosty nos ma płaski kolor i jest prosty z szerokimi nozdrzami i okrągłą końcówką. Mówi się, że ci, którzy mają płaski i prosty nos, mają rację na gruncie emocjonalnym i życzliwie łączą się z innymi. Są cierpliwi, spokojni i zawsze kontrolują emocje psychiczne. Potrafią bardzo dobrze łączyć się z ludźmi emocjonalnie. Nie tolerują jednak złego humoru tych, których kochają.

Keira Knightley, aktorka:

najpiękniejszy kształt nosa na świecie

Nicole Scherzinger:

rodzaje kształtów nosa

7. Wklęsły nos:

Jeśli masz małą wklęsłość lub łuk na grzbiecie nosa z ostrym czubkiem skierowanym na zewnątrz, to twój nos jest wklęsły. Chociaż kształt nosa jest rzadki, ci, którzy mają ten kształt, są bardzo emocjonalni, wrażliwi i głębocy. Są trudne do pokonania i mogą zostać zranione dość łatwo i natychmiast. Są introwertykami, ale są bardzo życzliwymi ludźmi. Chociaż nigdy nie wyrażają często swoich emocji światu zewnętrznemu, są dobrzy w rozumieniu uczuć innych i są pierwszymi, którzy pomagają, jeśli zostaną o to poproszeni.

Samara Weaving, aktorka:

opisywanie kształtów nosa

Rooney Mara, aktorka:

różne rodzaje kształtów nosa

8. Krzywy nos:

Jest to najprostsze ze wszystkich. Nazwa krzywego nosa dla tego konkretnego kształtu jest przyjęta po pozornie lub lekko złamanym nosie. Grzbiet nosa różni się od innych w tym kształcie nosa. Jednak ci z takim kształtem nosa są doskonałymi obserwatorami i słuchaczami. Są wyrozumiali, hojni w stosunku do ludzi i relacji. Są dobrymi przyjaciółmi i partnerami!

Owen Wilson, aktor:

Kształt nosa Owena Wilsona

Molly Sims, modelka:

Kształt nosa Molly Sims

9. Krótki nos:

To najkrótszy i najmniejszy nos, jaki można zobaczyć, nawet krótszy niż rozeta. Ci, którzy mają krótki nos, mogą wyglądać młodzieńczo i radośnie, ale wiadomo, że są bardzo porywczy. Są to osoby prywatne i wiadomo, że zachowują to, co najlepsze dla siebie, i mają bardzo krótki i mały krąg społeczny. Jednak kiedy spotykają obcych, są przyjaźnie nastawieni. Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych i pięknych kształtów nosa dla kobiet.

Angelina Jolie:

Kształt nosa Angeliny Jolie

Gisele Bundchen:

Gisele Bundchen w kształcie nosa

10. Mięsisty nos:

Jeśli jest szpiczasty koniec i wąski korzeń, to jest to mięsisty nos. Ma bardzo wyraźny kształt nosa i jest bardzo zauważalny, gdy się go obserwuje. Mówi się, że ci, którzy mają mięsiste nosy, są agresywni, szybcy w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz są bardzo inteligentni. Są też zbyt zorientowani, pełni pasji i zdeterminowani w swoim zawodzie.

Albert Einstein:

Kształt nosa Alberta Einsteina

11. Nos rzymski:

Jeśli grzbiet nosa jest wystający niż jego podstawa i jest lekko wygięty, nazywa się to nosem rzymskim. Nos również jest podobny do starożytnych rzeźb rzymskich, stąd nazwa. Mówi się, że ci, którzy mają rzymskie nosy, są bardzo uparci, a jednocześnie bardzo ambitni w życiu. Mają dobre umiejętności w praktycznym świecie i mają coś do powiedzenia, przez co często są najbardziej lubianymi ludźmi przez innych! Nazywany jest również nosem Orlim. Jest to jeden z idealnych i najlepszych kształtów nosa dla mężczyzn i mężczyzn.

Ryan Gosling:

Kształt nosa Ryana Goslinga

Tom Rejs:

Kształt nosa Toma Cruise'a

12. Zadarty nos:

Zadarty nos jest wyraźnie zaznaczony cienkim wyglądem i spiczastym końcem, z bardziej zaokrąglonym i mniejszym i skierowanym ku górze na czubku. Ci, którzy mają zadarty nos, są bystrzy i całkiem dobrzy w łapaniu rzeczy zbyt szybko. Reagują trochę bardziej niż inni w każdym aspekcie i są również znani jako szybko podejmujący decyzje.

Jennifer Lawrence:

Kształt nosa Jennifer Lawrence

Scarlett Johansson:

Kształt nosa Scarlett Johansson

13. Nos wschodnioazjatycki:

Nos wschodnioazjatycki jest wzięty po wydatnym i słynnym kształcie nosa najczęściej spotykanym u mieszkańców Azji Wschodniej. Są cienkie z natury, mają płaski kształt i bardzo małą krótką końcówkę. Są na ogół mniejsze niż inne rysy twarzy.

Lucy Liu:

Kształt nosa Lucy Liu

14. Nos bulwiasty:

Jeśli czubek nosa jest skierowany na zewnątrz i jest zakrzywiony, to jest to nos bulwiasty. Ma opuchnięty rodzaj nieproporcjonalnego czubka w pobliżu nosa, co nadaje mu zniekształcony efekt. Mówi się, że ci, którzy mają ten kształt nosa, są egoistami i są bardziej egocentryczni niż inni. Wiadomo, że żyją w rozmiarze king size, ale są też bardzo blisko swoich kręgów społecznych.

Bill Clinton:

Kształt nosa Billa Clintona

Leo McKern, aktor:

Kształt nosa Leo mckem

To bardzo ekscytujące i ekscytujące zobaczyć, jak różne rodzaje kształtów nosa oznaczają odrębną osobowość i cechy jednostki. Podobnie jak inne cechy fizyczne, kształt nosa również wiele mówi o człowieku. To jest zabawne, a także znaczące. Co myślisz?