Zdezorientowany! Jak uczyć dzieci? Tak, wszyscy wiecie, że nauczanie dzieci nie jest łatwym zadaniem. Rodzice są pierwszymi nauczycielami, którzy edukują dziecko. Wielu rodziców nie ma o tym pojęcia, a więc w tym artykule. Odkryłem niektóre z najlepszych wskazówek, które są przydatne do nauczenia dziecka. Rodzice to wiele rzeczy, takich jak dawca, opiekun i dopalacze, a także lokaje. Ogólnie rodzice są „Nauczycielem. W warunkach nie możemy wypełnić u naszych dzieci podstawowej i długiej listy życiowych talentów; uwolnimy na świecie niedoskonałe istoty ludzkie. Poza tym to musi być przestępstwo. Sprawdź ten artykuł, w którym omawiamy różne metody nauczania dla dzieci.

Podczas gdy wiele osób obserwuje, jak młodzi ludzie powinni nagradzać, niektórzy dadzą ci znać, że czasami jest to stresujące. Jakie są najbardziej idealne pomoce naukowe dla dzieci? Czy strategie i systemy zmieniają się w poprzek w zależności od tematu?. Mając to na uwadze, nie ma jednak prostej ścieżki potwierdzenia najskuteczniejszej metody nauczania dzieci. Podnoszącą na duchu wiadomość jest taka, że ​​istnieje kilka strategii i metod, z których możesz skorzystać. Dzieci są elastyczne.

Musisz zmierzyć się z problemami ramię w ramię ze swoimi dziećmi, a nie od stóp do głów, a także rozwinąć silniejszą, bardziej przyjemną relację ze swoimi dziećmi, co oznacza, że ​​będą one bardziej dostępne dla wszystkich innych zrozumienia, które wszyscy chcesz przekazać później w życiu.

Najlepsze wskazówki, jak uczyć dzieci:

W tym artykule przedstawiliśmy najważniejsze techniki uczenia dzieci czytania, pisania i dobrego zachowania, aby były w stanie poradzić sobie ze społeczeństwem. Spróbuj poniższych strategii i systemów pokazowych, ponieważ odnoszą się one do stylu uczenia się dziecka.

1. Miej tolerancję:

Jest to prawdopodobnie najcenniejsza cecha, jaką możesz mieć jako nauczyciel. Wiele osób jest sfrustrowanych zachowaniem dziecka, jeśli powtarzają od 4 do 5 razy. Tak więc zachowaj siłę dzięki niskim ocenom testu. Zwłaszcza jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć dzieci dobrego pisania, możesz osiągnąć swój „punkt wrzenia” weź głęboki oddech i stopniowo dodaj do 10. Pamiętaj, że jesteś tutaj, aby ułatwić uczniom, a nie wystraszyć ich wychodzenia do szkoły inaczej uczenia się.

2. Czy rzemiosło:

Dzieci w tej grupie wiekowej 2-5 lat, szczególnie te młodsze, uwielbiają robić rękodzieło. Pamiętaj, aby podkreślić fakt, że wykonują tę pracę i wykonują ją dobrze, dzięki czemu mogą powiedzieć wszystkim, że zrobiłem wszystko dla siebie. Trzeba dać szansę na twórczą pracę nad tym.

3. Rozwiń ich słownictwo:

Alternatywnie, zaoferuj twórczą i dramatyczną zabawę dla wspólnych zajęć i otoczenia. I używaj różnych słów, aby dzieci doceniały język dorosłych tylko z tła. To ogromna praca dla taty, w rodzinach z dwojgiem pracujących rodziców; ojcowie mieli większy wpływ niż matki na poprawę umiejętności językowych swoich dzieci w wieku 2+3 lat.

4. Daj doskonały przykład:

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, to pozwolić dziecku zobaczyć, że również oszczędzasz pieniądze. Włóż pieniądze do słoika, gdy twoje dziecko patrzy i mówi mu, że to twój słoik z rezerwami. W ten sposób Twoje dziecko rozumie, że oszczędzanie jest „normalne”. Jeśli to proste zadanie zostało przez Ciebie wykonane, będzie to najlepsza technika pomocy dydaktycznej.

5. Bądź świadomy przyjaźni:

To nie jest obecnie twoja praca, aby korepetycje z nauk społecznych, ale zachowania społeczne. Unikaj winy, że to tylko „dziecięca osobowość” albo że dzieci, jeśli bez innych, „wyrosną z tego”. Od Ciebie zależy, czy będziesz kształcić ich szacunek, szczególnie w tym małym wieku.

6. Obejmij organizację Plus rutyna:

W ostatnich badaniach ujawniono, że umiejętność korzystania z materiałów jest szczerze powiązana z tym, jak będziesz wygrywać, gdy będziesz starszy. Poza tym brak rutyny jest bardzo niepokojący. Przede wszystkim rozwijać ich zdolności organizacyjne, dając im coś do zabrania i zabierania do przedszkola.

7. Edukuj je Fun Plus Edukacja, tworząc grę:

Pisanie i gry matematyczne to jedne z najlepszych do nauczania. Co więcej, może to być online lub na papierze, zwłaszcza w grach do pisania. To jedna z najmądrzejszych wskazówek, których można nauczyć dzieci.

8. Model samokontroli:

Dzieci najwięcej się uczą, obserwując to, co robisz. Niepewnie, widzą, że odkładasz lub wybierasz oglądanie telewizji zamiast zmywania naczyń, wybiorą twoje nawyki. Wymyśl odpowiednie zachowanie, pokazując dzieciom, jak kontynuować zadanie, kontrolować ich gniew, a także tworzyć zdrowe wybory.

9. Nagrody:

System nagród może być ogromnym sposobem na rozwiązywanie konkretnych problemów poprzez samodyscyplinę. Małe dziecko, które walczy o pozostanie we własnym łóżku w nocy, może skorzystać z wykresu z naklejkami, aby go zainspirować. Starsze dziecko, które ma problemy z odrobieniem pracy domowej na czas i ukończeniem zadań, może skorzystać z systemu symbolicznego bogactwa.

10. Naucz umiejętności analitycznych:

Trenuj umiejętności rozwiązywania problemów oraz wspólnie pracuj nad rozwiązywaniem konkretnych problemów związanych z samodyscypliną. Od czasu do czasu zapytaj dzieci, co ich zdaniem może być zobowiązujące, co może być doświadczeniem otwierającym oczy, które może prowadzić do pomysłowych rozwiązań.

11. Wizualni uczniowie:

Aby pomóc Twojemu wizualnemu uczniowi szybciej radzić sobie z pomysłami, spróbuj dowiedzieć się, jak uczyć dzieci za pomocą obrazów, symboli, wykresów i sztuk wizualnych. Na przykład, jeśli uczysz dziecko technik wiązania węzła butów, pokaż mu każdy krok za pomocą ilustracji. W przypadku nauczania przedmiotów szkolnych, takich jak wspólnoty biologiczne w ulewie, pozwól dzieciom badać punkty za pomocą ilustracji i gromadzić swoje odkrycia w notce.

12. Słuchacz słuchowy:

Uczniowie słuchowi rozwijają się dzięki strategiom nauczania, które obejmują dźwięk. Stworzenie historii lub melodii z nagłówkami lub podstawowymi ideami lekcji pomoże takiemu uczniowi odnieść sukces. Zachęć ich, aby zmienili wersety na ich główne melodie, aby mieli pomysł na coś nowego i interesującego. Możesz również wykorzystać muzykę, aby ustawić temperament środowiska uczenia się. W przypadku, gdy dzieci będą miały egzamin następnego dnia, próbując grać lekką, kojącą muzykę klasyczną. Jeśli chcesz, aby byli pocieszeni za coś, co zwykle wydaje im się nudne, takie jak historia i matematyka, włącz rockową muzykę, aby dodać im energii na kilka minut

13. Uczniowie werbalni:

Nauka werbalna jest najważniejszą techniką nauczania dzieci, która skupia się na używaniu słów. Replikowanie wyrażeń i słów, czytanie, aby każdy mógł słyszeć, słuchanie nagrań dźwiękowych i dialogów skutecznie pokazuje strategie i metody dla tego rodzaju ucznia. Pokaż pisownię, każąc im skutecznie wielokrotnie rozpracować słowo na kawałku papieru lub na białym ładunku. Pomóż dzieciom w nauce i pomóż dzieciom zrozumieć zasady, układając je na tablicy do publikacji, którą mogą zobaczyć i do której nawiązują.

14. Fizyczni uczniowie:

Fizyczni uczniowie uczą się poprzez „wykonywanie”. Zachęcaj dzieci do produkowania, robienia, odgrywania różnych rzeczy i doświadczania tego, co sobie uświadomią. Jeśli masz okazję uczyć o starożytnym Rzymie, pozwól dzieciom montować modele starych konstrukcji i weryfikowalnych miejsc docelowych. Jeśli nie radzą sobie z budowaniem modeli i struktur, postaraj się, aby twoi dublerzy kontynuowali to, co uświadamiają sobie w dramacie lub sztuce. Wycieczki w teren, innowacje i zabawy są również skutecznymi technikami pokazywania uczniom fizycznym.

Kilka innych wskazówek, które pomogą Ci uczyć dziecko:

  • Młodzi ludzie zwykle uwielbiają oferować pomoc. Sprawia, że ​​czują się witalne i cenione przez Ciebie. Wspieraj tę skłonność w ich bardziej doświadczonych latach, prosząc, aby pomogli ci w różnych zadaniach. Krok po kroku, obserwując Cię i kopiując, wymyślą, jak samemu przejąć kontrolę nad konkretnymi zadaniami i budować świadomość oczekiwań innych.
  • Kiedy uczysz dzieciaków czegoś nowego, musisz pamiętać, że to, co wiedzą, jest na innym poziomie niż na poziomie dorosłym. Będziesz musiał rozplątać myśli i zacząć od tego, co na pewno wiedzą. Instruktorzy często wspominają o tych strategiach ulepszania i poszerzania wcześniejszych informacji, takich jak lumping i platforma.
  • Konieczna jest rozmowa z dziećmi i różnymi dorosłymi, gdy jesteś w pobliżu dzieci, w sposób, w jaki możesz chcieć, aby rozmawiały. Najmłodsi uczą się najlepiej podszywając się. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dzieci były uprzejme, upewnij się, że wykorzystujesz zachowanie. Zwróć uwagę na ton swojego głosu.
  • Młodzież jest elastyczna. Od tego momentu możesz wybrać odpowiednie dla nich strategie i metody wyświetlania. Zdziwisz się, jak szybko mogą się czegoś nauczyć, gdy nauczysz ich stylu uczenia się.

Dzieci uczą się dzięki doświadczeniom. Mają dobry zmysł obserwacji w swoim otoczeniu i wiele się uczą od ludzi wokół nich. Ważne jest, aby nauczyciele i rodzice dawali im przykład i pokazywali im dobro od zła. Dzieci są łatwe do kształtowania, gdy są młode, a obowiązkiem ich rodzin jest wpajanie dobrego zachowania od wczesnych etapów. Dzieci rozwijają zapał do nauki tylko wtedy, gdy na ich pytania odpowiadają cierpliwie. Odpowiadanie na milion pytań zadawanych przez Twoje dziecko może być frustrujące, ale to jest droga do nauki.