Wiele osób robi rzemiosło zebry w swoim domu, aby mogli ozdobić swój dom, a także możesz sprzedać, ponieważ zebra ma czarno-białe paski i jest lubiana przez wiele osób, aby zachować ją w swoim domu jako element pokazowy.

Najlepsze i łatwe pomysły na rękodzieło zebry dla dzieci i przedszkolaków:

Oto kilka najlepszych rękodzieł zebry dla małych dzieci i przedszkolaków, które na pewno Ci się spodobają,

1. Maska zebry:

Maska zebry

Hej, zbliża się Halloween, więc dlaczego nie być zebrą, zrób jedną rzecz, weź arkusz papieru, pokoloruj go białymi i czarnymi paskami, a następnie zrób w nich oczy, a otrzymasz maskę zebry.

2. Rzemiosło lalek na palec Zebra:

Rękodzieło z lalek na palec zebry

Jednym z dobrych pomysłów na zebrę jest ręczna rzeźba zebry, którą możesz po prostu zrobić zebry, zrobić w niej dziury, aby palce się w nią włożyły i możesz grać z nią w walkę z kciukiem, aby wyglądać bardziej atrakcyjnie.

3. Karta zebry:

Karta zebry

Hej, twoje dziecko może łatwo zrobić kartę zebry, wystarczy napisać literę Z i pomalować lub pokolorować ją na czarno-biało, a następnie piękna karta jest gotowa, to najlepsze rękodzieło zebry dla przedszkolaków. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek aktywność, Twoje dziecko może z łatwością to zrobić.

4. Talerz papierowy Zebra:

Talerz papierowy zebry

Okej, więc są urodziny twojego dziecka i chcesz podać jedzenie w inny sposób, wszystko, co możesz zrobić, to pokolorować talerz czarno-biały i zrobić na nim twarz zebry, a otrzymasz papierowy talerz zebry.

5. Pudełko na zapałki Zebra:

Pudełko na zapałki Zebra Craft

Tak więc z pudełkiem zapałek możesz zrobić to rzemiosło, wszystko, co musisz zrobić, to złożyć je w kształt zwierzęcia, a następnie pokolorować je w czarno-białe paski, zrobić twarz, a twoja zabawka zebry jest gotowa, to dobre rzemiosło zebry dla dzieci.

6. Zebra papierowa:

Papierowe rzemiosło zebry

Jeden wielki odcisk dłoni zebry można wykonać, biorąc arkusz papieru, a następnie składając go w kształt zwierzęcia i barwiąc go na kolor zebry; możesz trzymać w pokoju dziecka jako wizytówkę.

7. Torba na rękę Zebra:

Torba na rękę Zebra Craft

Możesz łatwo zrobić papierową torbę zebry, wszystko, co musisz zrobić, to zrobić papierową torbę, a następnie pokolorować ją czarno-białymi paskami, zrobić twarz zebry z uszami i otrzymasz piękny wzór zebry. Ten jest przyjazny dla echa torebką dla twoich dzieci lub możesz go podarować również swoim przyjaciołom.

8. Zebra odcisków dłoni:

Odcisk dłoni zebry

Są to wspaniałe rękodzieło zebry dla małych dzieci, a wszystko, co maluch musi zrobić, to pomalować rękę w czarno-białe paski, a następnie ręcznie wydrukować na kartce papieru i zrobić jej ogon, później można go oprawić. Ten rodzaj spersonalizowanego ręcznego drukowania zebry będzie również pomocny w projektach szkolnych dla dzieci.

9. Papierowy wydruk zebry:

Papier rzemieślniczy zebry

Możesz wydrukować inny nadruk zwierzęcy na innym arkuszu papieru lub dowolnym materiale materiałowym, dzięki czemu otrzymujesz papier rzemieślniczy zebry, który można wykorzystać do zawijania prezentu lub czegoś, czego potrzebujesz. Możesz użyć tego rzemiosła do użytku osobistego lub dekoracji domu.

W końcu masz wiele rękodzieł zebry, które możesz zrobić sam i możesz nimi udekorować swój dom, nauczyć swoje dzieci, jak robić z nich różne rzemiosło. Możesz też wydrukować go na papierze lub tkaninie, które można wykorzystać do różnych celów. Wszystko jest pod twoją kreatywnością; dostaniesz więcej opcji podczas robienia tego rzemiosła.

Źródło obrazów: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9.