Rękodzieło, które obejmuje zwierzęta, jest zawsze zabawne, a to rzemiosło żyrafy jest idealne. Dzieci mogą się dobrze bawić, robiąc różne rodzaje żyraf. Korzystanie z wielu metod, aby zrobić proste żyrafy, będzie zabawnym pomysłem dla wszystkich dzieci.

Najlepsze pomysły na żyrafy dla dzieci i przedszkolaków:

Wypróbuj kilka rzemiosł żyrafowych spośród 9 najlepszych poniżej wymienionych rzemiosł,

1. Żyrafa ze stemplem ręcznym:

Żyrafa z pieczęcią ręczną

Oto urocza żyrafa ręczna, którą możesz pomóc swoim dzieciom. Dzieci muszą nałożyć ręce na żółtą farbę, a następnie położyć ją na kartce papieru. Po wyschnięciu mogą nałożyć brązowe plamy, a następnie pokolorować szyję żyrafy.

2. Żyrafa na ramieniu:

Żyrafa na ramieniu

Tutaj masz inną wersję tego samego. Dzieci muszą położyć rękę i rękę na żółtej farbie, a następnie zrobić żyrafę. Pokoloruj go brązowymi plamami, aby stworzyć swój własny pomysł na żyrafę.

3. Rolka papieru toaletowego:

Rolka papieru toaletowego

Ta niesamowita żyrafa jest zrobiona z rolek papieru toaletowego. Rolka papieru jest połączona z cukierkami na nogi żyrafy oraz papierową wycięciem na szyję i głowę. Dzieci muszą pokolorować żyrafę. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia żyraf dla przedszkolaków.

4. Ubrania Pin Żyrafa:

Ubrania Pin Żyrafa

Oto zabawne rzemiosło żyrafy dla dzieci. Wszystko czego potrzebujesz to trzy szpilki do ubrania. Przymocuj je do owalnej wycinanki z papieru i pomaluj na żółto i brązowo. Załóż żółty pompon na twarz.

5. Nauka kropek:

Kropki Nauka

Dobrym sposobem na nauczenie małych dzieci rzemiosła żyrafowego jest przyklejenie małych kropek na wycięcie. Kropki można stosować na nogi i szyję, a także plamy na ciele. To uczy ich umiejętności motorycznych.

6. Żyrafa do butów:

Żyrafa Rzemieślnicza

Świetnym sposobem na rzemiosło żyrafowe dla dorosłych, aby nauczyć dzieci, jest wykonanie tego wycięcia na buty. Dorośli mogą wyciąć buta, a następnie użyć go jako głowy żyrafy. Dzieci muszą użyć malowania palcami, aby ozdobić żyrafę wraz z włosami z przędzy.

7. Ręcznik papierowy:

Ręcznik papierowy Tube

To kolejna wersja rzemiosła papierowej żyrafy. Tutaj możesz wziąć papierowy ręcznik kuchenny i użyć go jako szyi żyrafy. Wytnij papier na głowę i przyklej go do tuby. Pokoloruj go żółtą i brązową farbą i dodaj również włosy.

8. Owocowa zabawa:

Owocowa zabawa

Innym fajnym sposobem na sztukę żyrafy i rzemiosło dla przedszkolaków jest ta owocowa zabawa. Tutaj możesz wziąć różne owoce i pokroić, aby uformować żyrafę. Dzieci będą się dobrze bawić patrząc na wystawę, a także zjedzą swoje owoce. Jeśli twoje dziecko nie lubi jeść owoców, wypróbuj ten pomysł, aby poczuć głód, zdobądź również ten jeden żyrafa z różnych rodzajów owoców.

9. Zakładka z żyrafą:

Zakładka do książki żyrafa

Dla wszystkich dzieci, które uwielbiają czytać, ta zabawna zakładka z żyrafą jest w sam raz. Ta przebiegła żyrafa jest cudowna i przyjemna dla oka podczas czytania Twojej książki. Pomóż dziecku zrobić tę wspaniałą żyrafę dla siebie i jego rodziny. Ta jednorożna zakładka w rzemiośle żyraf daje fajny wygląd.

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci uczyły się o zwierzętach, dobrym pomysłem będzie nauczenie dzieci o zwierzętach, tak że żyrafa jako zwierzę jest fajna do oglądania, więc wszystkie rzemiosła związane z żyrafami są świetne. Wymienione czynności są dobrym sposobem na przedstawienie zwierzęcia dzieciom.

Źródło obrazów: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.