W zimnych porach roku, kiedy dzieci czują, że trudno jest bawić się na świeżym powietrzu, wypróbuj jeden z poniższych pomysłów. Świętowanie wszystkich pór roku z zajęciami DIY i chłodnym sezonem zimowym z tymi pomysłami na zimowe rzemiosło, to najlepszy sposób na idealną aktywność w ciągu dnia.

Najlepsze i łatwe rzemiosło bałwana do zrobienia w domu:

Zobaczmy, jak zrobić bałwana z tych olśniewających kolekcji pomysłów na bałwanki,

1. Rzemiosło ze stopionego bałwana:

Rzemiosło ze stopionego bałwana

Uważaj na to łatwe rzemiosło bałwana, które dzieci uznają za bardzo interesujące i fascynujące. W tym rzemiośle dla dzieci można użyć płynu Plaster of Paris lub nawet czystej białej farby emaliowej. To tylko kwestia odpowiedniego nalania płynu, a następnie dodania do niego dodatkowych akcesoriów.

2. Proste rzemiosło bałwana:

Proste rękodzieło bałwanek

Oto podstawowy rodzaj rzemiosła bałwanów dla przedszkolaków. Nie znajdują szans na pracę w bałaganie. Użyte materiały to różne kolorowe papiery i wyłupiaste oczy z niektórymi typowymi elementami pomocniczymi.

3. Papierowy talerz Pop up Bałwan:

Papierowy talerz Pop-up Bałwan Crafts

Zarówno dzieci, jak i dorośli lubią wyskakujące pomysły na tworzenie bałwanów, które nie wymagają specjalnych umiejętności. Po prostu ważne jest, aby skoncentrować się na tych wyjątkowych fałdowaniach, które sprawiają, że ta sztuka się pojawia. Powyżej musisz narysować i pokolorować grafikę bałwana zgodnie z rozmiarem i kształtem wyskakującego rzemiosła.

4. Skarpetki Bałwan:

Skarpetki bałwanki rękodzieło

Tworzenie tak ekscytującej i wspaniałej sztuki z tymi skarpetkami jako podstawowymi materiałami, co jest naprawdę wspaniałym pomysłem. Tego typu rzeczy są najczęściej spotykane we wszystkich gospodarstwach domowych. Aby dodać trochę szczegółów do tego rzemiosła, możemy użyć czarnych guzików i nici z węzłami, aby efekt działania wyglądał naprawdę na ukończony.

5. Plastikowa łyżka:

Rękodzieło z plastikowej łyżki bałwana

Tutaj podstawą sztuki jest gliniany garnek, a do ciała służy plastikowa łyżka. Dzięki tej kombinacji otrzymujemy uroczą sztukę robienia bałwanów. To zbyt proste, a jednocześnie zbyt urocze. Dzieci chciałyby go mieć.

6. Przedszkolny bałwan:

Rękodzieło Przedszkolne Bałwan

Również dla dzieci w wieku przedszkolnym ta różnorodność sztuki jest odpowiednia. Dla nich to tylko najmniejsza ilość użytych materiałów. Dorosły mógłby pomóc im w zrobieniu tego rodzaju bałwanków dla dzieci, co w końcu daje im szczęście, na które zasługują.

7. Wzór szydełkowy:

Wzór na szydełku bałwana

To wszystko dla starszych dzieci, które są żywo zainteresowane zajęciami z wełny. Wzór naśladuje charakterystyczny rodzaj szydełka, który wykorzystuje różne kolory wełnianej nici, aby odróżnić szczegóły tych bałwanów dla dorosłych. Są zapierającą dech w piersiach sztuką.

8. Tuba na papier toaletowy:

Rękodzieło Z Papieru Toaletowego Bałwan

Są idealnym zajęciem bożonarodzeniowym z rzemiosłem bałwanów w okresie świątecznym, niezależnie od tego, czy znajdziesz śnieg poza domem. Są takie urocze i wykorzystują rolki papieru toaletowego, które są uważane za najtańsze materiały. I od Ciebie zależy, czy dodasz własną kreatywność, aby dokończyć jego wygląd.

9. Rękodzieło Pom Pom Bałwan:

Rękodzieło Zrób Pom Pom

Zdumiewający biały pompon służy do tworzenia jego bazy, a następnie można je ozdobić ulubionymi dzianinami, kokardkami i ozdobami. Ci, którzy potrzebują zaktualizowanej aktywności na co dzień, mogą wybrać ten łatwy do wykonania bałwan dla dzieci, który jest tak wygodny w wykonaniu.

Od uroczych, roztopionych bałwanów po ładne bałwanki z pomponami, to jest kilka świetnych pomysłów na zimowe rzemiosło dla dzieci. Kreatywne dzieci wychodzą ze swoich kształtów, po prostu wykonując te proste cięcie i składanie.

Źródło obrazów: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.