Burrrr!!! Jest zima!!! Nie możesz wyjść bawić się z zimnymi wiatrami? Bez problemu!!! Oto kilka uroczych rzemiosł, które sprawią, że Twoje maluchy będą zajęte w domu zimą. Te rzemiosło pomogą Ci zabić czas i przygotować wspaniałe prezenty w mgnieniu oka.

Proste i łatwe pomysły na zimowe rękodzieło dla dzieci i przedszkolaków:

Zobacz 9 najlepszych pomysłów na zimowe rzemiosło dla małych dzieci i przedszkolaków,

1. Filcowe rękawiczki potwora:

Filcowe rękawiczki potwora

Są to bardzo proste i łatwe do wykonania zimowe rzemiosło dla przedszkolaków. Odrysuj szablony rękawiczek na kawałkach filcu i zszyj je razem. Wyhaftuj nos i przyszyj guziki do oczu. Te szablony są łatwo dostępne w wielu witrynach. Jako szablonów możesz użyć twarzy smoka / twarzy lwa / twarzy rekina. Dzieci po prostu uwielbiają je nosić i tworzyć własne horrory

2. Bałwan z plastikowym kubkiem:

Plastikowy Kubek Bałwan

Są to bardzo łatwe zimowe rzemiosło dla dorosłych z łatwo dostępnym materiałem. Wszystko czego potrzebujesz to białe plastikowe kubki, zszywacz i kolorowy papier do wykresów. Zszyj miseczki obok siebie, aby uformować okrągłe kulki – jedną dużą na tułów i jedną małą na głowę. Wytnij dwa duże koła z czarnego kartki papieru. Do nosa możesz użyć pomarańczowego papieru do wykresów lub po prostu przykleić marchewkę. To świetny projekt, aby zaangażować dzieci.

3. Malowanie palcami Zimowe drzewo:

Malowanie palcami Zimowe drzewo

Wesoły czas dla maluchów na bałagan, wystarczy kartka niebieskiego papieru, czarny marker i nietoksyczna biała farba. Narysuj drzewo czarnym markerem lub powiedz dzieciom, aby zrobiły odcisk drzewa. Upuść białą farbę na tło, aby pokazać padający śnieg, a Twoje dziecko może odciskać palcami śnieg na drzewie. To wspaniały pomysł na zajęcie malucha w chłodne dni.

4. Snowman z papierowym kubkiem:

Papierowy Kubek Śnieżny

Do tych zimowych papierowych rzemiosł potrzebujesz 4 papierowych kubków, środków do czyszczenia rur w kolorze czarnym, białym i innych kolorach, czarnej farby, nożyczek, pomponów, markerów, kleju, pinezki, niebieskiego, białego i czarnego papieru budowlanego. Narysuj oczy, usta czarnym markerem i naklej na nos pomarańczowy środek do czyszczenia fajek. Przyłóż czarne czyściki do fajek na dłonie i ubierz bałwana zgodnie ze swoją wyobraźnią. Ten jest bardzo kreatywnym pomysłem na wizytówkę.

5. Wioska papierowych kubków:

Wioska papierowych kubków

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własną wioskę – papierowe kubki, szkicowniki lub markery, papier do wykresów w jasnych kolorach, naklejki z filcowymi chmurkami, arkusze z tektury falistej, klej, dwustronna taśma klejąca i nożyczki. Wioska jest bardzo łatwa do stworzenia; wszystko czego potrzebujesz to twoja dzika wyobraźnia. Wykonaj płaskie stożki z kolorowego papieru do wykresów i przyklej je jako dachy. Przyklej je na zielonym arkuszu wykresu i dodaj kilka roślin wykonanych na papierze do wykresów i przyklej na nich kolorowe kwiaty.

6. Lodowy kij Snow Man:

Lody Kij Snow Man

Potrzebujesz patyczków do lodów, taśmy klejącej, białych i czarnych farb, markerów – pomarańczowo-czarnego, dwóch czarnych guzików i czerwonej satynowej wstążki. Pomaluj około 6 sztyftów białą farbą. Po wyschnięciu farby przyklej je obok siebie lepką farbą. Narysuj linię i pomaluj górną stronę czarną farbą na czapkę. Przyklej czerwoną satynową wstążkę do czapki. Przyklej czarne guziki do oczu i narysuj zakrzywioną linię czarnym markerem na usta. Narysuj nos pomarańczowym markerem, a Voila, twój bałwan w patyczku do lodów jest gotowy, jest to łatwe rzemiosło i przyjemne dla dzieci.

7. Papier toaletowy Niedźwiedź polarny:

Papier toaletowy Niedźwiedź polarny

Nie wyrzucaj tubki na papier toaletowy. Po prostu użyj go, aby stworzyć uroczego i sympatycznego niedźwiedzia polarnego. Jest prosty i prosty w wykonaniu. Po prostu przekaż rzeczy dzieciom, a one zrobią to migiem. Wszystko czego potrzebujesz to – rolka papieru toaletowego, biała kartka, czarny marker, klej, różowy szkicownik i 2 czarne guziki. Dziecko może to zrobić po prostu patrząc na obrazek. Trwać!! Wzmocnij go!!

8. Rama akcesoriów zimowych:

Rama na akcesoria zimowe

Fantastyczne pomysły na zimowe rzemiosło i rękodzieło dla dzieci polegają na udekorowaniu domu używanymi wełnianymi akcesoriami, takimi jak czapka, szalik, skarpetki, rękawiczki itp. Umieść wełniane akcesoria według własnego uznania w pudełku z dużą ramą. To niezwykły sposób na wyeksponowanie starego, nieużywanego artykułu wełnianego. Śmiało i spróbuj.

9. Złoty naszyjnik z piór:

Złoty naszyjnik z piór

Nastolatki & Dorośli nudzą się siedząc w domu, ponieważ nie mogą wychodzić w zimną, mroźną pogodę. Po prostu zrób złoty naszyjnik z piór w ramach zimowych zajęć rzemieślniczych. Potrzebujesz gliny, złotej farby, noża, złotego łańcucha i oczywiście wałka do ciasta. Rozwiń potrzebny rozmiar, który powinien wynosić około. Grubość 2 mm. Użyj noża, aby narysować linię przez środek pióra. Narysuj wiele małych linii od linii środkowej do zewnętrznego końca pióra. Przebij otwór u góry, aby przepuścić łańcuch. Niech glina wyschnie. Następnie pomaluj go złotym kolorem. I Hej Presto, Twój naszyjnik ze Złotego Pióra jest gotowy. Jąkaj się nosząc go. Możesz również zrobić parę pasujących kolczyków.

Przegoń swoją zimową chandrę, tworząc wspaniałe rękodzieło poprzez recykling starych rzeczy. Dekory ścienne, artykuły upominkowe, ozdoby choinkowe mogą być wykonane, aby nie nudzić się w chłodne zimowe dni.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.