Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że rolki papieru toaletowego mogą być również używane do robienia artykułów dekoracyjnych? Tak, dział sztuki i rzemiosła w szkołach i przedszkolach zawiera również rolki papieru toaletowego jako składnik do robienia rękodzieła z papieru toaletowego. Ze względu na swoją jędrność nadają idealny kształt i strukturę przedmiotom rzemieślniczym.

papier toaletowy rzemiosło rolkowe

Najlepsze rzemiosło i pomysły na papier toaletowy:

Oto kilka popularnych artykułów rzemieślniczych z papieru toaletowego, które można szybko i łatwo wykonać dla każdego,

1. Pszczoła z papieru toaletowego:

Pszczoła Papieru Toaletowego

Tak, pszczoły były najlepszym rzemiosłem z papieru toaletowego dla dzieci w szkołach. Pokryci ozdobnymi kolorowymi papierami otrzymują tekturowe skrzydła i antenki z oczami i uśmiechniętymi twarzami.

2. Świeczniki:

Świeczniki

Świeczniki wykonane z rolek papieru toaletowego dają ostre i designerskie wycinki. W tym celu wystarczy kupić rolki papieru toaletowego do rękodzieła, którym można nadać piękny kolor przy odpowiednim ukształtowaniu. Czerwony kolor będzie zawsze odpowiedni dla każdego projektu rzemieślniczego.

3. Miniony papieru toaletowego:

Papier toaletowy sługusów

Minionki zyskują popularność w rzemiośle z papieru toaletowego dla małych dzieci. Oklejone papierami w kolorze żółtym i niebieskim, dodatkowo opatrzone są rysunkami czarnym tuszem, które są na nim namalowane. Wykorzystywane są do dekoracji na przyjęciach lub jako prezenty.

4. Chatki na papier toaletowy:

Domki na papier toaletowy

Domy i chaty były niesamowitymi pomysłami na rękodzieło przy użyciu pustych rolek papieru toaletowego. Pokryte trójkątnymi wzorami kartonu w kształcie stożka, otrzymują projekty pisaków do szkicowania do tworzenia okien i drzwi. To najlepszy sposób na tworzenie projektu; możesz ich użyć do swojej prezentacji w przedpokoju. To fajny pomysł na udekorowanie zakątka Twojego domu.

5. Sowy z papieru toaletowego:

Papier toaletowy sowy

Pomysły na papier toaletowy obejmują również sowy, które są ozdobione przez formowanie górnej strony rolek, tworząc wewnętrzną krzywiznę i nadając im czarne wzory szkiców, aby nadać im dekorację sowy. Możesz zaprojektować według własnego wyboru twarzy sów, zrobić w zabawny lub poważny sposób.

6. Elfy bożonarodzeniowe:

Świąteczne Elfy

Bożonarodzeniowe elfy są dość popularnymi ozdobami świątecznymi w rolkach papieru toaletowego, które są używane do ozdabiania drzew i pomieszczeń w Boże Narodzenie. Są one dodatkowo związane z teksturami kartonu, które otrzymują twarze elfów i czapki itp..

7. Halloween z rolką papieru toaletowego:

Halloween z rolką papieru toaletowego

Halloween, kiedy obchodzone jest z rękodziełem z papieru toaletowego, daje niesamowitą dekorację. Ozdobione kolorowymi papierami lub bibułkami, robią różne niebezpieczne miny, które można rozjaśnić świecami w nich.

8. Żaby z papieru toaletowego:

Żaby w rolce papieru toaletowego

Żaby to pierwszorzędne rękodzieło z rolki papieru toaletowego dla dorosłych, które są wykonane za pomocą papieru tekturowego również tworzącego nogi i twarze, zwłaszcza oczy. Zaprojektowane w zielonym kolorze i czarnym pisaku, dają również efekt skoku.

9. Uchwyt na ołówki z rolek papieru toaletowego:

Uchwyt na ołówki z rolek papieru toaletowego

Rolki papieru toaletowego to dobre uchwyty na ołówki, które od spodu są połączone z twardymi arkuszami tektury. Możesz również wykonać uchwyty o różnych rozmiarach do przechowywania różnych rzeczy, takich jak ołówki, długopisy, nożyczki itp..

Rękodzieło z papieru toaletowego uczy się w przedszkolach, gdzie zaczyna się od podstawowych projektów. Ponieważ rolki papieru toaletowego są łatwymi w użyciu składnikami do rękodzieła, są one szeroko stosowane do wytwarzania przedmiotów takich jak dekoracje ścienne, ramki do zdjęć, draperie i wiele innych. Możesz znaleźć te papierowe wzory w różnych kolorach, zdobądź kilka rolek, aby wykonać rzemiosło zgodnie z twoją kreatywnością. Pozwól swoim dzieciom cieszyć się tym rzemiosłem w łatwy sposób.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.