Każdy z nas zastanawia się, co robić podczas wakacji, więc tutaj jest na to dobry pomysł i to jest rodzinne rzemiosło. Wolny czas lub wakacje można spędzać wykonując rodzinne prace rzemieślnicze. To naprawdę tak zabawne, że nie można sobie wyobrazić. Jeśli szukasz przyjęcia urodzinowego, możesz uczynić go bardziej wyjątkowym, przygotowując dobre przedmioty dekoracyjne o tematyce.

Najlepsze rodzinne projekty rękodzieła i pomysły dla dzieci i przedszkolaków:

Oto niektóre pomysły lub projekty rodzinnego rzemiosła,

1. Rodzinna ręka drukuje rzemiosło:

Rękodzieło rodzinne drukuje

Ten rodzaj rzemiosła jest dobry dla przedszkolaków, gdzie można mieć odcisk dłoni każdego członka rodziny. Do tego będzie potrzebne kilka rzeczy, takich jak papier, ołówki, nożyczki, druk rodzinny. Śledź rękę każdego członka rodziny, wytnij odcisk dłoni w środku, można pisać dla swojej rodziny. Przebij otwór na górze i na dole każdej dłoni i zwiąż je razem, aby utworzyć długi łańcuch odcisków dłoni i teraz jest gotowy!

2. Projekt rodziny Glow and Dark Message:

Projekt rodziny Glow and Dark Message

Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjęciem wyjątkowej osoby w tym domu, może to zaplanować, projektując znak informacyjny świecący i ciemny. Do tego będą potrzebne świecące pałeczki, a następnie można przygotować to rzemiosło dla osoby.

3. Drzewo genealogiczne:

Drzewo genealogiczne

Są to rodzinne zabawne rzemiosło dla małych dzieci, które rozpoznają członków swojej rodziny i są gotowe zrozumieć związek. Do tego potrzebny będzie papier, nożyczki, taśma, zdjęcia rodzinne i kredka. Wytnij zdjęcie babci lub dziadka i wklej je. Następnie ponownie wytnij i wklej zdjęcie innych członków rodziny i wklej w ten sposób swoje drzewo genealogiczne.

4. Tło naklejki do sypialni:

Tło naklejki do sypialni

Chcąc udekorować swoją sypialnię, można pomyśleć o naklejeniu na ścianę różnego rodzaju naklejek. Byłoby naprawdę fajnie zrobić to. Wystarczy wydrukować wybrany szablon i przykleić naklejki do szablonu, a zrobi się fajny obraz.

5. Kolejka linowa:

Rzemiosło kolejki linowej

Ten prosty pojazd pomaga dzieciom w zabawie, a także staje się dla nich zabawką. W tym celu należy wyciąć otwory okienne ze wszystkich czterech stron pudełka. Następnie złóż jeden ze skrawków kartonu i przyklej go do góry, aby zrobić kolejkę linową. Następnie użyj taśmy, aby przymocować krótką słomkę do spodu kanału kablowego. Przyklej na sztyftach Popsicle teraz Twój wagonik linowy gotowy do gry.

6. Rodzinny odcisk dłoni i rzemiosło śladów:

Rodzinne odciski dłoni i odciski stóp

Jest to jedno z rodzinnych zajęć dla dzieci, w którym mogą umieścić kolorowy odcisk dłoni i stóp swojej rodziny na kartce papieru. Dzieci będą się cieszyć i pozwolą im pomóc w tworzeniu tego pomysłu.

7. Lampiony syreny i wróżki:

Lampiony Syrenka i Wróżka

Używając słoików z jedzeniem, lampek na baterie i innych elementów dekoracyjnych, można zrobić cudowną bajkową latarnię, taką jak syrena. Pomagają również udekorować pokój lub zorganizować rodzinną kolację przy świecach.

8. Rodzinne lalki:

Rodzinne lalki

Tego rodzaju rękodzieło o tematyce rodzinnej jest przeznaczone głównie dla dzieci, w których mogą wyciąć zdjęcie członka rodziny i użyć wielokolorowego papieru, a następnie dzieci mogą dodać dowolnych członków rodziny, których chcą. I przymocuj je do patyczków do lodów i gotowe.

9. Dom rodzinny:

Dom rodzinny

Małe dzieci będą się dobrze bawić, jeśli mają mały domek wykonany z rzemiosła. W przypadku tej rodziny rzemieślniczej muszą wyciąć kształt domu na tekturze i zaprojektować dom oraz wkleić do nich zdjęcia członków rodziny.

Zaskocz swoich rodziców wyjątkowym, ręcznie robionym rękodziełem rodzinnym; dostaniesz wszystkie rzeczy w swoim budżecie. Wypróbuj spersonalizowane rękodzieło rodzinne dla dzieci, używając również swoich rodzinnych zdjęć. Oto niektóre rodzaje rodzinnych projektów rzemieślniczych i rodzinnych zajęć rzemieślniczych, które otrzymasz również dzięki wyszukiwaniu w Internecie.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.