Sztuka i rzemiosło są istotną częścią przedszkoli i szkół. Lubią je nie tylko małe dzieci, ale także dorośli, ponieważ dają im nowy sposób na zrobienie czegoś kreatywnego z odpadów. Wśród nich pomysły na kangury mają ciekawą rolę w zaangażowaniu mózgu w pracę.

rzemiosło kangura

Proste i łatwe pomysły na kangury dla małych dzieci i przedszkolaków:

Oto niektóre, które muszą wypróbować przedmioty z kangura, które są łatwe do wykonania i proste,

1. Kartonowy kangur:

Kartonowy kangur

Tektury tworzą uroczego i ostrego kangura, który jest dodatkowo ozdobiony ozdobnymi zawieszkami do tworzenia oczu, nosa i innych części ciała. Mogą być wykonane z kartonów w różnych kolorach.

2. Kropkowany kangur:

Kropkowane Kangur Rzemiosło

Rękodzieło z kangura w kropki dla małych dzieci było ciekawym sposobem na tworzenie różnych wzorów przy użyciu kolorów lub pereł. Kangury są zaprojektowane w kropki nadające kangurowi idealny kształt w różnych kolorach.

3. Kangur z naczynia papierowego:

Kangur z naczynia papierowego

Tak, papierowe naczynia są również używane do robienia kangurów dla dzieci. Są one dodatkowo barwione na brązowo, a nogi, dłonie i twarz wykonane z tekturowego papieru na brązowo. Z papierowego naczynia wykonuje się również woreczek. Jeśli chcesz podać coś swoim dzieciom, spróbuj tego typu rękodzieła na papierowym naczyniu.

4. Marionetki kangura z dokumentów:

Lalki Kangura z Papierów

Rękodzieło z papieru kangura jest popularne do robienia lalek kangura. Wykonane z twardych i miękkich papierów, stanowią doskonałe wykończenie lalek, a także umożliwiają poruszanie się w miarę potrzeb. Mogą mieć zarówno kształt prostokątny, jak i okrągły.

5. Worek kangura:

Rękodzieło Z Kangura

Chcesz mieć worek podobny do woreczka kangura! Do jej wykonania najlepiej nadają się papiery z twardej tektury. Ze względu na półokrągły kształt saszetka jest szyta cienkimi linkami wokół krawędzi.

6. Drewniany kangur:

Drewniane Rzemiosło Kangur

Drewniana sztuka i rzemiosło kangura dla dorosłych zyskuje nowy wygląd, gdy jest wykonana z drewna. Kangur jest najpierw wykonywany na drewnie, a następnie wycinany z ciemnymi czarnymi szkicami do robienia twarzy i innych części. Jeśli znasz drewniane rzemiosło, spróbuj tego kangura na pewno.

7. Fantazyjny uchwyt na długopis kangura:

Fantazyjny obsadka do pióra kangura

Kangurki dla przedszkolaków wykonane z tektury lub innego błyszczącego, twardego materiału, dają mocny i dekoracyjny wygląd. Uchwyt na długopis jest umieszczony na części etui, w której blat wykonany jest w podobnym wzorze. Wygląda trochę ciężko, ale jest bardzo łatwy do wykonania, wymaga odpowiedniego osądu podczas tworzenia tego uchwytu na długopis w rzemiośle kangura, możesz też podarować go swojemu młodszemu bratu.

8. Bawełniany kangur:

Bawełna Kangur Craft

Kangurek wykonany z bawełny i pokryty aksamitnym materiałem stanowi doskonały prezent zwrotny na każdą imprezę. Przedmioty rzemieślnicze mogą być wykonane w różnych odcieniach kolorów, a także mogą być ozdobione perłami itp. Jeśli masz małe dziecko, wypróbuj to rzemiosło i uśmiechnij się na twarzy swoich dzieci.

9. Świąteczny kangur:

Świąteczny Kangur

Świąteczne kangury wykonane z tekturowych papierów wraz ze świątecznymi patyczkami, które stanowią doskonały element świąteczny. Są one dodatkowo ozdobione kolorowaniem kredkami. Dzieci mogą cieszyć się tym rzemiosłem na przyjęciach świątecznych, rodzice mogą im pomóc i poprowadzić je podczas robienia tego kangurowego rzemiosła.

Pomysły na rzemiosło kangura zazwyczaj obejmują takie składniki, jak bawełna, tektura, wosk, materiały tekstylne i wiele innych. Służą również do robienia atrakcyjnych woreczków na pikniki. Skaczący kangur, woreczki, papierowe torby, papierowe maski itp. to głównie przedmioty rzemieślnicze związane z kangurem.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.