Ludzie często mylą rzemiosło, ponieważ tylko papierkowa robota, ale rzemiosło oznacza wszystko, co jest ręcznie robione. Ramadan to święty miesiąc kultury muzułmańskiej, w tym miesiącu ludzie poszczą i podążają za kulturą religijną z dużo większą wagą niż zwykle. W tym miesiącu ludzie urządzają swój dom, utrzymują go schludnie i czysto.

Najlepsze rękodzieło ramadanowe dla dzieci i przedszkolaków:

Istnieje wiele pomysłów na rękodzieło, które ludzie mogą śledzić, wśród nich 9 najlepszych rękodzieł Ramadanu dla dzieci,

1. Koraliki modlitewne:

Koraliki modlitewne rękodzieło

Najlepsze zajęcia rękodzielnicze Ramadanu to koraliki modlitewne, są to małe koraliki, na których ludzie modlą się poprzez liczenie, możesz po prostu zebrać małe koraliki i przeszyć je grubą nitką i zrobić z nich piękne koraliki, lepiej znane jako „tasbi” w Urdu.

2. Kalendarz Ramadanu:

Kalendarz Ramadanu

Cóż, jest czas na post, czyli kiedy jeść, a kiedy nie, jest szczególny czas, kiedy po tym nie możesz jeść i kiedy musisz przerwać post, w tym celu możesz zrobić kalendarz Ramadan, to są dobre rękodzieło ramadanowe dla przedszkolaków, ponieważ otrzymują one również zajęcia szkolne.

3. Rzemiosło ze świec ramadanowych:

Ramadan Świeca Craft

W świętym miesiącu Ramadanu ktoś utrzymuje swój dom w czystości i dobrze pachnie, tutaj jest jedna dobra latarnia Ramadanu, możesz wziąć swoje zwykłe szklane słoiki i przykleić do nich księżyc i gwiazdę lub kształt meczetu z brokatem lub nawet jasnym kolorem papier, możesz też zrobić z niego papierową latarnię.

4. Ramadan Zakładka:

Ramadan Zakładka

W miesiącu ramadan każda osoba próbuje ukończyć święty Koran, codzienni ludzie wypełniają jakąś miksturę, więc będziesz potrzebować znacznika książki, aby zapamiętać, gdzie ostatnio czytałeś, jednym dobrym rzemiosłem ramadanowym dla dzieci jest zakładka, dzieci mogą zrobić małe zaznaczenie książki papieru z przyczepioną do niego wstążką.

5. Ciasto Ramadanu:

Tort Ramadan

Jak wspomniano wcześniej, rzemiosło to nie tylko papier, ale także jedzenie, ludzie mogą zrobić ciasto Ramadan już pierwszego dnia Ramadanu, aby życzyć pomyślności innym, to jest dobra aktywność rzemieślnicza Ramadanu, ponieważ możesz pięknie napisać Ramadan Mubarak na torcie z trochę więcej dekoracji.

6. Randki z ramadanu:

Ramadan Data wyskakuje

Jak tylko ktoś przerwie post, musi najpierw przerwać go randką, więc te zajęcia artystyczne i rzemieślnicze w Ramadanie są bardzo dobrym pomysłem, zamiast normalnej randki możesz zrobić randkę pop z czymś bardziej przywiązanym do polubienia, czekolady lub nawet ciasto.

7. Matowy papier ramadanowy:

Ramadan papier matowy

Okay, możesz pomóc swojemu maluchowi zrobić matowy papier, po prostu musisz wziąć gruby arkusz papieru i napisać dobry cytat z Ramadanu, taki jak bismillah i cokolwiek innego, co czujesz, to są dobre rękodzieło Ramadanu dla małych dzieci gdzie papierowy talerz można postawić przed jego siedzeniem Przy kolacji.

8. Dywan Ramadan:

Dywan Ramadan

Najlepszym pomysłem na sztukę i rzemiosło Ramadanu jest dywan, na którym osoba wykonuje swoją modlitwę, wystarczy wziąć kawałek materiału i zrobić z niego dywanik modlitewny, można na nim uszyć coś na kształt meczetu..

9. Ramadan Pudełko:

Ramadan Box

Dobre pomysły na sztukę i rzemiosło Ramadanu to pudełko na Ramadan, każda osoba robi coś charytatywnego w miesiącu Ramadan, więc możesz zrobić papierowe pudełko po prostu składając boki, sklejając je razem, a następnie dzień po dniu dodając trochę monet i przekazując jałmużnę wszyscy razem.

Tak więc istnieje wiele pomysłów na rękodzieło w Ramadanie, które stosujesz w swoim życiu, aby zrobić z nich rzemiosło, są produkty spożywcze, które są najbardziej popularne w Ramadanie, nowe produkty spożywcze są dostępne w Ramadanie, niektóre są wymienione powyżej reszta są słodycze, samosa i napoje, dużo więcej rzeczy.