Łyżki drewniane są używane w kuchni ze względu na ich wszechstronność, a także dlatego, że nie mają w nich żadnego metalu do stracenia. Istnieje wiele pomysłów na rzemiosło, które możesz zastosować w swoim życiu, aby zrobić drewniane rzemiosło za pomocą resztek drewnianych łyżek.

Najlepsze drewniane łyżki dla dzieci i dorosłych:

Oto 9 najlepszych drewnianych łyżek,

1. Urodzinowa łyżka rzemieślnicza:

Urodzinowa Łyżka Craft

Dzięki drewnianej łyżce możesz zrobić dobre rzemiosło urodzinowe, tak jak możesz zrobić na nim twarz kota, a następnie przykleić na nim cytat urodzinowy lub napisać na nim urodziny, są to małe drewniane łyżki do rękodzieła, które możesz komuś zaprezentować.

2. Rzemiosło warzywne:

Rzemiosło warzywne

Kolejne świetne pomysły na drewniane łyżki to rzemiosło warzywne, które możesz, pokoloruj drewnianą łyżkę innym kolorem jako tłem, a następnie możesz narysować na niej figurkę warzywną i pomalować je, możesz to dobrze ozdobić w czasie świąt Bożego Narodzenia, mogą być drewniane rękodzieło łyżkowe na Boże Narodzenie.

3. Rzemiosło drewnianej łyżki szefa kuchni:

Kucharz Drewniana Łyżka Craft

Każdy kucharz używa drewnianej łyżki do gotowania prawie wszystkiego, więc jeśli masz przyjaciela, który jest szefem kuchni, możesz podarować mu drewnianą łyżkę, z narysowaną na niej twarzą i małą czapką szefa kuchni, jest to pomysł na dekoracyjną drewnianą łyżkę.

4. Drewniana łyżka dla zwierząt:

Drewniana Łyżka dla Zwierząt

To, co może zrobić twoje dziecko, to pomalować drewnianą łyżkę innym kolorem, a następnie zrobić na niej zwierzęce twarze, które można przechowywać jako eksponat lub w pokoju dziecka, jest to świetna mini drewniana łyżka do rzemiosła, której możesz łatwo nauczyć swoje dziecko.

5. Drewniana łyżka syreny:

Syrenka Drewniana Łyżka Craft

Świetnym pomysłem na drewnianą łyżkę jest ta z syreną, w której po prostu robisz twarz z przyczepioną do niej wełnianą nitką, nadając jej kształt włosów, a dolną część syreny z innym kolorem wełnianej nici. To piękna rzecz, którą możesz trzymać w swoim domu.

6. Drewniana łyżka króliczka:

Królik Drewniana Łyżka Craft

Świetne drewniane łyżki artystyczne i rzemieślnicze, które można zrobić w kształcie króliczka, możesz pomalować drewnianą łyżkę na biało, zrobić papierowe uszy i przykleić je do łyżki, a następnie możesz zrobić łuk i przykleić na szyi, możesz też spraw, aby buzia królika była gotowa, a twoja drewniana łyżka jest gotowa.

7. Sprytna drewniana łyżka:

Podstępna drewniana łyżka

Najlepsze ozdobne drewniane łyżki rzemieślnicze i łatwe to miejsce, w którym możesz po prostu napisać kilka cytatów na łyżce, jeśli podarujesz ją jakiemuś szefowi kuchni, możesz napisać piękne cytaty, ta prosta sztuczka sprawi, że będzie wyglądać fantazyjnie.

8. Rzemiosło z łyżką do kwiatów:

Łyżka do kwiatów

Rzemiosło łyżki do kwiatów obejmuje różne kwiaty wykonane na drewnianej łyżce, a następnie można je po prostu pokolorować różnymi kolorami i jest to świetne ozdobne rzemiosło z drewnianej łyżki, które można również wykorzystać w codziennym życiu.

9. Rzemiosło w kropki:

Rękodzieło w kropki

Kropki są zawsze modne, wszystko, co musisz zrobić, to zrobić kropki, a następnie pokolorować je innym kolorem, możesz też zrobić na nich kilka kwiatów lub stworzeń, są to świetne mini drewniane łyżki do rękodzieła.

W końcu masz wiele pomysłów na drewniane łyżki, wszystko, co musisz zrobić, to pomyśleć i wykonać je, możesz podarować tę łyżkę swojemu przyjacielowi lub udekorować ją w swoim domu. Możesz je również sprzedać, jeśli jesteś wystarczająco utalentowany i wykwalifikowany. Dostaniesz więcej opcji podczas tworzenia tego rzemiosła.

Źródło obrazów: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.