Rękodzieło z krów to kolejne wspaniałe rzemiosło o tematyce zwierzęcej, które dzieci lubią robić. Zrób te cudowne pomysły na rozrywkę.

Najlepsze rękodzieło i pomysły krów dla dzieci i przedszkolaków:

Oto kilka rzemiosł krów, które na pewno Ci się spodobają,

1. Krowa firmowa rzemiosło:

Krowa firmowa rzemiosło

Pomóż dzieciom zrobić to urocze krowie rzemiosło do zajęć szkolnych. Ten papier firmowy ma obraz krowy na górze prostego papieru firmowego. Dzieci mogą ozdobić krowę naklejkami i markerami.

2. Cukierkowe rzemiosło krowy:

Cukierkowe rzemiosło krowy

Innym fajnym i prostym projektem jest krowa z cukierków. Dzieci muszą przymocować głowę krowy do patyczka z cukierkami. Mogą również dodać zieloną trawę papierową w pobliżu ust. To fajny pomysł na rzemiosło krów. Jeśli masz kilka patyczków do lodów, możesz również zrobić to rzemiosło dla swoich dzieci

3. Ubrania Pin Krowy Craft:

Ubrania Pin Krowy Craft

To łatwe rzemiosło zwierząt gospodarskich jest wykonane przez wycięcie krów. Możesz sprawić, że każda krowa stanie za pomocą czterech spinaczy do bielizny. Są urocze jak krowy rzemieślnicze dla przedszkolaków, ponieważ w ten sam sposób możesz zbudować całe podwórko z różnymi zwierzętami. Ten jest dobrym pomysłem na udekorowanie stołu w domu.

4. Tańcząca krowa jako rzemiosło:

Tańcząca krowa jako rzemiosło

Zrób tę delikatną tańczącą krowę, pokazując nogi krowy jako cienkie linie. Pozostałe części krowy można wyciąć z papieru. Można też dodać trawę. To jest miłe dla dzieci jako rzemiosło krów dla małych dzieci. Zabawne rzemiosło z pewnością daje milę na twarzy twoich dzieci, wypróbuj ten pomysł.

5. Zwróć torby z prezentami dla krów:

Zwróć torby prezentowe dla krów

Oto dobry sposób na zakończenie przyjęcia urodzinowego. Pomóż dzieciom zrobić te urocze torby zwrotne ozdobione krowami. Rzemiosło krów dla dzieci będzie popularne i przyjemne. Mogą zrobić tyle, ile potrzeba, aby rozdać swoim przyjaciołom po zakończeniu imprezy. To dobry i fajny pomysł na podarowanie tego rodzaju prezentu na przyjęciu urodzinowym dla dzieci.

6. Krowa 3D:

Krowa 3D

To dobry sposób na recykling starego pudełka. To pudełko jest przekształcane w krowę za pomocą rolek papieru toaletowego jako nóg. Możesz dodać wycięcie z twarzy i ozdobić pudełko czarnymi plamami. Są to zabawne projekty rzemieślnicze dla krów, które spodobają się większości dzieci.

7. Maska krowa:

Zrób tę ładną maskę krowy na imprezę kostiumową lub po prostu na dzień uznania krowy. Papierowy talerz ozdobiony jest czarnymi plamkami i wycięty na oczy. Możesz również dodać wstążkę. Zrób różowe usta i wypełnij uśmiech. Ta sztuka i rzemiosło krów to świetny sposób na zaangażowanie dzieci.

8. Czapki z krów:

Czapki na imprezę w krowie

To fajny pomysł na imprezową czapkę, który pokochają wszystkie dzieci. Kapelusz w kształcie stożka ozdobiony jest czarnymi plamami i oczami. Wierzchołek stożka jest pomalowany na czarno i przymocowane są małe uszy. Różowe usta dopełniają dotyk. Rękodzieło z krowami jest prostą zabawą.

9. Krowa rolki papieru toaletowego:

Krowa w rolce papieru toaletowego

Zmień rolkę papieru toaletowego w uroczą krowę za pomocą kilku prostych kroków. Rolka jest ozdobiona cienkim papierem na wierzchu, który modeluje nogi i twarz z przodu. Dodaj plamy krowy, aby uzyskać pełny wygląd. To papierowe rzemiosło krowie jest również bardzo popularne.

Rękodzieło z krów to dobry sposób na nauczenie dzieci o tym wszechstronnym zwierzęciu. Zrób rzemiosło z opaską na głowę krowy, aby dzieci mogły ją nosić.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.