Morze & zwierzęta oceaniczne to wspaniałe stworzenia stworzone przez Boga. Są też inspirujące i zachwycające. Pomóż swojemu dziecku zaszaleć z wyobraźnią w tworzeniu z łatwością w domu rzemiosła morskiego.

Najlepsze pomysły na rękodzieło i projekty zwierząt morskich dla przedszkolaków i małych dzieci:

Oto kilka najlepszych rzemiosła 9 zwierząt morskich lub rzemiosła zwierząt oceanicznych dla przedszkolaków i małych dzieci,

1. Kolorowa ośmiornica:

Kolorowa ośmiornica

Połowa pomarańczy lub słodkiej limonki pozostała po wyjęciu soku i kolorowe lamety, klej / zszywacz / taśma klejąca to wszystko czego potrzebujesz. Przed użyciem wysusz słodką limonkę lub pomarańczę. Pokrój lamety na wymaganą długość i zszyj je lub przyklej do wewnętrznej strony pomarańczy / słodkiej limonki. Tylko upewnij się, że używasz tylko 8 pasków, ponieważ ośmiornica ma tylko 8 ramion. Możesz także skorzystać ze starej zepsutej piłki tenisowej.

2. Jasne kolorowe ryby:

Jasne kolorowe ryby

Weź kilka kolorowych patyczków do lodów i klej. Przyklej je w formie ryby i przymocuj poruszające się oczko lub duży i jasny kolorowy guzik. Możesz powiesić je na sznurku lub po prostu przykleić do ściany w pokoju Twojego dziecka. Jeśli nie znajdziesz kolorowych patyczków do lodów, po prostu weź zwykłe patyczki do lodów i pokoloruj je tak, jak chcesz.

3. Torba papierowa Jelly Fish:

Papierowa torba Jelly Fish

Do zrobienia meduzy w papierowej torebce potrzebna jest jedna papierowa torebka na jedną meduzę, trochę poruszających się oczu, klej, pędzle, farby, klej brokatowy i nożyczki z postrzępionymi krawędziami. Twoje dziecko najpierw maluje torebki papierowe mieszanką wielu kolorów – tak jak mu się podoba. Nie są wymagane żadne projekty. Po prostu maluj przypadkowo. Dodaj brokatu, gdy farba jest mokra – daje wspaniały efekt. Wytnij paski do połowy nożyczkami o ostrych krawędziach. Przyklej oczy. I odłóż to!!

4. Ubrania Pin Shark:

Przypinka do ubrań Shark

Aby przygotować tę sztukę i rzemiosło zwierząt morskich, najpierw zbierz szpilkę do ubrania, szarą & białe kartki. Ruchome oczy, wykałaczka i trochę kleju. Wytnij górną część ciała rekina w szarą kartkę, a dolną część na biało. Nie zapomnij narysować płetw przed cięciem. Przyklej je do boków szpilki do ubrań, która się otwiera. Przyklej małą rybkę do wykałaczki i przymocuj ją po przeciwnej stronie, aby wyglądała, jakby była zjadana przez rekina. Uczyń niebezpiecznego rekina swoim zwierzakiem…

5. Jeż morski:

Jeżowiec

Są to bardzo łatwe rzemiosło zwierząt morskich dla przedszkolaków. Wystarczy wziąć nietoksyczną glinkę i trochę wykałaczek. Poproś dziecko, aby zwinęło kawałek gliny w kulkę. Wbij kilka wykałaczek w glinę i voila, jeż morski jest gotowy. Możesz też pomalować wykałaczki na kolor gliny.

6. Wieloryb na jajko:

Wieloryb z kartonu jajek

W pomysłach Sea Animal Craft ten jest idealnym rzemiosłem dla malucha. Do tego potrzebne są kartony po jajkach, niebieska farba, trochę niebieskich i białych środków do czyszczenia fajek, ruchliwe oczy, arkusz niebieskiej karty i klej. Wytnij jeden kawałek kartonu z jajkami i odwróć go do góry nogami. Pomaluj na niebiesko i pozostaw do wyschnięcia. W międzyczasie odetnij płetwy i ogon dla wieloryba. Po wyschnięciu farby przebij otwór na górze i nałóż małe kawałki niebieskiego środka do czyszczenia rur, aby pokazać kiełki wody. Zwiń je na górze. Przyklej ogon, płetwy i oczy. Narysuj usta, a wieloryb jest gotowy.

7. Kolorowe papierowe talerze rybne:

Kolorowy papierowy talerz ryby

W rzemiośle ze zwierzętami oceanicznymi dla przedszkolaków możesz użyć papierowych talerzy do stworzenia na ścianie pęczniejącego akwarium. Będziesz potrzebować partii papierowych talerzy i farb. Pozwól dziecku pomalować rybę. Nie zapomnij wyciąć i pomalować ogona i płetw zgodnie z kolorem papierowego talerza. Przyklej te ryby do ściany. Możesz wkleić na nią zdjęcia i stanie się uroczą dekoracją ścienną.

8. Papierowy Mors:

Papierowy Talerz Mors

Może to być jedna z najłatwiejszych sztuki i rzemiosła zwierząt oceanicznych dla małych dzieci. Wszystko czego potrzebujesz to papierowe talerze jednego dużego rozmiaru i jeden mały, biały arkusz lub plastikowe łyżki, brązowa farba, ruchliwe oczy i trochę białej wełny. Pomaluj 2 małe papierowe talerze i jeden duży papierowy talerz brązową farbą. Pozostaw do wyschnięcia. Wytnij uchwyty 2 plastikowych łyżek i małych sznureczków białej wełny na wąsy. Przetnij jeden z małych papierowych talerzy na pół. To będą nogi. Przyklej drugi mały papierowy talerzyk na górze większego, aby uformować głowę i tułów. Przyklej nogi & poruszające się oczy. Narysuj nos oraz usta. Przyklej białą wełnę jako wąsy. Uchwyty łyżek będą zębami morsa.

9. Papier toaletowy Ryby Craft:

Papier Toaletowy Ryby Craft

Zbierz trochę rolek papieru toaletowego lub ręczników papierowych przeciętych na pół, farby, brokatu, pędzli malarskich, nożyczek, kleju i poruszających się oczu. Pomaluj papier toaletowy. Brokat można rozprowadzić, gdy farba jest mokra lub dodać brokat do farby przed pomalowaniem rolek toaletowych. Po wyschnięciu rolek wepchnij boki jednego końca rury, aby uzyskać szpic i dociśnij rurę, aby była płaska. Wykonać dwa nacięcia ukośne na końcu rurki, a następnie pośrodku. Teraz przyklej oczy, wtedy stanie się najlepszym rzemiosłem zwierząt morskich dla przedszkolaków.

Stworzenia morskie i oceaniczne są naprawdę kolorowe i hipnotyzujące. Dziką wyobraźnię Twoich dzieci widać w ich rzemiośle. Mogą stworzyć naprawdę czarujące i tętniące życiem statki zwierząt morskich, których możesz zaniemówić.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.