Jedną z wielu rzeczy, których uczą się dorastające dzieci, jest czas. To proste rzemiosło zegara da im szansę w ciekawy sposób nauczyć się pojęć czasu.

Najlepsze zegarki i pomysły dla przedszkolaków i małych dzieci:

Znajdźmy tutaj ze wspomnianymi pomysłami na zegarki i obrazami dla dzieci i dorosłych, aby były zabawne.

1. Papierowy zegar:

Papierowy zegar

Ten prosty papierowy zegar jest świetny do nauczenia dzieci o czasie. Papierowy zegar powstaje poprzez wycięcie okrągłego kawałka papieru. Następnie możesz wyciąć numery papieru na czas. Trzymaj się wskazówek zegara z pineską. Użyj niebieskiego papieru, który wygląda świeżo i chwytliwie do zegarka.

2. Zegar CD:

Zegar CD

Innym fajnym sposobem na zrobienie zegara jest ponowne użycie starej płyty CD. Rzemiosło zegarmistrzowskie jest idealne dla większych dzieci. Płyta jest pośrodku, do której przymocowane są dłonie. Numery są wycinane z kontrastowego papieru. CD daje lśniący wygląd, gdy wkładasz to do dziecięcej sypialni; daje ładny połysk w świetle.

3. Zegar z papierowym talerzem:

Zegar z papierowym talerzem

Ten uroczy pomysł na zegar jest świetny dla małych dzieci, ponieważ jest to dla nich proste. Muszą pokolorować papierową tabliczkę, a następnie zapisać liczby dookoła. Następnie mogą przykleić dwie ręce na środku talerza za pomocą szpilki papierowej. Jeśli masz małe dzieci, to możesz pozwolić im spróbować, nauczą się tego rodzaju rzemiosła.

4. Kalkulator czasu:

Kalkulator czasu

Kiedy dzieci są w wieku, aby nauczyć się czasu, możesz sprawić, by stworzyli te piękne części zegara do rękodzieła. Papierowa tabliczka jest wypełniona cyframi czasu. Oprócz tego możesz również dodać cyfry minut, aby łatwiej było się nauczyć. Pomaga zmotywować dzieci do przyciągania nauki podczas zabawy.

5. Zęby warte Zegar:

Zęby warte Zegara

Pomóż dzieciom cieszyć się ich filmem „Piękna i Bestia” dzięki temu ładnemu zegarowi Cogsworth. Zestawy zegarów rzemieślniczych można składać tak, aby wyglądały jak on, w tym wskazówki godzinowe i minutowe. Ten zegar filmowy jest bardzo interesujący. Ten wygląda śmiesznie, ale fajnie jest pomysłem na zegar.

6. Zegar z kukułką:

Zegar z kukułką

Oto fajny zegar z kukułką, który pokazuje wskazówki zegara rzemieślniczego wraz z małym ptaszkiem z kukułką. Wiszący zegar z kukułką jest bardzo imponujący, a dzieci pokochają szczegóły na nim. Możesz go udekorować, jak chcesz. Możesz dodać zdjęcie dowolnego superbohatera, którego dzieci uwielbiają oglądać w kreskówce.

7. Zegar w sztyfcie cukierkowym:

Cukierkowy zegar w sztyfcie

Oto ładne zegary z drewna, które dzieci mogą łatwo wykonać. Drewniane patyczki cukierków są pomalowane na kolory tęczy, a następnie sklejone. Możesz wypróbować ten zegar ścienny woodcraft, aby nauczyć dzieci o czasie i kolorach tęczy.

8. Małe zegary pingwina do rzemiosła:

Pingwin małe zegary do rękodzieła

To mały zegar do rękodzieła, który możesz pokazać swoim dzieciom. Motyw pingwina składa się z kawałków pianki, które łatwo się ze sobą sklejają. Pozwól dzieciom ozdobić go brokatem i cekinami, aby wyglądał lśniąco.

9. Zegarek na rękę dla rzemiosła:

Zegarek na rękę do rzemiosła

Ten fajny pomysł na zegarki do rękodzieła to świetny sposób na naukę czasu dla starszych dzieci. Zegarek na rękę wykonany jest z brązowego papieru ozdobionego tarczami z cyframi. Dzieci też mogą z łatwością przesuwać wskazówki zegara.

Rzemiosło zegarowe to świetne narzędzie do nauki dla wszystkich dzieci. Zegary wykonane z papieru, papierowej płyty, pianki itp. to wspaniałe sposoby na zaangażowanie dzieci.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.